Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mahagóni barna hajhoz melyik hajtőszínezőt ajánlanátok? fórum

Mahagóni barna hajhoz melyik hajtőszínezőt ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


dec. 10. 14:01
Sajnos a menszeszem alatt (+/- 3 nap) pl. hiába próbálkoznék tőfestéssel , olyankor "dob le" a hajam minden tartós hajfestéket. Tehát továbbra is "átmeneti" , lenövést elfedő spray kerestetik, aminek a színe nem üt el annyira a mahagónibarnától...
12. globus (válaszként erre: 9. - 6924d8a23f)
dec. 8. 21:43
Fodrász vagy? Szívesen kérdeznék, inkább holnap este.
11. globus (válaszként erre: 7. - Bichi)
dec. 8. 21:42

Melyik festéket hadználod, milyen alapszínre?

Nekem most 1 árnyalatot sikerült világosítani, de jobb lett volna több.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 6924d8a23f)
dec. 8. 21:24
Néha úgy érzem, nem is haj nő a fejemen hanem damil/horgászzsinór, azt könnyebb lenne befesteni, a kinézetéről nem is beszélve... Már nézegettem a "grey expert" stb fedőnevű festékeket de fogalmam sincs hol lehet megnézni az oxidálószer százalékértékét.
9. 6924d8a23f (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 18:22

Az ősz hajszálak "üveges szerkezetűek" magyarul a hajhagymák nem táplálnak pigmenteket,így a szerkezetük miatt nagyon nehéz a fedésük. Mindenképp olyan festéket ajánlok,amely kifejezetten ősz haj fedésére készült.Ősz haj esetében az oxidálószer százalék értéke minimális azaz maximum 3% kell legyen,mert nagyobb százaléknál nem takar,hanem szív!

Tehát nem a mennyiség dönti el,hanem a megfelelő festék!

Nyugodtan írj rám privátban szívesen segítek neked!

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bichi)
dec. 8. 17:48
Nem csak a tövét festem mert 4-5 hét alatt, heti 2 hajmosás mellett nekem kopik a színe.
7. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 17:28

Lehet én nem értem, de te nem csak a tövét fested újra? Nekem extrém mennyiségű hajam van, mégis marad belőle.

Nekem szőkére van festve, 2,5-3 hetente festem. A mai festékekkel simán lehet, még a szőke sem roncsol, nemhogy a mahagóni...

6. de16c8f9e6 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 8. 16:58
Siman. 2-3 hetente festem. Két dobozból keverek ki egy adagot. De nekem az kétszer elég. Mondjuk nekem barna hajam van, nem is nagyon látszik a lenövés. Ilyen tőfestőkkel még nem kisérleteztem, de hátha jön vki. Aki érdemben segít. ;)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - De16c8f9e6)
dec. 8. 16:55
Örülök ha egy dobozzal elég a hajamra :) De az jó ötlet, hogy legközelebb két dobozzal veszek és az egyik felét meghagyom a tő festésére. Eddig nem mertem egy hónapon belül megpróbálni az új festést.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - De16c8f9e6)
dec. 8. 16:51
Eredetileg vörösesszőke volt de mára kb. 70% ősz. Világosabb vörös festék már be sem fogja a töveket.
dec. 8. 16:18
Egyebkent miert nem hagysz annyit a tubusban ami a későbbiekben a hajtövedre elég? Annyira gyöngék ezek a festékek, hogy abszolute nem viseli meg a hajat. Se a hajas bőrödet. ;)
dec. 8. 16:12
Én is hasonlóval festem. 6.1-est meg 7.1-est szoktam keverni. Palettét. Milyen színű eredetileg a hajad?
dec. 8. 16:08
Sziasztok. Sajnos elég hamar meglátszik a lenövés a mahagóni színűre (P*lette 5.68 árnyalat) festett hajamon. Hajtőszínezőt használok de egyik gyártónál se láttam mahagóni színűt. Festeni nem szeretném 2 hetente, jó lenne valami átmeneti megoldás.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook