Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Másokkal is szokott ilyen lenni? fórum

Másokkal is szokott ilyen lenni? (beszélgetős fórum)


15. srcrss (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 21:48
Azoknak a bizonyos embereknek, akikkel nem találkozol. Olvass vissza.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Srcrss)
márc. 7. 21:30

Naplót azt szoktam írni meg vezetni is bizonyos dolgokat de itt most konkrétan miről írsz?

Hogy "amit mondanál nekik"

Kiknek és mit?

13. srcrss (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 09:22
Írd egy naplóba, amit mondanál nekik.
12. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 23:18

Megoldani nem segítene a meditáció. Az az elme lecsillapítására jó. Ideig, óráig nyugalmat találnál.


A megoldás az lenne, ha elfogadnád azt, hogy a múltban történteken már nem változtathatsz. Igen, hoztál rossz döntéseket, lehet, hogy megbántottál valakit, de a mostani györtődéseddel úm. megváltottad magad. Ne szenvedj ezektől tovább. Ha nem megy ez így, magadban, akkor beszéld ki! Egy pszichológusnak vagy papnak. Vagy írd le itt egy zárt naplóban. Olvasgasd magad, míg el nem múlik ez a rossz érzés, míg el tudod fogadni.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Krisztikrisz)
márc. 6. 22:41
Hát azért írtam úgy, hogy nem veszem észre hogy mivel elég sokszor bizonytalan vagyok és lehetséges, hogy ezért nem venném ezeket észre mert ezek bennem olyan bizonytalan módon és néha mintha már nem tudatosan hanem valahogy tudattalan módon folyna. Azért is olyan fura néha ez a része nekem ennek a dolognak vagy ügynek
10. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 22:26

Jól látod! A lezáratlan ügyek odatapasztanak a múlthoz így nem tudsz megérkezni a jelenbe. Ha ezt érzed, akkor a saját lelkiismereted kiált, mert valószínűleg valamilyen hibát követtél el a múltban. Rendezned kéne akivel tudod és az önmagadnak-másoknak való megbocsájtás is fontos lenne, mert így oldozod fel magad a múlt fogságából.


Mit jelent az hogy nem veszed észre hogy valamit újrakezdenél?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Ikebana3)
márc. 6. 21:26
De nekem ez az újra kezdés néha napján mintha már valahogy magától, automatikusan történik reggelente alvás után. Talán ez már valami ösztönszerűen működő dolog vagy cselekvés ? És úgy , hogy már észre sem venném?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
márc. 6. 21:22
És más megoldás lenne rá? Pl meditáció? Azért is kérdezem ha netán már nem találkoznék bizonyos emberekkel az életemben
7. Ikebana3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 20:35
Persze. De arra vigyázni kell, hogy ne ragadjunk a múltban. Ha rossz a lelkiismereted, mert valamikor, valakinek, valamit mondtál, azt nem tudod meg nem történtté tenni. De tanulhatsz belőle és lehetsz még nagyon jó ember innentől kezdve. Ha elérhető közeledben van az illető, akár meg is beszélheted vele. Ha nem, el kell engedni a dolgot és igyekezni, hogy a jelenben ne kövesd el ugyanazt a hibát.Az újrakezdés jó gondolat, de legyél benne következetes és kitartó.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 20:34

Zárd le a múltat, hogy ne okozzanak a jelenben bármilyen hiányérzetet, esetleg bűntudatot!

Ha ez azzal jár, hogy meg kell keresned embereket, akkor tedd meg!

Nem kell, hogy a jelened mérgezzék ezek a negatív gondolatok.

Egyébként jobb ezeket ott és akkor lezárni, tisztán, nyugodt lélekkel kijönni belőlük.

márc. 6. 19:29
Nem. Mindenki bekaphatttya.
márc. 6. 19:24
Nincs olyan gazdag ember a világon, aki meg tudná venni a múltját. Ha a múltban élsz, elhalasztod a jelent. A jövő pedig csak egy álom.
márc. 6. 18:30

Szoktam a múlton rágódni,de nem kezdek újra semmit.

A múltat nem változtathatom meg.

2. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 18:30
Üljetek le, tisztázzátok, amit kell.
márc. 6. 18:24
Számomra ez azért fontos kérdés lenne főleg azokhoz akik már tapasztaltabbak ezen a téren. Néha szokott nálam olyan lenni bizonyos napokon, hogy mintha kissé talán lelennék ragadva valahol a múltba és mintha nehezen tudnék megbékélni bizonyos dolgokkal, kapcsolatokkal az életembe. Talán azért is mert olyanokat mondtam egyes embereknek amiket nem kellett volna és talán azzal megbántottam őket. Meg néha mintha valahol magamba újra kezdenék valamit csak már néha azt is nehezen veszem észre valamiért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook