Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Már nem mutat semmit a teszt... megállt volna a fejlődésben? fórum

Már nem mutat semmit a teszt... megállt volna a fejlődésben? (tudásbázis kérdés)


1 2
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szaffi266)
2016. ápr. 2. 09:12
Írod még, vagy ennyi a kérdés?
2016. ápr. 2. 09:12
Február 28 án volt meg utoljára a mensim. A következő ciklusban együtt voltunk minden másnap a párommal, és ovuteszt segítségével figyeltem a peteérést. Sajnos nem tudom pontosan mikor lehetett az ovu mert én buta nem dátumoztam fel a teszteket, így csak saccolni tudok, úgy március 15-16-17 e körül. Március 28án a ciklusom 27.napján barnázni kezdtem. mennyisége kevés volt, és inkább vizesebb állagú. azon a napon meg is szűnt ez a barnázás. tisztasági betéten nem is látszott semmi, csak ha tamponnal ellenőriztem. Msánap reggel predictor early teszttel jól láthatóan pozi lett a teszt. Majd csináltam közben a ciklusom 23. napjától jóósteszteket, ami erősödött folyamatosan. húsvét hétfőn a ciklusom 30. napján jóstesztből nagyon erős pozitiv lett erősebb mint a kontroll. másnap délutáni olyan 6 óra körüli vizeletből predictor early teszt halványabb mint a kontroll de nagyon jól látható pozitiv. Mensi nincs, barnázás sincs. Április 1én reggel prdeictor earlí teszt iszonyú halvány és az x epilek sem mutatnak semmit csak valami nagyon haloványka vonalat. és az x epil délután erősebb halvány vonalat mutat mint délután. Nos elméletileg 29 naposak a ciklusaim. Pontos volt mindig. max 1 nap késés. Most ott tartok, hogy elméletileg ma 6. napja késik. Tesztek lassan teljesen negatívak, de vérzés még nincs. Mikor számíthatok arra így kb hogy vérzéssel távozik? Vagy ez már műtét gyanús? Hétfőn megyek dokihoz, de addig kész örökké válóság minden perc :(
2016. ápr. 2. 09:06

Ha volt teszted, akkor gondolom orvosnál is voltál. Ott mit mondtak mennyi idős az embrió? Volt szívhang már?

Miért nem mész el (újra) orvoshoz?

Én az összes gyereknél 2 tesztet vettem, akkor is mikor késett.

2016. ápr. 2. 09:03
Már nem mutat semmit a teszt, megállt volna a fejlődésben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook