Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
3559. zseby baby (válaszként erre: 3558. - Alchyon)
2012. márc. 18. 12:45

Szia!


Terapeutára gondoltál?

Az a baj h ezek nagyon sokba kerülnek. Azt hallottam róla h ha nincs elég szakértelem mögötte akár még baj is származhat belőle...

3558. Alchyon (válaszként erre: 3528. - Bajizsu)
2012. márc. 18. 01:01

Helló Hölgyek!Ne csak krémekben gondolkodjatok.

Nekem kb.7 éve, váratlanul egy nagy májfolt jelent meg a homlokomon.Mintha lefolyt volna valami barna festék a hajam alól.Hát, azt hittem, hogy ez már a vég-38 évesen.

Spirituális teráőiával derült ki, hogy egy előző életemben, 38évesen, tűzben haltam meg,és annak a nyomai alakultak ki a homlokomom, akkor, amikor ebben az életemben elértem azt az éetkort, amikor a tűzbaleset történt.

Mivel nyár volt,és a napozás csak rontott a helyzeten, igazából csak késő ősszel lett látványos a javulás, és a következő tavasszal már nem is látszott semmi.Azóta sem jött vissza.Szép vagyok:))

3557. haljud (válaszként erre: 3555. - Dddd)
2012. márc. 17. 13:21
OK, köszi. Már egyszer válaszoltam, de törölték a hozzászólásomat.
2012. márc. 16. 19:26

Mit szóltok ehez az ujsághoz? Tele van jó cuccokkal! :)


[link]

3555. dddd
2012. márc. 16. 18:45
haljud,egyik drogériában, ami R-rel kezdődik :D jövő héten akciós lesz a BB .
3554. bluepearl
2012. márc. 16. 12:56
Sziasztok! Nekem se tűntette el véglegesen az Enikő-krémje a foltokat, pedig vagy 4 tégellyel elhasználtam. Simán visszajöttek tavaly nyáron :(
3553. dddd
2012. márc. 16. 12:30

igen,nekem az jónak tűnt,és a schüssler szinte teljesen eltüntette.De megint majdnem ugyanúgy nézek ki.Jó,néhányszor elfelejtettem a fényvédőt.de arról volt szó,hogy nem jön vissza,esetleg máshol.

Azért,ha találtok valami csodaszert,ami nem csak a pézt tünteti el,akkor szóljatok :(

3552. haljud (válaszként erre: 3551. - Dddd)
2012. márc. 15. 19:03
Neked múltak el az Enikő féle krémtől, ugye? Bocsi, de már nem emlékszem, hogy kinek, mikor, mi vált be....
3551. dddd
2012. márc. 15. 18:48
Üdv a klubban,visszajöttek a foltjaim :(
3550. haljud
2012. márc. 15. 15:30
Megjelent egy új krém a Garniertől, a BB. Állítólag egyenletes bőrszínt ad, és tartalmaz fehérítőt is a pigmentfoltokra. Ma rákerestem a neten és csupa jókat olvastam róla.
3549. Pico13
2012. márc. 14. 19:25

Szerintem nem!

Egyébként én is sok mindent kipróbáltam.

A mikrodermázió is csak ideiglenesen segített,a lézer nekem sem.

Én arcbarnító használok, hogy kissé összeolvadjon a foltom az arcommal+alapozó!

Persze mondanom sem kell az összes eddigi pasim kivolt az alapozómániámtól!Most is van itthon legalább 5!:-(((((((((((

3548. fibi82
2012. márc. 14. 14:50
Szerintetek képes arra a májfolt, hogy az egész arcot egyenletesen beterítse?
2012. márc. 14. 10:16

Sziasztok!


Én is használtam Enikő-krémjét de kb. 1hónap volt az amikor foltmenetes voltam. Ajánlottam a barátnőmnek is. Neki tiszta májfolt az arca. Nagyon megvolt vele elégedve, talán kicsit tovább mint én de talán másfél hónap lehetett az egész. Aztán vissza jött :(

3546. 65298a0518 (válaszként erre: 3545. - Bajizsu)
2012. márc. 14. 06:03

Hát erre most nem nagyon emlékszem, talán így tavasszal 1 hónap volt....


Valaki más, aki Enikő-krémezett esetleg emlékszik?

3545. Bajizsu (válaszként erre: 3539. - 65298a0518)
2012. márc. 13. 18:17
Mennyi idöt jelent az , hogy átmeneti javulás az , amit most elértél ?? Mennyi ideig leszel szíp ??
3544. Dolores007 (válaszként erre: 3543. - Zseby baby)
2012. márc. 13. 08:35

Szia!

Nekem az összes úgy lett, hogy megöltem egy pattit, és a sebet megsütötte a nap, gyógyulás után folt maradt. :(

Így utólag szívesen letörném a kezeimet! :(

Nem tudom, hogy a Skinorentől-e, vagy azért, mert tavaly nyáron egyáltalán nem napoztattam az arcom és kentem 50+-os naptejjel, de halványodtak a foltjaim. De én csak tavaszig használtam a Skinorent, meg az oldatot, mert fényérzékennyé teszik a bőrt, és többet árt akkor, mint használ.

2012. márc. 13. 08:14

Jó reggelt!

Állítólag az azelinsav amelyik a barna foltot eltünteti. Lehámlasztja, stb. Azt olvastam h a halványitókrémek többségében azelinsav van.

Nem tudom már hol, de nem csak a SKIRONEN-t említik meg hanem a FINACEA és a AZELEX krémeket is.

Esetleg valamelyik ismerős nektek?



Nekem a homlokomon van egy nagy folt. Teljesen kivagyok tőle. Már fufrut is vágtam h kevésbé látszódjon. Emléxem amikor kijött, állandóan viszketett. Hiába mostam mindenféle szappannal, tonikkal akkor is viszketett. Nektek is igy jelent meg a májfolt? Kezdem azt gondolni h esetleg nem-e valamilyen gomba. A börgyógyásznál amikor voltam megsem nézte rendesen. Rápillantott s azt mondta h ebben a korban már sokunknál megjelenik a májfolt.

(a lósz..., nem bírok beletörődni!) :(


Valamelyikőtöknek esetleg kezdődött ugyanígy?

3542. 65298a0518 (válaszként erre: 3541. - Dolores007)
2012. márc. 13. 05:40
A Zineryt a lányomnak is nagyon jó volt pattira.
3541. Dolores007 (válaszként erre: 3535. - Zseby baby)
2012. márc. 13. 00:53

Én használtam pattanásos bőrre. Bevált. Persze pár percig csípi az arcom, amikor felkenem, de utána már semmi hülye érzés. Zineryt oldat reggel, este, és a Skinoren este lefekvés előtt.

Nekem a bőrgyógyászom javasolta.

3540. Bajizsu (válaszként erre: 3539. - 65298a0518)
2012. márc. 12. 19:35
Hurrrrráááá!!!!!!!!!!!:)))))))
2012. márc. 12. 19:16

Jaj de jó, mégiscsak eltűntek a foltjaim a kezelt területen, ha átmeneti is, de nagyon jó!!!

Szíp vagyok!

3538. Andesz75 (válaszként erre: 3537. - Starlit)
2012. márc. 12. 08:32
Nekem sem hat az 50-es. Folt ugyan úgy kijön. Tény hogy le nem égek, legalább erre jó. Tele a polcom 30-50-es krémekkel. :(
3537. Starlit
2012. márc. 11. 21:29

Sziasztok !


Zseby baby : a skinoren krémet olyan tíz éve használtam . Nagyon érzékeny volt akkor is/most is/ a bőröm, de a doki rábeszélt, hogy jó lesz! Aha,persze..:)Folymatosan hámlott, égett a fejem, ezernyi mitteszer és a használat után fél órával már tiszta zsíros bőr. Én pattik eltüntetsére kaptam.Azt mondta később jobb lesz, de ez a hatás elmaradt. Két tubust használtam el, tudom mert már akkor is "jó" ára volt. Májfolt ügyben nem tudom milyen a hatása .Hátha jön valaki, akinek van benne tapasztalata!


Fényvédelem,spf : Én úgy tudom annyival kell szorozni, amennyi időt a napon tölthetsz anélkül, hogy megpirulnál. Ez átlagosan valóban 10 perc körüli , de ez nálam olyan 2 percre redukálódik,és akkor lehet még sokat mondtam! De oly mindegy mert már egy 50-es faktor is csak annyi, hogy leterheli az arcbőrt, dehogy bármit is védene!Ááá..

3536. Bajizsu (válaszként erre: 3533. - 65298a0518)
2012. márc. 11. 21:00
Melyik honlapon olvastad ezt ? Mi a címe ? Én elolvasnäm !
2012. márc. 11. 20:15

Sziasztok!


Használ már itt közületek valaki azelinsavas krémet?

Állítólag a SKINOREN-cream hatásos. Esetleg próbálta már valaki?

3534. Bajizsu
2012. márc. 11. 19:53

Szisztok!


Olvastam a dokim honlapján . Az 50 faktoros krémet két rétegben kell feltenni , kicsit várni kell míg az elsö réteg beszívódik majd a másodikat . Így jobb a védelem . A faktor szám SPF csak az UVB ellen véd , ami pedig nekünk igazán fontos az a UVA elleni védelem . Tehát ezt kell figyelni a fënyvédön . Mert ezek a asugarak mennek le mélyebbre és roncsolják a bört , elszinezik . Az SPF számot mindig 10zel kell megszorozni és megkapjuk az védelem idejét percben . 50 faktor 500 percig véd .De a lényeg az A elleni védelem .

Lehet , hogy ez már ismerös info volt . De remélem , hogy úgy mint nekem , másnak is hasznos infok ezek .

2012. márc. 11. 10:16

Jó reggelt!


Volt már valaki mezoterápiás kezelésen?


"A májfoltok, pigment foltok kezelésében új fejezet nyílt a mezoterápiás kezelések elterjedésével. A kozmetikai-esztétikai kezelések közül a leghatásosabb módszerként tartják nyilván a mezoterápiás pigment kezelést. A bőr alá depigmentáló anyagokat juttatunk. A koktél tartalmaz pigment képződést gátló és halványító hatóanyagokat. Fontos kiemelni, hogy a májfoltok kezelése annál hatékonyabb, minél világosabbak a foltok. Ha tehetjük, minél előbb kezdjük meg a májfoltok kezelését!

Mi is a mezoterápiás májfolt kezelés?


Kétféle eljárás létezik: a tűs mezoterápiával és a tű nélküli mezoterápiával történő kezelés. Az egyik eljárás lényege, hogy többszörös mikroinjekciózással juttatjuk a hatóanyagokat a bőr felszíne alá egy vékony tű segítségével. A másik eljárás egy orvosi tanúsítvánnyal rendelkező elektroporációs gép, amely a sejtmembrán csatornák megnyílásával fájdalom mentesen, tűszúrások nélkül elektroporácioval juttatja a hatóanyagkoktélt közvetlenül a problémás területbe. A „koktél” különböző tápanyagokat, ezen kívül több fontos vitamint is tartalmaz.


Hogy pontosan mi is történik a kezelés közben bőrünkkel?

Májfoltkezelésünk mezoterápiás kezeléseinken alapszik. A szükséges hatóanyagokat sejtszinten juttatjuk a bőrbe, amelyek a melanoszómák szintjén gátolja a pigmentek képződését, és megszünteti a már meglévő foltokat is. Gátolja a tirozináz enzim működését, szabályozza a melanin szintézisét. A depigmentációs kúra során egyrészt meg kell szabadítani a bőrt a sötét foltoktól, világosítani kell a bőrt, ugyanakkor táplálni és ápolni is szükséges.


Nagyon fontos!


Minden kezelés előtt ingyenes konzultációt végzünk, ahol a mezoterápiás szakember felvázolja a kezelés menetét és az kezelés eredményességének előre látható mértékét."

3532. fibi82 (válaszként erre: 3530. - Tanti59)
2012. márc. 11. 09:09
Köszi, utánanézek!
3531. fibi82 (válaszként erre: 3528. - Bajizsu)
2012. márc. 11. 09:08

Nekem is Maybelline Affinitone van 18 faktoros fényvédővel. Azt nem tudom, mennyire védene, mivel nekem télen nyáron ott van halványan, de azért kivehető, és nyáron kalapban közlekedem. Az biztos, hogy nem sokáig tart, mert elég hamar veszít a fedésből, de amúgy sem túl jól fed, így mindig látszik az alapozó alatt is :(

Amúgy a legvilágosabb árnyalatot veszem, és csak a foltot kenem mostanában.


talán tényleg gyógyszertárban kellene utánanézni!


Bazsiju, úgy tudom, hogy dddd-nek elmúlott tavaly nyáron, de azóta nem hallottam felőle. Bár ő már 40 elmúlt, lehet hogy a hormonok változása miatt is néhány személynek el fog múlni.

nekem valószínű hogy nem, mivel nekem érzékeny, fehér bőröm van és sokat napoztam, és sajnos hajlamom is van rá anyum nőrokonai is májfoltosak voltak. Ki múlóan, ki nagyon... :(

3530. tanti59
2012. márc. 10. 07:19
La Roche-Posay...50 faktoros alapozó,gyógyszertárba lehet kapni,...nekem bevált,...allergia mentes
❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook