Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Masszázs olajat nyelt a 2 hónapos fórum

Masszázs olajat nyelt a 2 hónapos (beszélgetős fórum)


15. velvetta003 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. szept. 17. 12:26
fú..olvasom a válaszaidat... kicsit megkapargassuk a Te tökéletes életed is?? Szerintem lenne sírás a te részedről is....
14. Channa* (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 22:39

Nem, semmi feszkó nincs bennem, de egy babának erre nincs szüksége!


Egy babát simogatni kell a saját kezeddel, nem kell semmi segédeszköz hozzá, ha csak nem leszedálni akarod.

Karadamon olaj: nyugtató hatású. Lehet, hogy jobb, mint régen a pálinkás...

Majoranna: reumás fájdalmakra...


Tényleg nem értem, hogy miért inkább ez, mint az, hogy rázd a fenekét vagy simizd a pocakját...


Az ilyenektől lehetnek allergiás reakciói is, ekcéma is kialakulhat, kiszáradhat a bőre, stb.


Én változatlanul azt mondom, hogy majd ráér kitalálni magának kencéket, amikor saját döntése lesz, addig meg ne stresszeld a bőrét.


Persze, te vagy az anyja. Gondolom orvos véleményét nem kérted ki arról, hogy használd e és arról sem, hogy lehet e baja, hogy lenyalta a kezéről.


Egyébként, ha annyira akarod kenni, akkor kend a hátára, mert onnan tuti, hogy nem nyalja le.

2023. máj. 10. 21:54

Hála égnek tényleg nem lett baja. Köszi a válaszokat mégegyszer!


Nilem023 leírta a választ. Nem értem miért baj, ez egy tök natúr termék. Egyáltalán nem kenem összevissza a gyermekem.

Na mindegy, biztos jól esett a lelkednek kiadni a feszkót.


Jó éjt mindenkinek!:)

12. jennyvagyok (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 14:29
Mint ahogy többen is írták, nem lesz baja tőle. 🤗
11. nilem023 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2023. máj. 10. 14:22
Biztos baba masszázst alkalmaz akár hasfájásra, megnyugtatásra és biztos ehhez kell az olaj.
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2023. máj. 10. 13:12

Egy 2 hónapos gyereknél?

Szerinted ez jó valamire?

Biztos vicces, hogy nem tudom elképzelni, hogy a masszázs olaj mire való;)


De ha itt valaki tudja, hogy egy babára mi a fenéért kell masszázs olaj kenni, akkor azon én röhögök, sőt! Még felelőtlennek is tartom és azt mondom, hogy nem kellene gyereket a közelébe engedni!


Egy több éves gyerekre se, nemhogy egy majdnem újszülöttre!

9. michelle.r (válaszként erre: 8. - Channa*)
2023. máj. 10. 13:05
A baba masszázsolajat? Elképzelhető, hogy masszázshoz 😜
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 08:06
Elárulod, hogy miért használod ezt?
2023. máj. 9. 21:54

Köszönöm a válaszokat!<3

Pluszban csak ezt használom rá. Én sem vagyok híve a túl ápolásnak, kencéknek.

2023. máj. 9. 08:16

Azon gondolkodtam, hogy egy 2 hónapos baba, hogy tud olajat nyelni?


Aztán, hogy olvastalak, hogy lenyalta a kezére, akkor megnyugodtam, hogy egy kis anya túlzás van benne.


Mivel ez egy kifejezetten babáknak való olaj, így biztos nem lesz attól baja, hogy lenyalta a kezéről. Pici a mennyiség is!


Egyébként, miért kened a babádat ilyennel? Biztos vagy benne, hogy szükséges már ilyen pici korban a bőrét mindennel terhelni?

Tudom, hogy sok vackot a piacra dobnak babáknak, de nem kell mindent használni! Szerintem ezt sem! Az ilyen picik bőre még tökéletes, nem kell sem a működését fokozni, sem szépíteni, így teljesen felesleges mindent rájuk kenni!

Fürdés és popsi ápolás pont elég!


Nyugi! Minden rendben van!

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 9. 07:38
Semmi baja nem lesz. Nyugi.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 22:15
Ettől biztosan nem lesz baja, nyugi.
2023. máj. 8. 22:05

[link]


Ez volt az. Különösebben nem sírt.

2. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 8. 21:14
Ha aromaterápiás, tehát tiszta, organikus, akkor biztosan nem. A majoranna elég "kemény", ha sír, akkor valószínűleg csípi a nyelvét. Milyen márkájú az olaj?
2023. máj. 8. 20:42

Figyelmetlen voltam, későn vettem észre és nem lett kimosva. Lehet komoly baja? Egy keveset nyalt le a karjáról.:(

kardamon illóolajat, majoranna illóolajat, mandulaolajat tartalmaz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook