Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már több mint egy éve hogy megcsalt és szakítottunk, de még... fórum

Már több mint egy éve hogy megcsalt és szakítottunk, de még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

10. Alnisa (válaszként erre: 7. - Panna.33)
márc. 25. 08:14
Ez érdekes, mert én is szégyelltem maga, milyen furcsa dolog ez. Akiről gondoltam, hogy tudhatott róla, azok előtt nagyon szégyelltem magam.... Mekkora hülyeség volt!
9. Alnisa (válaszként erre: 4. - Liliom10)
márc. 25. 08:13
Így van és ráadás mindenre magyarázatot is tud adni...
márc. 25. 01:22
tul eled!ne lovagolj mar ezen!zard le a multadat,zard be a kaput magad mogott!csakis elore nezz!
7. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 09:50

Én is szégyelltem magam, és valahogy mocskosnak éreztem, hogy lóvá tudott tenni annak idején.

Elmúlik majd.

márc. 24. 09:14

Nem mondok ítéletet sem a vallomást kiíró, sem az exe felett, mert nem tudom milyen volt a kapcsolat.


Sok nő két hét chatelés után már párkapcsolatról beszél. Azt gondolják, hogyha szépeket mond neki a másik, akkor már el is kötelezi magát.

5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 08:48
Ahogy a többiek is írták: ez az ő szégyene. Ne Magadban keresd a hibát! (Gondolom, hogy valami nem stimmelt köztetek, de ő volt aljas ebben a helyzetben.)
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 24. 08:17

Mikor az ember bízik a másikban, nem veszi észre a jeleket sokáig.

Neked nincs mit szégyellned !

3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - Myra)
márc. 24. 08:03
Pontosan.
2. Myra
márc. 24. 07:07
Inkább neki kellene szégyelnie magát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook