Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mániákus hazudozó? 3 hónapja randevúzom egy férfival, 2 napja kiderült, "nem orvos" bár annak hazudta magát és 6 évvel fiatalabb is.... fórum

Mániákus hazudozó? 3 hónapja randevúzom egy férfival, 2 napja kiderült, "nem orvos" bár annak hazudta magát és 6 évvel fiatalabb is.... (beszélgetős fórum)


1 2
22. Lara1984 (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 09:11

Az ilyen selejtekkel nem kell foglalkozni, csak sarkon fordulni és angolosan távozni. Önsanyargatók, mazochisták belemehetnek egy notórius hazudozóval való viszonyba, épelméjüeknek nem ajánlott.

Lapátra vele!

21. gkreka (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 09:11
Gondolj bele, hogy ő milyen embernek tart téged, ha azt hitte, hogy csak így tud imponálni neked! Egy felszínes libának, aki könnyebben megadja magát, ha dr XY mutatkozik be neki...
2013. nov. 15. 09:09
Nekem tinikoromban ilyen volt az első barátom. Pár hét után derült ki, hogy nem fősulis, nem idősebb, és a pasi, aki az anyjához jár, az apja, csak külön élnek :) Én akkor még azt hittem, hogy ez "szeretettel és megértéssel "gyógyítható" " ahogy írod, és együtt maradtam vele, szép másfél év volt, mentségemre szóljon hogy fiatal voltam és szerelmes :) De nem változott meg, pedig szeretett ő is. Végül én egyetemre mentem, és rájöttem, hogy ez nem változik, és hogy "jobbat érdemlek". Szerintem te is tégy így. (Ez ugye már tizenéve volt, azóta annyit tudok róla, hogy bár jó, szeretetéhes ember, de a hazugságai maradtak...csak már másnak, másoknak mondja. Önértékelési zavar sztem). Lényeg: én nem hiszem, hogy változna. Tinikorban nálam még nem volt tétje, de ha most történne ez velem, én nem mennék bele.
19. gribedli*** (válaszként erre: 6. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:58

Na, ezt mar nem biztos, hogy elhinnem igy masodszorra...


Pont ez az, vallalhato es tokeletes az eredeti szitu, akkor miert hazudott? Mert a vallalkozas sem igaz talan.

18. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:33
Férfi a lelkem..
2013. nov. 15. 08:32

Úristen,ha már a kapcsolat elején széthazudta az agyát,mi várható később amikor komoly dolgokról lesz szó.Ne legyél már naíva!Aki imponálni akar,az nem hazudik ekkora volumenű dolgokat!Azért itt nem kis kamukázásról beszélünk,hanem egy komplett hazugság életet épített fel magának!


Gyógyítható ,orvosilag biztos!

16. gribedli*** (válaszként erre: 3. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:29

Nem azert mert orvosnak mondta magat vagy mert jomodu...miert, ha azt mondta volna, hogy utcasepro vagy benzinkutas, akkor is szoba alltal volna vele?


:)))


En hagynam a francba amugy! Azert, mert ha kiderul, hogy hazudik adossagrol, be nem fizetett szamlakrol is, kesobb, akkor szivas. Meg egyebkent is, ha valaki ennyit hazudik, akkor a vele eltoltott ido nem ertekes (neked annak tunt, mert nem volt jobb)

2013. nov. 15. 08:25
Én kiadnám az útját.Nem megbizható.
14. magykrisz (válaszként erre: 7. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:23
Hú..... hagyd a fenébe! Szerintem az ilyennek azt sem lehet elhinni, amit kérdez!
13. 7a3a05277b (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:22
Annyira nem lehet nagy az ínség, hogy egy hazudozót is el kell tűrj, szerintem.
2013. nov. 15. 08:22
Meg kel beszélni,hogy miért tette,mert oka van.Ha szereted mindegy,hogy mi az a lényeg,hogy szeressen.A cafrang nem ér semmit,mert az egy papír,ami érzéseket nem táplál.Azt hiszem,hogy itt valami olyan van a háttérben,ami mondatta vele.Azt csak elmondaná neked,ha beszélgetnél vele.
2013. nov. 15. 08:21

Végül is, Ő árulta el az igazat, és azért egy ekkora kamut, gondoljunk bele, nagyon ciki és megalázó bevallani.


Szerintem a folytatás attól függ, mit érzel. Ha szerelmes vagy, folytasd,én nem gondolnám veszélyesnek, azaz csak emiatt nem. Furcsa, az biztos, és valami pszichés probléma lehet, hogy van a háttérben, bár ehhez nem értek.


Én elég sok mindent elviselek, ha szeretek valakit, és emiatt nem hagynám el,de az biztos, hogy nagyon komolyan elbeszélgetnék Vele és mondanám, ha valamiben nem mondta meg a valós helyzetet, mondja meg most, mert a jövőben nem fogom tolerálni a "füllentéseket."

10. ef7b486c67 (válaszként erre: 8. - Reni19891015)
2013. nov. 15. 08:19
Dehogy elmebeteg..csak imponálni akart..Bár nem igen értem miért kell ilyesmit hazudni..De biztosan volt motiváció..Kell neki adni egy esélyt ...hátha elmondja..Ha meg továbbra is hazudik..ki kell pakolni..:)
2013. nov. 15. 08:16
Úgy élni, hogy állandóan a hazugságokat ellenőrizni, kideríteni, kételkedni minden szavában, több mint borzasztó!-legalább is számomra. Talán nem kellene jobban "belebonyolódni"...Idővel Te is a hazugságok rabságába kerülhetsz!
2013. nov. 15. 08:16

Elmebeteg az ilyen!!

Szerintem kerüld nagy ívben!

2013. nov. 15. 08:13

Gyanús volt egy ideje és megmondtam, valljon.

Sokáig tagadott és újabb hazugságokba bonyolódott, végül kibökte.

2013. nov. 15. 08:12

Van rendes vállalkozása, jómódú, nagyon intelligens ember, nem kellett volna hazudnia...

Ha saját magát vállalja az is tökéletes lett volna!

2013. nov. 15. 08:08

Gondolom, ha kukást mondd, tuti nem szereted meg.


Egyébként meg ezek után inkább hanyagold. Kutyából nem lesz szalonna.

4. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:07
Na..amán problema..Mondjuk lehet csak imponálni akart..Meg kell beszélni miért csinálta..:)
2013. nov. 15. 08:07

3 hónapja randevúzunk, nagyon megszerettem ezt a férfit. Nem azért, mert orvosnak mondta magát, vagy mert jómódúnak. Kellemes, tartalmas, szép időket törtöttünk együtt...

Most kiderült, nem is orvos és nem is 45 hanem 39 éves.

Gyanítom, több hazugság is áll a háttérben.

Szetintetek mániákus, esetleg veszélyes?

Vagy szeretettel és megértéssel "gyógyítható"?

2. gigi> (válaszként erre: 1. - SanyaLujza)
2013. nov. 15. 08:07
És erre hogy jöttél rá? Bevallotta,vagy véletlenül derült ki?
2013. nov. 15. 08:04
Mániákus hazudozó? 3 hónapja randevúzom egy férfival, 2 napja kiderült, "nem orvos" bár annak hazudta magát és 6 évvel fiatalabb is....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook