Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Már egy éve aktivan keresek munkát...... fórum

Már egy éve aktivan keresek munkát...... (beszélgetős fórum)


1 2
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 09:14
Sajnálom ! De egyetértek Szöszkével.Ideiglenesen mehetsz akár gyárba is ,nem ördögtől való,,,,jön egy kis pénz is kizökkent kicsit a kesergésből,és közben mehet a keresés is tovább.Nem fog egy önéletrajzba se belezavarni ha látják hogy nem fecsérelted az időt,,,,,Találd fel magad!
8. cc7a88f96d (válaszként erre: 6. - NomNom)
2021. márc. 24. 08:53
Igazad van
7. unom
2021. márc. 24. 08:30
Pedig az online marketing területén nőtt a kereslet, ha volt aktív vállalkozásod, ezt kellett volna kihasználni.
6. NomNom (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2021. márc. 24. 08:24

Azért ezt nem állítanám h minden leállt. A férjem megszakad a munkában, ahol én dolgozom az elmúlt egy évben legalább 50 fővel bővült a cég. Átalakulnak a munkahelyek, de kell az ember.

Marketinges is. Azt is vettünk fel nem egyet. A férjem cégénél nem is volt külön marketing részleg, a covid alatt az is lett mert ők is megduplázódtak.

Itt valami más lehet, valami van ami miatt nem hívják be. Erre kellene rájönni, hogy mi.

5. cc7a88f96d (válaszként erre: 4. - Cc7a88f96d)
2021. márc. 24. 08:21
Covid*
4. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 08:20

Miért nem vállalsz el bármilyen munkát ideiglenesen és ha majd a Covis stb engedi akkor belevágsz újra a Marketinges dologba.

Akinek igazán kell a pénz,az szerintem bármilyen munkát elvállal.Mindig válthatsz utána.Fel a fejjel..és nem vagy idős hozzá.Simán leállt minden a vírusos mizéria miatt.

3. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 08:19
Milyen vállalkozásod volt? A marketing mely területével foglalkozol leginkább?
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 24. 08:16

Egy év??

Tegyél le egy targoncás vizsgát, őket keresik!

2021. márc. 24. 07:39

Sziasztok!

Tavaly március óta keresek aktívan munkát, sajnos a covid miatt meg kellett szüntetni a vállalkozásom. Marketinges vagyok, alapvetően ilyen munkát is keresek, de mivel széles körű munkatapasztalatom van, nem kizárólag ez a terület értek. Most eljutottam oda, hogy szinte bármi érdekel.....Nagyon el vagyok keseredve, mert odáig sem jutok el, hogy behívjanak interjúra. Nem tudom mi számít, mi a fontos, talán a korom az oka (42 éves vagyok).A CV-m jó, átnézte már több fejvadász, mindenféle állásinterjúra való felkészítésben részt vettem stb. Nem gondolom azt, hogy túlképzett lennél, inkább azt, hogy telített a piac. Olyanokkal is szívesen beszélgetnék, akik szintén a covid miatt lettek munkanélküliek, ill. olyan témában, hogy ki mit tanul újra, vagy milyen totál más szakmában helyezkedett el? Nagyon el vagyok keseredve, mert irdatlan mennyiségű helyre küldtem el a cv-m, és az az igazság, hogy elfáradtam, már nem tudok honnan erőt meríteni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook