Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Magas prolaktin szint fórum

Magas prolaktin szint (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯
2010. nov. 14. 23:00
Kismorzsa! Nekem akkor nem kell megjönnie :)))
2303. Ágio8405
2010. nov. 14. 22:58
többiek? merre vagytok? Kia mizujs?
2302. Ágio8405
2010. nov. 14. 22:56
már csak 1-2 nap és kiderül, nagyon drukkolok :)
2301. b.trix13
2010. nov. 14. 22:53
holnap lesz a inszem 12 nap.és ciklus 24 nap:))
2300. b.trix13
2010. nov. 14. 22:49
2299. b.trix13 (válaszként erre: 2298. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 22:45

nekem huuuu.hát tiszta géz volt az egész.

úgy kezdődött hogy akkor tudtam elmenni dokihoz amikor már másnap indultunk vissza.csak egy rutin vizsgálat lett volna.az éves szűrés.csak pont meg volt stb.és így jött ki.

tehát ott látott valami foltot a méhszáj mellet.piros foltokat.tehát arra utaló jel volt hogy endometriozisom van.na így kellet vissza jönnöm Svájcba. egy fél évig idegeskedtem.

nem tehettem meg hogy otthon maradok.így bújtam a netet és jól beparáztattam magam.igaz akkor is már akartunk babát jó egy éve.amikor karácsonykor ismét haza mentünk ez 2 éve volt pont.akkor elmentem egy másik dokihoz mert az én orvosom nem ért rá.szóval az a doki is mondta hogy ha biztosra akarok menni akkor így tuti kizárjuk.és nincs idő vizsgálatokra ha úgyis megyek vissza.

volt vérvétel de nem is nézte meg az eredményt csak ki irt konzultációra.na a nagy fő doki is azt mondta hogy jó műtét.így bele törődtem.és én a kis nyughatatlan csak el mentem a leletesbe és ott voltak a leleteim.tehát a doki aki a műtétet végezte volna arra sem vette a fáradságot hogy meg nézze a gépen.mert már nem adnak ki leletet hanem rögtön a dokihoz megy.na így ott hagytam a dokit.és mentem a fő orvoshoz.hogy az van hogy mennem kell vissza külföldre és ez lenne a gyanú hogy endometriozisom van.na így műtöttek meg.és megnyugodtam mert kizártak mindent.és tudom hogy rendben van minden.semmi szervi baj. biztosra akartam menni és nem ezen aggódni.

2298. Ágio8405
2010. nov. 14. 21:59

Én akartam volna ezt az uh-ossat de azt mondták ök ezt nem fogadják el mert higgyem el hogy nem olyan pontos mint a HSG. Azt mondták nekik is könyebb lenne ha egy uh-gal megoldható lenne mert igy bonyolult a röntgenezés. Sajna ez van nem tudok mit csinálni. Pedig én szives örömest inkább kifizetném az 50 ezret de azt mondták az nem jó nekik.:(

B.trix neked mért kellett rögtön a laparoszkópia? Az mégis csak kis mütét...

De köszi a sok fáradozásod, utánajárásod:) aranyos vagy.

2297. b.trix13
2010. nov. 14. 19:17

a visszatekintünk az ősember világára, akkor tisztán láthatjuk, hogy a férfiak és a nők hogyan különböztek egymástól. A férfiak vadásztak, halásztak, és annál nagyobb megbecsülésnek örvendett egy férfi, minél nagyobb teljesítményt vitt véghez, minél több állatot ejtett el, minél több halat fogott ki. A férfiak harcoltak, támadtak és védekeztek. A férfiak számára azok a tevékenységek voltak fontosak, amelyek eredményeket hoztak, ahol megmutathatták erejüket, bebizonyíthatták rátermettségüket és képességeiket. A tárgyak és a dolgok foglalkoztatták őket, a zsákmányszerzés és az egyedül elérhető eredmények, a megoldások.


A nők nem mentek messzire, a barlangban és a környékén élték az életüket. Nevelték a gyermekeiket, segítették egymást. A teljesítményeknél sokkal fontosabb volt nekik, hogy kiélhessék a szeretetüket, a jóságukat és a gondoskodásra való igényüket. Odafigyeltek a gyermekek és egymás érzelmeire, kívánságaira, tapasztalataikat kéretlenül is megosztották egymással. Szeretetüket úgy fejezték ki, hogy gondoskodtak arról, aki rászorult, és ha szükséges volt, tanácsokkal látták el egymást.

2296. b.trix13
2010. nov. 14. 19:16
Olyan hibákat követünk el, amelyek felhalmozódva, gyakran már orvosolhatatlan szakadékot képeznek a kapcsolatban.
2295. b.trix13
2010. nov. 14. 19:12

a gyermeknevelés, az otthon békéjének megteremtése összességében mindig az anya feladata,

a férfi pedig a védelmező, a család fenntartó.


A vágyott szerepek, az, hogy a férfi határozott, erős, biztonságot adó, a nő pedig gyengéd, otthonteremtő legyen, ma is fontosak, de az esetek többségében nem ez a szereposztás alakul ki egy kapcsolatban. Sokszor úgy hozza az élet, hogy a nő húzza magára – nem egyszer kényszerűségből – a férfias vonásokat, és amikor helye és ideje lenne, már nem tud visszapuhulni a nőiségébe"



S ha ez még nem lenne elég, ráadásképpen még az is nehezíti a férfiak és nők párbeszédet, hogy elvesztek azok a jól értelmezhető kommunikációs jelzések és gesztusok, amelyek egykor egyértelművé tettek egy-egy helyzetet. „Míg annak idején egy csipkés zsebkendő elejtése nagyon is egyértelmű felhívás volt, ma már hiába is kísérleteznénk effajta trükkel.



Az a fajta kapcsolat, amelyről a lányregények írnak, s amelyeken sokan felnövünk, és meseszerű álmokat szövünk a jövőnkről - nem létezik. Illetve az csak az álmainkban, vágyainkban létezik. A tökéletes kapcsolat. De be kell látnunk, hogy amint nincs tökéletes ember, úgy nem lehet tökéletes kapcsolat sem. Teljes kapcsolat, amely minden álmunkat megvalósítja, nincs. Valami mindig hibádzik. Mégsem elégszünk meg kevesebbel, mint a mindenséggel, párunkat a tökéletes partnernek érezzük.

2294. b.trix13
2010. nov. 14. 18:59

figyelj a pasik nem úgy vannak beállítva int a nők.

és nekem megmondom őszintén a nagyon nyálas pasi nem is tetszik.szóval az a nagyon romantikus.nekem túl nyálas egy pasitól.a férfi legyen férfi.

amíg régen kötelezték rá és segbe rúgták ha nem vette el a barátnőjét ágyba bújás után.ma már ez nincs.és hidd el ha a saját mamája is támogatja.meg te is biztatod.be látja hogy ez neki is jó.

2293. kismorzsa (válaszként erre: 2284. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 18:07

Ne aggódj Ági! Sajnos nem könnyű a pasikkal, én is küzdök az esküvőmmel kapcsolatosan. A páromnak és a családjának sem tetszett a januári időpont. Ha valóban érkezőben a baba, akkor ez lett volna az az időpont, amit még meg lehet szervezni, és a hasam se lenne túl nagy. Most egyelőre március végében állapodtunk meg, bár még nem teljesen dolgoztam fel, hogy nagy hassal kell majd oltár elé vonulnom. Az úgy érzem valahogy más lesz. Persze sokan azt mondják, hogy így a legszebb az ember, meg tényleg szép kismama esküvői ruáhk is vannak...csak az valahogy már másról szól. Nem csak rólunk. Na meg az én szüleim is húzták erre a szájukat. Szóval tök szuper, hogy mindenki mást akar. Még nem tudom, mi lesz, hogy lesz...de nem könnyű.

Egyébként az egész probléma onnan indul ki, hogy a pasik nem eszmélnek időben. Nem tudom mire várnak, vagy mi bajuk van konkrétan, de manapság a házasság gondolata valahogy nehezen születik meg a fejükben. Ezért is van annyi kismamás esküvő, meg ennyi kapkodás....de hát mit tehetnénk..a saját kezét mégse tuja megkérni az ember!! :-)

2292. b.trix13 (válaszként erre: 2285. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 16:25
2291. b.trix13
2010. nov. 14. 16:24

Petevezető átjárhatósági vizsgálat lehetséges módozatai Magyarországon:



1. Ultrahangos petevezető átjárhatósági vizsgálat: HYCOSY

2. Röntgenes petevezető átjárhatósági vizsgálat: HSG

3. Hastükrözéses petevezető átjárhatósági vizsgálat: laparoscopos chromopertubatio

4. Méhtükrözéses petevezető átjárhatósági vizsgálat: hysteroscopia

2290. b.trix13
2010. nov. 14. 16:23

"HYCOSY: A petevezető átjárhatósági vizsgálatok legkíméletesebb technológiája


A meddőségi kivizsgálások egyik legfontosabb pillére a kismedencei anatómiai viszonyok kiderítése. A kismedencei szervek - úgy mint a méh, petevezetők és petefészkek - egészséges volta alapfeltétele a spontán teherbe esésnek, hiszen ezek a petesejt illetve hímivarsejt találkozásának színterei. Ezen szervek funkcióját feltétlenül látnunk kell abban az esetben, ha a páciens meddőségi kivizsgálásra kerül, ezért a méh üreg és a petevezető állapotának feltárása elengedhetetlen.


Ha mégis rangsorolni szeretnénk a szerveket jelentőségük szempontjából, első helyre a méh üregét, mint virtuális teret tehetjük. Ez az a szervünk, amelyiknek biztosan egészségesnek kell lennie akkor, amikor a terhesség bekövetkezik. Minden más szerv funkciója a reproduktív kezelések során pótolható. Amennyiben a petefészek működésben észlelünk zavart – pl. nem megfelelő a hormon működés vagy nem érik petesejt – ezeket korrigálni tudjuk gyógyszeresen. Ha a páciensnél lezárt petevezetőket diagnosztizálunk, kezünkben van a lombik eljárás, azonban ha a méh üregét myoma, polip, fejlődési rendellenesség, vagy – korábbi gyulladás okozta – összenövés torzítja, a terhesség csak nagyon kis valószínűséggel tud bekövetkezni.


Ezen gondolatoknak megfelelően, a klasszikus értelemben vett petevezető átjárhatósági vizsgálat nem csak a petevezetőkről, hanem a méhüreg állapotának felméréséről is szól. A petevezető átjárhatósági vizsgálatok alapvetően azon az elven működnek, hogy a méhnyakon keresztül kontrasztanyagot juttatnak a méh üregébe, majd a reproduktív szerveket kitöltő anyagot valamilyen képalkotó módszerrel vizualizálják, s így alkotnak véleményt a szervek állapotáról.


Napjaink szakmai gyakorlatában ezt háromféle eljárással végezhetjük el: a mindenki által közismert röntgen eljárással (HSG:hysterosalpingográfia); a kevésbé közismert bár sokkal kisebb megterheléssel járó, ultrahang segítségével végzett, ún. HYCOSY eljárással; illetve a rendkívül nagy megterheléssel járó, műtéti beavatkozást igénylő, ún kromopertubációs eljárással. A meddőségi kivizsgálások során, amennyiben csak a méh üreg és a petevezetők diagnosztikáját tervezzük, túl nagy megterheléssel jár ezt első választandó lépésként operatív úton tisztázni.


Az ultrahangos (HYCOSY=Hystero-contrast-sonography) eljárással járóbeteg rendelés keretében kb. három perces vizsgálati időt igénybe véve, minimális fájdalomérzet mellett, ultrahangot használva tárjuk fel a méh üregét és a petevezetők átjárhatóságát. Az eljárás lényege, hogy a hüvelyen keresztül egy vékony katétert vezetünk a méhbe, melyen át olyan anyaggal töltjük fel a méh üregét, amely ultrahang által jól látható. Az eljárás során így jól diagnosztizálhatóak a méh üregét torzító elváltozások (myoma, polip, fejlődési rendellenesség, összenövés). A méh üreg feltöltése mellett az is látható, hogy az egyik, másik, vagy mindkét petevezetőn keresztül van-e kontrasztanyag kiáramlás, tehát átjárhatóak-e a petevezetők.


Amennyiben a két kisebb megterhelésű eljárást vetjük össze – HYCOSY kontra HSG-, úgy az ultrahangos eljárás minden tekintetben kedvezőbbnek tűnik. Képalkotás céljából mindenképpen előnyösebb ultrahangot használni röntgensugár helyett, mivel a röntgen sugár – bár alacsony dózisról van szó – a petefészkeket és a méhet éri. Az ultrahangos eljárásra fordított idő (beavatkozás 2-3 perc, pihenés 30 perc) sokkal kedvezőbb a röntgenes eljáráshoz szükséges idővel szemben (vizsgálat 15-20 perc, kórházi tartózkodás 6-8 óra). A HYCOSY eljárással szemben - amely során egy vékony katétert vezetünk a méhbe - a HSG módszer technológiája jóval kellemetlenebb: egy fém eszközt (Schultze eszköz) kell a méhszájra erősíteni, mely sokkal fájdalmasabb a páciens számára, mint a katéter felvezetés. A röntgenes eljárás során vannak olyan myoma és polip elhelyezkedési lehetőségek, melyek nem kerülnek felismerésre, ezért álnegatív leletet adunk ki. Az eljárások szövődményei között kell említenünk a kialakuló kismedencei gyulladást, mely azonban gondos előkészítés útján elkerülhető.


Összefoglalásként elmondhatjuk, hogy megfelelő gyakorlat mellett az ultrahangos HYCOSY átjárhatósági vizsgálat jár a legtöbb előnnyel és legkisebb megterheléssel a páciensek számára. Ennek ellenére az eljárás országosan nem elterjedt, kevés helyen elérhető."

2289. b.trix13
2010. nov. 14. 16:20

A HyCoSy sokkal korszerűbb módszer, mint a jól ismert HSG (hysterosalpingográfia).

Előnyei a HSG-vel szemben:


- nincs röntgensugárzás (nem tartom egészségesnek közvetlenül a petefészkeket és a méhet bombázni röntgennel, akármilyen kis dózis legyen is az)

- képalkotás céljából is sokkal előnyösebb ultrahangot használni röntgensugár helyett

- HSG-nél előfordulhatnak olyan mióma és polip elhelyezkedések, amelyek a röntgennel nem kerülnek felismerésre

- rövidebb ideig tart, mint a HSG,

- sokkal kevésbé fáj (HSG-nél egy fém műszert kell a méhszájra erősíteni, ami plusz fájdalom az eljárás mellett - HyCoSy-nál pedig csak egy vékony katétert vezetnek a méhbe)


Hátránya:

- drága a kontrasztanyag (Levovist), drágább az eljárás

2288. b.trix13 (válaszként erre: 2285. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 16:20

nekem laporoszkopiám volt.ott minden rendben volt.így nem kellet külön az átjárhatósági.

most lesz 2 éve.hát nem volt egy kellemes.de engem altattak.de utána kemény volt.2 napig fájdalom csillapító kellet.és úgy fel fújtak hogy kész.


mindenképpen írok.de nem sokat bízom a dologban.nem tudom ezt megmagyarázni hogy miért.

talán félek a csalódástól.

de azért tesztelek hétfőn.igaz az ovu tesztet használom még és azon még semmi.:(((mert ezen elvileg látni amikor terhes vagy.valami komoly izéke.de már megbántam hogy ki adtunk érte olyan sok pénzt.mert most láttam sima ovu tesztet is amihez nem kell ez gép izé.


találtam egy blogot neked ezzel kapcsolatban:

[link]


azt tudom hogy dec 18 án megyünk haza.de még nem döntöttem el hogy maradok e.most pl azon az elhatározáson vagyok ha nem sikerül ez az akció akkor meg várom a doki mit mond.és vagy bele fér még a haza menetelig egy inszem.ha nem akkor kis szünet és fogyózás ezerrel.amíg le nem fogyok 6-7 kg.addig szünet.most itt tartok.

az a baj hogy otthon újra el menni egy meddőségibe újra kivizsgálás.az egy csomó idő.

és akkor sokat külön kellene lenni.és még azt a kis munkámat is elveszteném.szóval nagy dilemma.

de lehet egy találkozóra elmegyek debrecenbe vagy Győrbe.egy távra van tőlünk.csak debrecen ben van egy doki aki egy közeli ismerősömön is segített.az mellette szól.kb ennyi.

2287. b.trix13 (válaszként erre: 2284. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 16:06
igen ez tényleg így van.örülök hogy minden ok.
2010. nov. 14. 15:33

Miért nem mész az ultrahangosra (HYCOSY), az sokkal kíméletesebb, azt mondják ez a HSG nagyon fáj. A másik sem egy leányálom, de legalább nem tart sokáig!


HYCOSY / Hystero Contrast Salpingographia


o Ultrahangos eljárás

o Kevésbé fájdalmas eljárás

o Minimális megterhelés

o Méhüreg feltárása meglehetősen pontos

o Petevezetők állapotáról pontos képet ad


HSG / Histerosalpingographia


o Röntgenes eljárás

o Kevésbé komfortos eljárás

o Méhüreg feltárása pontatlan

o Petevezetők állapotáról viszonylag pontos képet ad

2285. Ágio8405 (válaszként erre: 2283. - B.trix13)
2010. nov. 14. 14:50

Ha teszteltél irj hogy mi volt nagyon drukkolok. Kell a második forum bébi is:)

Neked volt HSG átjárhatóságid ugye? Adtak valami érzéstelenitöt fájdalomcsillapitot? Nagyon fájt? attol az egytöl félek... Van akit kicsit kábitanak, jó lenne nekem is ugy csinálnák?

Hogy áll a hazajöveteletek? Itthon maradsz tovább?

2284. Ágio8405 (válaszként erre: 2282. - B.trix13)
2010. nov. 14. 14:46
Értem amit mondasz csak azért ment el töle a kedvem mert ezm 2szorra történik meg mi már májusban is be voltunk jelentkezve csak akkor meggondolta magát és én engedtem mnondtam neki hogy ok akkor hagyjuk. Majd akkor szeretnék egyszer hozzá menni ha nem muszájbol akarná. Most is csak a baba miatt akarná, nem azért mert attol másabb szintre kerülne a kapcsolatunk. muszájból nem kötelezö. Majd ha ugy gondolja. Igy Ö tenne nekem szivességet. Ez meg tényleg nem kötelezö dolog. Ezt akkor kell meglépni ha komolyan gondolja valakin és nem azért mert ezt várják el töle. De mondom ez legyebn alegnagyobb gondunk, amugy tényleg nagyon szeret és mindent megtesz értem. Ezt az egy hülyeségét elfogadom. Majd benö a feje lágya ebböl a szempontbol is:)
2283. b.trix13 (válaszként erre: 2280. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 13:18
hát szerintem hétfőn vagy kedden tesztelek.:)))
2282. b.trix13 (válaszként erre: 2280. - Ágio8405)
2010. nov. 14. 13:17

én meg értem a párod.de ezt neki is elmondtad hogy te úgy gondolod ha a templomba is meg esküdnétek akkor sikerülne a baba.vagyis neked ez lelkiekben ezért jelent ennyit.


én nem olvastam a bibliát.de néha megyek templomba.

igaz mióta meghalt nagyim és nagyapám.elment a kedvem tőle.mert két különböző vallású templomban voltunk és mind a kettőnek a búcsúztató beszéde borzasztó volt.

az egyik is meg a másik is.az egyik a gazdagságot szapulta.a másik meg a más vallásút.szóval egyik sem volt szimpatikus.mikor meghal egy ember nem erről kell beszélni szerintem,de ök kihasználják hogy szapulhassanak valamit.

ezzel nem értek egyet.szerintem mindenkinek el kell fogadni ha valaki más vallású.na mindegy.

ettől eltekintve azért szoktam imádkozni.

de én inkább az őrangyalokban hiszek.

engem kétszer is meg mentettek egymás utáni héten 2szer csúsztam meg a kocsival télen.az elsőnél egy nagy árokban végeztem volna.a másodiknál meg alig menetem el pár centire egy nagy fától.

azóta 10 zel megyek ha csúszik az út.:))))nem lett semmi bajom.


szóval a jósnő is mondta hogy vigyáznak rám:)))


attól abban meg még hiszek hogy ha anyukámék nem lennének összeházasodva elég fura lenne.azt hinném hogy nem jutottak el arra a szintre.nem akarták összekötni az életüket.

mi tényleg úgy vagyunk ha a baba meg lesz lehet hogy lesz templomi akkor.mert meg szeretnénk keresztelni.igaz a férjem nincs megkeresztelve.

szóval nálunk is én szerettem volna az esküvőt.mert ö nem az a mulatós fajta nem szeret táncolni stb.....ezért tényleg örülök hogy mégis elvett ennek ellenére és volt egy kis buli is.

szerintem kompromisszumot kellet volna kötnöd.mert a párod elakart venni meg minden még a külföld is szóba jött.csak a pénz miatt nem .és engedhettél volna.mert egy kicsit neki is lehet kedvezni.erről szól hogy ha öt előtérben helyezed a magad dolgaitól .és attól még imádkozhatsz.

nekem ez a véleményem.a szavaidból ki vettem hogy mindent megtesz a párod érted.és neked is el kell néha tudni engedni dolgokat az ö érdekét nézve:)))

és így kimutatod hogy milyen hálás vagy hogy részt vesz veled a baba ügyben.és kitart melledet.és elvisel.bocsi de nem akartalak megbántani.

nekem is volt rossz kapcsolatom ,2szer voltam menyasszony. de én azért mert a férjem nem akarta a templomot nem ítélem el.

attól ö bebizonyította hogy mindent megtenne értem.

2281. kismorzsa (válaszként erre: 2277. - Aranynyuszi)
2010. nov. 14. 08:31
17-én szerdán megyek dokihoz... Már csak 4 nap! A kezdeti 14-ből ez nem is olyan rossz arány. :-)))
2280. Ágio8405
2010. nov. 13. 23:16

Annyira nem vagyok vallásos hogy járjak minden héten templomba de mostanában imátkozok hogy teljesüljön a vágyam. Igazábol onnan jött ez hogy már ragaszkodom a templomihoz hogy olvadtam a bibliában az van hogy ha a bajban tudod hivni az Istent hogy segitsen akkor hivd meg akkor is ha boldog vagy és örömöd van had oszozzon abban is veled. Innen jött. Meg persze mert ugy gondolom ebben a baba dologban nem ártana a segitsége. Annyira vagyok vallásos hogy hiszek Istenben. Makacsság meg azért van mert a párom csak amiatt akarná a polgárit is mert a baba kezeléshez kell. Amugy ö ugy gondolja nem attol leszünk boldogabbak nem az azon mulik a kapcsolatunk, magayarul ö egyébként nem látja értelmét. Amugy 1 éve ö ugy emleget engem hogy a felesége vagyok,van hogy igy mutat be. Szerinte nem azon mulik hogy van-e rola papirunk. Ö annak tart engem. Vannak néha ilyen fura dolgai:) De ez legyen a legnagyobb bajuk. Az nagyobb baj lenne ha nem akarná a baba kezelést. Azt nem tudnám elfogadni.

Aranynyuszi hányadik napon vagy? mikorra nem várod?

B.trix Te mikor tesztelsz?

2279. Aranynyuszi (válaszként erre: 2278. - B.trix13)
2010. nov. 13. 23:07

Ez puffadás...a salátától rosszabb lesz...:)

Azt mondta az orvos,hogy a hormontól van. Mindig peteérés környékén kezdődik...:s

2278. b.trix13 (válaszként erre: 2277. - Aranynyuszi)
2010. nov. 13. 22:51

a hasat ne is említsd mert én is ki vagyok tőle.

nem is tudom mit kellene kezdeni.ma csak salátát ettem meg joghurtot.eddig jól bírtam :)))

igaz most a hétvégén nincs itthon a férjem így könnyebb egy kicsit.holnap is saláta lesz.remélem kitartok.

2277. Aranynyuszi (válaszként erre: 2275. - Ágio8405)
2010. nov. 13. 22:45

Örülök,hogy nem haragszol :)

Ha Te így érzed akkor jó.Nem szóltam semmit :):)

Csak én végre megtaláltam azt az embert aki mindent megtesz értem,és nem akarom,hogy a körülöttem lévők mint Te is :) beleessenek abba a hibába amibe én régen! Bár tudom mindenki saját kárán tanul :)

Na a lényeg,hogy ha Neked így jó, akkor nem papolok :D

Már megint akkora hasam van mint egy 3hónaposnak,mint amilyen a fotón volt.Lehet holnap csinálok egy tesztet,olyan rég csináltam :D:D:D:D

Kismorzsa Te mikor mész orvoshoz????

Ma voltunk cirkuszban...2és fél óra volt,azt hittem nem bírom ki:D

Jó éjt!!!

2276. b.trix13 (válaszként erre: 2275. - Ágio8405)
2010. nov. 13. 15:09
elég makacs vagy Ágio8405.meg kérdezhetem hogy te vallásos vagy??szóval mindig jársz templomba????
2275. Ágio8405
2010. nov. 13. 14:32

Nem haragszom Aranynyuszi. De azért nem ilyen vészes a helyzet.Én se vagyok oda a hagyományos esküvös dolgokhoz. Elvenne Ö csak templomit nem akar én meg mondtam hogy anélkül én ne megyek hozzá. Táncos nagy esküvöt nem akarnék én sem. Mi külföldön akartunk eredetileg valamelyik szigeten csak most inkább gyütögetünk a saját házra az az 1 millio másra kell majd. Tengerpartra bármikor elvinne összeházasodni csak azt inkább én nem akarom most, inkább tegye félre azt a pénzt. Mi igy is elég sokat utazgatunk nyaralgatunk.

A spermavizsgálatot meg elfogadta hogy muszáj csak mondta hogy lehetne ez az egész diszkrétebben azt mondta elég gázak voltak a körülmények. bement atán kijött a kis üvegcsével és ott ült kb 30 ember, föleg nö aki tudta hogy ö most azt csinálta bent. Itt nem mondták hogy be lehetne mennem vele. De mondta hogy a babáért természetesen megteszi. Egyébként igy hogy megbeszéltük hogy nem lesz esküvö mát szent a béke. Bár azt mondta ö inkább akarná a polgárit, de én meg már nem nekem vagy templom vagy semmi. Majd keresünk egy közjegyzötaláirjuk és ennyi. Nem ezen mulik a kapcsolatunk abban igaza van. Egyébként mi sose vitázunk nincs semmi félreértés. Ez az elsö amibe nem egy az elképzelésünk. Ha terhes vagyok akkor ugyis erösködni fog majd. Tudom mert azelött is igy terveztük hogy ha jön a baba akkor esküvö, csak ugye a kezeléshez meg muszáj elötte valami papirt felmutatni.

❮❮ ... 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook