Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas vérnyomás elleni teendők, gyógyszerek, mi az ami segít?Bármi. fórum

Magas vérnyomás elleni teendők, gyógyszerek, mi az ami segít?Bármi. (tudásbázis kérdés)


1 2
10. Heppi
2008. márc. 2. 11:10
Teljes szyívből tudom ajánlani a Nutrilite fokhagyma tablettáját. egy db tablettában 25 dkg fokhagyma van benne. ( nem kivonat, a tőnény fokhagyma! ) szaga meg egyáltalán nincs. Ismeretségi körömben több embert is tudok, aki teljesen elhagyta a vérnyomáscsökkentő tablettákat. Többek között az anyukám is :o))
9. Laryan (válaszként erre: 8. - Picur_01)
2008. febr. 26. 22:47
Köszi Annamari :))
8. picur_01 (válaszként erre: 2. - Laryan)
2008. febr. 26. 22:18

Szia!


Ismerettségi körömben többeknek bevált egy vérnyomáscsökkentő tea. Esetleg érdemes kipróbálni, ez is természetes anyagokat tartalmaz:

Luobuma vérnyomáscsökkentő filteres tea


Annamari

7. hotyka (válaszként erre: 6. - Hajni80)
2008. febr. 25. 19:58

Férjemnek ugyanez volt a gondja, amikor még gyógyszert szedett rá, akkor állandóan köhögött, és iszonyúan zavarta ez.

De már vagy 2 éve nem kell neki szedni, mert az FLP fokhagyma tablettája , ami 100% természetes, és 10-szer nagyobb hatóanyag tartalmú, mint a boltban kaphatók, ez beállította neki úgy, hogy már nincs szüksége rá.:-) Csak néha szedi most már a fokhagymát is, szintfenntartásnak. Persze a gyógyszer elhagyása orvosi felügyelet mellett történt, a dokinő is látta, hogy mennyit javult az állapota.:-)

Üdv.

2008. febr. 25. 15:57
A téma engem is érdekel, mondjuk nekem segít a gyógyszer (corpril, és béta-blokkoló), de a mellékhatásait ( köhögés ) szenvedem.
5. Laryan (válaszként erre: 3. - 9ac093e955)
2008. febr. 25. 15:49

Nem rólam van szó,és már évek óta jár vele orvoshoz :)1hsz

ezért kérdeztem vmi más gyógymódót.

2008. febr. 25. 15:46
Próbáld ki a Flavon Max-ot. Kicsit drága, de nagyon hatásos, csak természetes anyagokból van, és az egész szervezeted optimális működését segít beállítani, plusz tartalmaz minden vitamint, amire szükséged van és rengeteg antioxidánst. Hatásairól, áráról, beszerzési módjáról priviben többet, ha érdekel, de nem akarom, hogy reklámnak minősüljön amit írok. Nálunk bevált, nagyim vércukorszintje és vérnyomása 20 éve nem volt ilyen jó. De az egész család fogyasztja, hihetetlen, mennyi mindenre van pozitív hatással.
2008. febr. 25. 15:45
Szerintem először menj el vele orvoshoz,ha még nem voltál, nem mindenki egyforma gyógyszert kap rá.
2008. febr. 25. 15:45
Szeretném tudni mi lehet az oka,hogy egyszerűen képtelen beállni a vérnyomás(gyógyszerek tömkelege mellett).Édesanyámnak éa a páromnak is ez a problémája,de vmi jó gyógymódót keresek.Tudtok valamit?
2008. febr. 25. 15:43
Magas vérnyomás elleni teendők, gyógyszerek, mi az ami segít?Bármi.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook