Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Már minden mozgástól hányingerem van fórum

Már minden mozgástól hányingerem van (beszélgetős fórum)


28. Channa* (válaszként erre: 23. - Kristo_f)
2020. jan. 7. 19:52

Ha elolvastad volna, hogy mire írtam, akkor nem szólaltál volna meg.


Egy normális reakciója nem volt a fórumindítónak. Azt hiszem nem a szédülés a legnagyobb baja, hanem egyszerűen az, hogy nem normális.

2020. jan. 7. 19:51

Ahogy olvasom neked van szükséged orvosra, hiszen van ám minden bajod. Még a létezéstől is szédülsz és forog a gyomrod.


Esetleg nem itt kellene lopnod a napot és akkor eljutnál orvoshoz is, aki megmondaná, hogy pusztán agyas vagy.


J, egyébként nekem az epeműtét után volt hányingerem. Remélem tudtam segíteni ezzel az információval;)


További jó szédelgést!

26. Napsugár07 (válaszként erre: 23. - Kristo_f)
2020. jan. 7. 18:22

Köszönöm :)

Igen én is ezt a véleményt támogatom. Erre (is) vannak a fórumok, és ahogyan azt sem írtam sehol, hogy nem megyek orvoshoz, azt sem, hogy nem támogatom őket. Egyébként is 4 hete megvan az időpontom fül-orr-gégére, de nem írok le mindent ide, hiszen nem ez a lényege az érdeklődésemnek.

Örülök, hogy vannak akik helyesen értelmeznek és rendeltetésszerűen is használják a fórumot. :)

25. Napsugár07 (válaszként erre: 22. - Kristo_f)
2020. jan. 7. 18:19

Köszönöm :) Erre nem is gondoltam, hogy lehet simán csak öregszem és ilyen a B oldal :D

Ez való igaz.

(nem, egyébként okos telefont nem. Rég kinőttem belőle.)

24. kristo_f (válaszként erre: 23. - Kristo_f)
2020. jan. 5. 12:59
hozzám=hozzá
23. kristo_f (válaszként erre: 20. - Channa*)
2020. jan. 5. 12:58

ha ilyen jól tudod, akkor miért itt kérdezel?"


Attol hogy "jól tudja" még kérdezhet hogy megnyugodjon amig orvoshoz kerül

Állhatnál másképpen hozzám minthogy ekézed

22. kristo_f (válaszként erre: 1. - Napsugár07)
2020. jan. 5. 12:55

egy éve még olvasni is tudtam buszon metron, de egyre rosszabb.."


A legrosszabb mozgó járművön olvasni. Fiatal korban még elmegy, de idővel jöhetnek kellemetlen tünetek, mint nálad.

Gondolj bele ha rángatnám elötted a betüket, mennyire tudnál szédülni

Gondolom nyomkodod az okotelefonodat is, és csodáxol a szédülésen

Nem egy tv műsorban bemondják hogy az arra allerigiások ne nézzék, epilepszia, szédülés a villodzó pörgő képek miatt

Természetesen menj el dokihoz, de...

21. Channa* (válaszként erre: 14. - Napsugár07)
2020. jan. 5. 08:57
Ja, hogy 3 hete hasmenésed van? Akkor meg?
20. Channa* (válaszként erre: 12. - Napsugár07)
2020. jan. 5. 08:56

Aham, ha ilyen jól tudod, akkor miért itt kérdezel? Nem értelek. Hány éves vagy? 5?

Egy felnőtt ember tudja, hogy orvoshoz kell mennie és nem egy fórumon kell kérdezgetnie, mert ha ezt megteszi, akkor bizony kaphat ilyen választ is.


Van egy buszbeteg ismerősöm, aki ugyan ezeket meséli. Szörnyű, ahogy te is. Nem szívesen vagyok mellette, mert megőrjít az örökös rinyálással. Cseréljünk helyet, mert háttal hánynom kell és szédülök, ülj te az ablak mellett, mert ha kinézek, akkor hánynom kell és szédülök, jaj ettől a tömegtől hánynom kell és szédülök. És még sorolhatnám...


Kíváncsi lennék rá, hogy orvosnak panaszkodsz e ennyit?

2020. jan. 5. 00:59
Magas vérnyomás is okozhatja.
18. Piroska52 (válaszként erre: 17. - L.luiselotte)
2020. jan. 4. 19:56

az egyensúly központ a fülben van,

ha néha eldugul a fülem,én is szédelgek,

17. l.luiselotte (válaszként erre: 14. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 19:07
okozhatja stressz is.Pár hete elég c@r napom volt a m.helyeemen és szinte egész nap hánytam. - a kollegák eléggé ki voltak akdva de már megszokták. -De azt is hallotam hogy a fülbetegség és az egyensuly zavar szédülés hányás közt van vmi összefüggés
2020. jan. 4. 18:12

Mekem sokszor van,Rögtön felkelés uzán.Lepcsőn,buszon.Itt ott.Vagy csak úgy.Hallásvizsgálatra elküldött a fülészeten a dokinő.Neurológiara,csak március közepére kaptam időpontot.

Fogalmam sincs,mi lehet.

15. EzotErika (válaszként erre: 1. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 16:56
A gyömbértea-kúra lehet, h. segítene...
14. Napsugár07 (válaszként erre: 13. - L.luiselotte)
2020. jan. 4. 16:32

Karácsony óta vagyok hasmenéses beteg, de már kezelik. Azóta sokkal rosszabb igen. Fülészetre 2 hét múlva megyek.


Találtam olyan infot végre a neten, hogy "krónikus szubjektív szédülés"

Szerintem ez van nekem is. 10 éven belül volt már két vertigóm korházba is kerültem, és 1-2 reggeli kisebb szédülés. Szóval lehet az enyém nem teljesen pszichogen, esetleg az idegesség kihozta jobban.

2020. jan. 4. 16:26

Gyomrod, füleed rendben van ?

Nekem gyomor és fülproblémáim idején van erős hányingerem, ill. nagyon gyakran, minden ok nélkül is.Eszembe sem jutott még orvoshoz menni vele.

12. Napsugár07 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2020. jan. 4. 16:17
:D aham, csak ha végig olvastál akkor láthatod hogy nem csak attól, hanem minden mástól is.
11. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 15:40

hát,akkor nincs más hátra,mit előre,

irány az orvos,addig még valami baleset nem ér,

2020. jan. 4. 15:13
Lehet, hogy buszbeteg lettél...
9. Napsugár07 (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2020. jan. 4. 14:36
Nem, semmit :/
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 13:19
nem szedsz valamilyen gyógyszert,aminek lehet ilyen mellékhatása?
7. Napsugár07 (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2020. jan. 4. 13:08

Rendben, köszönöm!


Igen ha egyensúly, akkor hallottam ezekről a manőverekről, de úgy tudom, hogy az épp jelenlévő szédülés esetén segít :/

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 13:04

Lehet kezelni, egyik ismerősömnek volt, a padlóra kellett neki feküdni és úgy elmozdítani a fejét. Rákérdezek, ha beszélek vele.

Persze, természetesen vizsgáltasd ki, nehogy valami komolyabb baj húzódjon meg mögötte.

5. 60d7865544 (válaszként erre: 4. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 12:36
Pár hétig,akkor csaugyan menj vizsgálatra.
4. Napsugár07 (válaszként erre: 3. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 12:31
Mert nekem már körülbelül 4 hónapja tart és egyre rosszabb.
3. Napsugár07 (válaszként erre: 2. - 60d7865544)
2020. jan. 4. 12:30
Értem, köszönöm! :/ Arra emlékszel esetleg, hogy mennyi ideig tartott?
2. 60d7865544 (válaszként erre: 1. - Napsugár07)
2020. jan. 4. 12:18
Én jó pár éve voltam igy.Mindenféle vizsgálaton voltam,fülészeten,szemészeten is.Aemmit nem találtak.A végén csak annyit mondott az orvos,hogy múló állapot.Csakugyan elmúlt.
2020. jan. 4. 11:42

Sziasztok!

Érdekelne más is tapasztalt-e már ilyet és ha igen, mi lett a kivizsgálás eredménye?

Én is elmegyek majd orvoshoz, már van pár időpontom, de addig is érdekel mit tudok meg másoktól.


Kb egy éve még olvasni is tudtam buszon metron, de egyre rosszabb, ma már ott tartok, hogy mindentől beémelygek, mindentől hányinger jön rám. Járműveken hiába látok ki, ha séta közben rápillantok a telefonomra azonnal, ha sok ember mozog körülöttem vagy más, ha a monitoron görgetem az oldalt, ha a tv-ben mozognak a dolgok, ha a villamos átmegy egy bukkanón, ha sürgök forgok óóóó sorolhatnám. Vicc


Azt írják mindenhol hogy ha belsőfül lenne begyulladva akkor az fájna. Ilyen nincs. Ha pedig egyensúlyszerv, akkor miért lett ilyen érzékeny és ezt lehet-e kezelni?


Elkeserítő :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook