Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Madaras Tesco, ilyen emberek védik a biztonságot? fórum

Madaras Tesco, ilyen emberek védik a biztonságot? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Szabrina30 (válaszként erre: 12. - Andi6020)
2013. nov. 9. 23:26

Engem is ez bánt a legjobban, azon túl, hogy a gyerekemet indok nélkül megalázták.



Én rábíztam a gyerekem, bármi szarságot csinál is a kirándulás alatt rábíztam.



De a gyerek nem csinált semmit, semmi rosszat, de a kedves tanárnő, anyja, helyett, anyja, nem állt mellette.


Nyilván ezt megmondom neki legközelebb, ha szülői értekezlet lesz.

13. Szabrina30 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2013. nov. 9. 23:21
13, fiú
12. andi6020 (válaszként erre: 8. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 23:20

Egyrészt milyen dolog az, hogy kintről nézte?

Másrészt, és ez döbbent meg igazán, mi az, hogy "Remélem eltüntetted a bizonyítékot?" Azért erről elbeszélgetnék vele pár szóban...

11. Szabrina30 (válaszként erre: 9. - Katinkaboszi)
2013. nov. 9. 23:19

De az a tanárnő is anya. Hogy tudta kívülről nézni, hogy a gyerek, akit rábíztam, szenved, fél.


Mert bevallotta félt, megijedt. Hogyne ijedt volna meg. Megmotozták, kiabált vele a biztonságiőr.

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 23:17
Hány éves gyerekekről van szó?
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 23:09

A helyedben az iskolaigazgatóhoz mennék máris, vagyis hétfőn és rákérdeznék, Ő mit csinálna most a helyemben.


Bár, ha ilyen a "kedves" tantónéni, nem tudom, nem akarja e a gyermeken "elverni" - képletesen - a port, miután számonkérik.


A tanárnőt is számon kérném, miért nem állt ki a gyerekem mellett, mert jelen esetben ő volt ott helyetted, mint anya.

8. Szabrina30 (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2013. nov. 9. 23:06

Én is így gondolom.


Én rábíztam a gyerekem. Nem csinált semmit. De amikor a semmiért bajba jutott a tanárő nem állt mellette. Ez háborít fel a legjobban.

Kintről nézte, hogy lopott-e a gyerek?


És ez a tanárnő anya..... Hogy nem volt egy csepp szíve sem segíteni a gyerekemet. Mellé állni, anyja helyett.

7. patapucs (válaszként erre: 5. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 23:04

Ezt a helyedben megkérdezném a tanárnőtől is.

Ez pedagógus??

Empátiából, emberségből, intelligenciából 1es!


A biztonsági őr meg a frusztrált kö@ög, aki csak a gyengébbel nagylegény.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 22:59
A tanárnő viselkedése adhat okot felháborodásra.
5. Szabrina30 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2013. nov. 9. 22:56

Ilyet ne is mondj......



Végignézte a zsebeit, kipakoltatta a tartalmát, nem talált semmit.



De könyörgöm, a tanárnő, aki már vagy öt éve ismrei a gyereket, tudja, hogy nem lopna el semmit, hogy nem tudott odaállni mellé?

Csak annyira, hogy velem van a gyerek, kezeskedem érte. Vagy ilyen esetben nem a tanárnő felelőssége a gyerek, akit a szülő rábíz, amíg kirándulni viszi?


Én tudom mit tettem volna, de miért nem tudott a tanárnő is odaállni a gyerek mellé?

2013. nov. 9. 22:55
Gusztustalan eljárás, a biztosnsági őrökkel kapcsolatban sose voltak illúzióim, de atanárnőt megtépném két kézzel a helyedben
3. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Szabrina30)
2013. nov. 9. 22:54

Feljelenteném... Tuti van felvétel, be van kamerázva az összes.

És ez titeket igazolna.

Utolsó mocskos szemétláda. (pedig nem szoktam ilyeneket írni... )

2013. nov. 9. 22:52
Pedofil őr, suttyó, szőke tanárnő.
2013. nov. 9. 22:46

Gyerekem kirándulni volt. Hazafele betértek egy madaras t. parkolójába. Legtöbben mosdóba mentek, mások vásároltak ezt-azt.


Gyerekem beszaladt, vett két csokit, és két Kubu üdítőt a tesóknak. Kifizette, már lépett volna ki az üzlet ajtaján, amikor megállította a biztonsági őr.


Mutasd a blokkot!!!


A gyerek megijedt, el sem vette a blokkot. Visszament a pénztárhoz, megkeresték a pénztáros hölggyel a blokkot. Szalad a gyerek mutatja. Kifizetetett mindent.


A biztonságiőr végigmotozta, tetőtől talpig, ott az üzlet ajtajában, ahol jönnek-mennek az emberek. Persze nem talált semmit.

Csak annyit mondott neki: Húzzál innen, de nagyon gyorsan!



És nem is ez bánt a legjobban, az bánt, hogy ebben az esetben a tanárnő kívülről figyelte az eseményeket. Nem állt oda a gyerek mellé, nem állt mellette. Megvárta, hogy a gyerek kisétáljon a buszhoz és vihogott: Remélem eltüntetted a bizonyítékot?

Jó vicc!


Mit érezhetett a gyerekem, miközben megmotozta a biztonságiőr? végigtapogatta az összes zsebét. Kipakoltatta még a zsebkendőit is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook