Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mással is előfordult ilyen? fórum

Mással is előfordult ilyen? (beszélgetős fórum)


márc. 26. 02:18
agykontrol segitene!
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Srcrss)
márc. 18. 21:21
Azt már nem tudom pontosan vagyis most nem tudok rá válaszolni
márc. 18. 13:47
különbséget kell tenni az önszeretet között, és a között, amikor az ember arrogáns és önző, de ezt nem veszi észre, mások viszont igen
11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 13:42

Légy önmagad! Aki elfogad olyannak, amilyen vagy, azok a barátaid, azok szeretnek. Ne zavarjon, hogy nem szeret mindenki. Nem vagyunk egyformák.

És éppen ezért neked sem kell mindenkit szeretned.


Az más dolog, ha tisztában vagy azzal, hogy melyek azok a tulajdonságaid, amelyekről szeretnél leszokni, amelyeken szeretnél változtatni és dolgozol is rajta. De ez egy önként vállalt feladat legyen, és ne azért, mert mások rád kényszerítik.

10. srcrss (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 13:33
Pl.?
9. srcrss (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 13:32
Van egy kislányod, vagyis van kiért élj. Több kell? Hiányérzeted van?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
márc. 18. 13:25
Meg egyszer érdekel valami egyszer nem de viszont azt is tudom ha valami nem is érdekel akkor legalább csak foglalkozzak vele mert akkor abból bármi kisülhet vagyishát meg lehet a következménye. Változó ez nálam egyszer így egyszer úgy
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Srcrss)
márc. 18. 13:18
Csak én meg már idén 29 leszek, aztán meg velem az a helyzet, hogy sokszor azt sem tudom , hogy mit szeretnék szinte csak úgy vagyok magamnak meg a kislányomnak is aztán kész.
6. srcrss (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 12:47
Igen, megfelelési kényszered van. Nekem is volt, kb. 16-17 éves koromig. Elmúlt. Rájöttem, hogy nem a világvége, ha nem szeretnek. Természetesebb lett a viselkedésem. Azt csináltam, amit akartam. Amit nem, azt nem. Nem érdekelt, hogy megharagszanak rám. Voltak, akik megutáltak, de többen megszerettek. Önmagamért.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Srcrss)
márc. 18. 12:18
Ez mondjuk jogos igaz csak néha meg úgy vagyok ezzel ha pl valahol valakivel beszélek is akkor a körülöttem lévők meg nehogy félre értsék, hogy velük meg miért nem beszélek csak egy adott emberekkel aztán meg majd csak megsértődnek miattam mert , hogy én meg velük nem beszéltem. Vagy ezzel a dologgal inkább csak megfelelési kényszerbe vagyok? És ha igen akkor abból hogyan lehet kitörni
4. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 12:03
Szerintem mindenki elbizonytalanodik időnként. Nem KELL beszélgetni. Azzal beszélgess, akinek a társaságában jól érzed magad.
márc. 18. 12:00
Persze.
márc. 18. 11:30
Mert végülis egyszer valahogyan olyan halványan tudom , hogy mit szeretnék máskor nem ez olyan nagyon változó
márc. 18. 11:27

Mással is szokott olyan lenni, hogy néha elbizonytalanodik bizonyos dolgok végett és elveszti az önbizalmát? Hogyan lehetne ezt erősíteni magunkban hogy ne bizonytalanodjunk el dolgok végett vagy ha pl emberek között vagyunk vagy éppen beszélgetni kell?

Meg egyébként azt is tudom , hogy van különbség a magabiztosság és az önbizalom között.

Hogy mennyire szeretjük önmagunkat akkor mennyire tudjuk elfogadni önmagunkat. De ha az ember szereti is magát akkor meg lehet a másik részéről az jön le , hogy kicsit nagyképű ez a srác aztán akkor mivan?

Mások miatt legyek bizonytalan mert hogy túlságosan szeretem magam és van önbizalmam?

Néha nekem ez olyan fura.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook