Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mással is volt olyan, hogy nem hívta a háziorvos a második vakcina miatt? fórum

Mással is volt olyan, hogy nem hívta a háziorvos a második vakcina miatt? (beszélgetős fórum)

1 2
2021. jún. 9. 15:40
Sajnos nem értesítenek. Neked kell érdeklődni.
13. globus (válaszként erre: 6. - 184481d874)
2021. jún. 9. 15:17

Igen ráérnek, ha minden oltásra telefonálnak.

Az egészben legnagyobb cirkusz a telefonhívás. Kicseng, nem cseng ki, nem veszik fel, kinyomják, foglalt, sose hívnak vissza, rossz a szám stb. stb. Ezeröccá'szorozva kettővel :D Nálunk ha valaki egyszer bejött, érthetően elmondják neki, hogy a következő dátum rá van írva a papírra, otthon vésse fel, jegyezze meg, mert további értesítés nincs.

2021. jún. 9. 15:16
akkor nem tudom
2021. jún. 9. 15:15
De nekem azt mondta az asszisztens, hogy majd hívnak. Nem mondtak meg, hogy mikor lesz a második...
2021. jún. 9. 15:12
nem hívnak, hanem amikor mész elsőnek, akkor ott meg mondják hogy mikor lesz a második
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Loch ness)
2021. jún. 9. 15:10
ott kell megkapod a másodikat, ahol az elsőt is megkaptad, szóval oltópontra nem tudok menni. A háziorvoshoz kell. Holnap elmegyek, remelem, hogy nem gond, hogy egy hónap után kapom meg es nem 28 napra, amit olvastam a neten...
2021. jún. 9. 15:04
Szerintem most azonnal hívd fel vagy az orvosodat, vagy egy oltópontot. Egy-két nap pluszban nem hiszem, hogy számít (volt, aki 29 napra kapott időpontot), de több már lehetséges, hogy igen, és ezek szerint neked 30 napja adták be az elsőt. Szóval vagy háziorvos, vagy bármelyik oltópont, vagy központi szám, de mindenképpen kérdezz utána még ma.
2021. jún. 9. 14:58
Lehet ebből probléma pl. Hatékonyság szempontjából, ha pár nappal később kapom meg? Vagy utazásnál, ha látják, hogy nem egy hónapon belül kaptam meg, mikor a kínait akkor kellett volna? Total gyomorgorcsom van ettől és csak ma vettem észre, hogy holnap lesz egy hónapja, hogy megkaptam...
2021. jún. 9. 14:51
Engem nem hívtak.Miskolcon több helyről hallottam ,hogy az orvos személyesen hívta fel a beteget.No a mi városunkban nem volt jellemző,igy nem vártam a Pfizerra.
5. 55Judit (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 14:47
Hívd fel az oltópontot. Ha nem tudod a számát, menjél oda és beszéld meg.
4. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 13:52
Hívd fel.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2021. jún. 9. 13:51
Nem töltötte ki azt a mezőt... azt mondta, hogy majd ők hívnak.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 9. 13:46
A papíron amit kaptál első oltáskor, rajta kell legyen a második dátuma. Ezért nem hívnak.
2021. jún. 9. 13:37
Holnap lesz egy hónapja, hogy megkaptam az első adagot a kínai vakcinabol, ugye ott 21-28 napnak kell eltelnie a második adag között.. en már túl vagyok a 28. napon is, nem lesz ebből baj, hogy később kapom meg? Lehet, hogy nem fogjak elfogadni? Csak ma realizaltam, hogy már meg kellett volna kapnom es még nem hívtak...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook