Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Más is érez így a mostani mesékkel kapcsolatban? fórum

Más is érez így a mostani mesékkel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 6. 21:10
Amúgy nagyon sokan a Family Guyt, meg a South Parkot istenítik, de nekem valahogy egyik se tetszik, bugyuta mindkettő.....
2021. nov. 6. 21:05

Régen is voltak ütődött mesék, és most is vannak. A mostaniak közül engem nagyon irritál a Mancs őrjárat, a Barbi-Mariposa, a Szofia hercegnőnek is láttam nem egy kritikán aluli epizódját, Shimmer&Shine dettó.

Viszont örömmel tapasztaltam, hogy keresztlányom is ugyanannyira kedveli a Boribon és Annipanni könyveket, vagy a most már a Pöttyös Panni könyveket, mint én sok évtizeddel ezelőtt.

17. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 21:02
Ponz ezt érzem én is, ha szól a tévé. Visongnak, sipítoznak, minden szereplő túlripacskodik. Agyon tudnám csapni az összes szinkronszínészt egy hólapáttal. Nem is szoktam már bekapcsolni, netről szedtem le régi meséket.
16. BeauIieu (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 6. 20:50
Szegeny pingvinek sem maiak.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 20:45
Melyikekre gondolsz, amik nem tetszenek?
2021. nov. 6. 19:34
Meg az Oroszlánkirály is az egyik favorit volt nekem. Mostani mesék közül egyet se ismerek.
13. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 19:33

Azért ne vegyünk egy kalap alá egy disneyt egy animével, se egy magyar kuflival..

Vannak kimondottan bugyutának beállított mesék, sorozatok, és vannak amiknek igen is van mondanivalójuk.


Az sem mindegy épp melyik korosztályt vesszük.

2021. nov. 6. 19:30

A mostaniak közül:a Croodék, meg a Lelki ismeretek is tök jó, az Így neveld a sárkányodat, Előre, Apróláb.


A Tomi meséket kb. mindenki utálja. :D

2021. nov. 6. 19:26
A Mézgát én is imádtam, sőt a mai napig szívesen megnézem. Persze meg vannak a gyerekkori mesekönyveim, elő is szedem őket, csak kíváncsi voltam, hogy más mit gondol erről.
2021. nov. 6. 18:55
Kihagytam még a Shreket, a Spongyabobot is nagyon imádtam. Talán az volt az egyik kedvenc. Mesék, fiatalság, gondtalanság.....
9. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 18:54

Én a maiakkal le vagyok maradva, de nem hiszem, hogy minden xar, mert mindig is voltak jó meg rossz írók.

Én a Madagaszkár pingvinjeinek sztem minden részét láttam, és bármikor ujranezem, mert vicces.


Ha nem tetszenek "a maiak" bármikor elő lehet szedni a régieket. A szabó vitéz lenyke, vagy egy Andersen kötetet.

8. BeauIieu (válaszként erre: 6. - Kisj)
2021. nov. 6. 18:47
Apám is tök jókat mesélt, volt hogy valamit meg akartam találni felnőttként, de mondta, hogy azt nem találod meg, mert azokat abban a pillanatban "hazudtam össze".
2021. nov. 6. 18:43
Volt pár mese amiket szerettünk húgommal a 80-as években.Vuk,Pumukli,Frakk,Mézga család stb. Mesekönyvünk is volt jópár darab..
6. kisj
2021. nov. 6. 18:15

Én és az öcsém Apám meséin nöttünk fel.

Mellébújtunk két oldalról és Apám elkezdte: Maci Laci és Bubu...

Mi még mindig éberen vártuk a folytatást, mikor Apám már régen aludt.:)

5. a4e7cf9021 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 18:02
Én a Cartoon Networkon nőttem fel gyerekként, imádtam!!! Napi 24-ben azt néztem, édes emlékek.. Dexter Laboratóriuma, Tom és Jerry, Ed, Edd és Eddy, Tini Titánok, Scooby Doo, Pindur Pandúrok, A Görcs Ikrek, Fosterék háza képzeletbeli barátoknak, Juniper Lee, Bátor, a félénk kutya. Most elfogott a nosztalgia, régi szép idők, megkönnyezem.... Most döbbentem rá, milyen öreg vagyok.....
2021. nov. 6. 18:00
Van pár mese, ami szeretek / Pom-Pom, Vizipók, Mézga család, Magyar népmesék, Ludas Matyi, Háry János, Vrungel kapitány, Hófehér/ de igazán sosem voltam rajongójuk. A mostanság készült meséket pedig egyáltalán nem nézem. Nálam kizárt, hogy én egy mesefilmre beüljek a moziba.
2021. nov. 6. 17:55
Én bírom a mostani meséket is.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 6. 17:54

Pl melyikek?

Disney?

Mondjuk nálunk már nagyon ritkán megy mese, inkább csak mikor már álmos, de ilyet nem tapasztaltam amit írsz.

2021. nov. 6. 17:36
Nyilván vannak kivételek, de a mesefilmekben az animációk és azok hangja iszonyú. A mesekönyvek sem vállalható nyelvezetűek, normális képvilágúak. Mindkettőben a történetek nem túl sok értéket képviselnek, olyan semmilyenek, bugyutácskák, vagy nem is tudom. Ugye, hogy a régi mesék sokkal jobbak voltak?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook