Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Magyarok Németországban fórum

Magyarok Németországban (beszélgetős fórum)

2009. nov. 23. 12:22
Úgy veszem észre egyedül vagyok :( Ez szomorú :(
2009. nov. 20. 09:15
Van itt valaki Németországból?
2009. jún. 20. 00:01

Nekem a tesóm költözött ki. Azóta már megházasodott, persze magyar lányt vett el :) :)

Állítólag hazajönnek majd, de nem tudni mikor. :( Majd, egyszer.

2009. máj. 6. 21:40
Nekem egy ismerősömék költöztek ki. Az apuka már több éve kint dolgozott, a családot -akkor még csak anyuka és egy gyerek, azóta már van második is- meg 1.5 éve vitte ki. A kislány ott kezdte az elsőt, nagyon szépen tanulja a nyelvet. Anyuka meg otthon van a kicsivel, apuka dolgozik..
3. reguska1 (válaszként erre: 2. - C066a749d7)
2009. máj. 6. 21:08
Nem baj... minden érdekel :) Köszi
2009. máj. 6. 21:01
Nekem az unokatesóm költözött ki a férjével és a 3 gyerekkel. A két nagyobbik gyerek iskolás már,egyszerre végzik az általánost Németországban és itthon. Kint járnak suliba, itthon félévente vizsgáznak. Amikor kimentek azt hiszem akkor volt a legnagyobb akkora h suliba ment volna itthon,de kint még maradt 1 évet oviban, h tanulja a nyelvet. Tudom h nem pont ez volt a kérdés....de mind1 :D
2009. máj. 6. 20:55
Sziasztok! Élnek közületek magyar családok Németországban? Bajor részen? Hogy érzitek Magatokat? Könnyen ment a nyelvtanulás? Vagy már tudtatok? Van veletek kicsi gyerek aki még nem járhat oviba? Mit csináltok egész nap?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook