Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma megtettem.Kirugtam a férjemet fórum

Ma megtettem.Kirugtam a férjemet (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. máj. 14. 14:17
naná,hogy megsértettél!Miből vontad le a konzekvenciát,talán abból,hogy a képeken feketére van festve a hajam?
55. 4fb920abf7 (válaszként erre: 53. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 14:16

Ha megsértettelek akkor bocsánatot kérek tőled.

Neharagudj!!!!!!!!!

2008. máj. 14. 14:15
Ezt a betyár nck-nevű kedves hozzászólónak szántam,mindkettőt.
2008. máj. 14. 14:14
Te netán sváb,szlovák,szerb,estleg román vagy,hogy ennyire ismered a nemzetségekre jellemző mentalitást?
2008. máj. 14. 14:13
Érdeklődtél netán a családfámmal kapcsolatban nálam?Mert én ilyen kérdére nem emlékszem!Másfelől,mégha volna is bennem roma vér,akkor sem negatív diszkriminációért jöttem ide.Ezt kissé durvának találom.
51. 4fb920abf7 (válaszként erre: 50. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 14:09
Néztem a fotókat amit felraktál z adatlapodra. Csodálkozom, hogy nincs nálatok összetartás.Tudtommal a romáknál nagy az összetartás.Szép a családod és sokan örülnének ha olyan körülmények között élhetnének mint ti.Remélem megjön a férjed esze, mert most szükséged van rá.
2008. máj. 14. 14:04
A nővérem,de ő nem ér rá beszélgetni velem.Hogy miért?Nem tudom.De eddig egyedül ő nem akarta,hogy úgy éljek,ajogy nem szeretnék.Otthonülő típus vok elég régóta,nincsenek barátaim.Akiről azt hittem,hogy van,hát most ő sem reagál sms-re,sem telefonra.
2008. máj. 14. 14:00
Csak van valaki aki neked ad idazat?
2008. máj. 14. 14:00
Ténylg nem tudom,hogy mi lenne velem nélkületek!Rajtatok kvül azt hiszem nincs senkim.Igazatok ven,minedenben.Nagyon köszönöm!
47. bb52f751dd (válaszként erre: 42. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 13:58

Ne tegyél ilyet!!!

Egyetlen pasi se ér annyit!!!

A szüleiddel is meg kéne beszélni,hogy ez most a Te döntésed kell,hogy legyen!

46. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 42. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 13:56

Kedves Aphrodite!

Nagyon sajnálom, hogy a szüleid nem melletted állnak! A férjed nyilvánvalóan azért ment hozzájuk és azért oltogatja őket - sikerrel - ellened, mert őket akarja mankónak, szócsőnek használni azért, hogy visszakapja az addigi kényelmes életét. Ezt nem akarom jelzőkkel illetni, mert nagyon csúnya lenne.


Azt tudom neked tanácsolni, hogy ne akarj meghalni! Az idő sok mindent eldönt. Többek között begyógyítja a sebeket, és rá fog cáfolni arra is, hogy van még esélyed, lehetőséged a boldogságra.


Tarts ki az elhatározásod mellett. A helyedben nem nagyon reagálnék a szüleid megjegyzéseire. Lehet, hogy egy ideig kerülném azt a házat. Ők csak azt látják, hogy a kislányuk házassága becsődölt, és ilyen vagy olyan okból azt hiszik, hogy azzal teszik a jót, ha érzelmileg hatnak rád azért, hogy visszacsináld. De! Nem ők éltek a férjeddel. Magadban tudjad, hogy jól döntöttél, és emellett állj ki úgy, hogy próbálj meg nem összezuhanni.

45. 831ad879a7 (válaszként erre: 42. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 13:55

Ilyent én hallani sem akarok!!!!!!!!! Ez még nem a világvége!!! Enegm 8 évig zaklatott az exem, és nem egyszerű dolgokkal.. Rámuszította a rendőrséget, betört a lakásunkba, állandóan zaklatta az akkori páromat és szüleit, emeberek bérelt, hogy megerőszakoljanak, soroljam még???? És mégsem, egyszer sem jutott eszembe, hogy öngyilkos legyek!! Már csak azért sem! mert volt egy gyerekünk, és mert megutattam, hogy én talpon maradok, bármi történik!!

Ilyenre még gondolni sem szabad! Ez az ember megér ennyit! NEMMMMM!!!!!!!!!!!

44. 4fb920abf7 (válaszként erre: 42. - A9752c112e)
2008. máj. 14. 13:52

Azt azért ne tedd kérlek!!!!!!!! Tudom könnyű tanácsot adni, de szerintem van más megoldás is. Most úgy érzed, hogy mindenki ellened fordult, de biztosan van aki megért téged.

Vigyázz magadra!

2008. máj. 14. 13:47

Ngyon nehéz lehet igy. Nekem a szüleim mellettem voltak, és igy is nehéz volt. Jött az exem,sindőt tört ösze a saját fején, csinálta a hisztit.. a végstádiumba lévő rákos apukája meg cibálta, hogy menjünk fiam, minek alázkodsz igy meg egy nő előtt.

Hidd el, nagyon sokan túlvagyunk ezen, és elsősorban a saját akaratunk, és kitartásunk segített. Az ember mindíg csak magára számíthat!

Azért apukádnak mond meg, hogy ennyire nem az ő dolga, hogy beleszóljon, ez a Te döntésed, aminek OKA VAN!!

2008. máj. 14. 13:45
Én mg akarok halni ,már csak ennyit tudok írni........
2008. máj. 14. 13:43
Még a szüleim ostoroznak azzal,hogy mit tett ő amivel ezt kiérdemelte,egyik napról a másikra?Miért lépek fel ilyen keményen?Nem tudják azt megérteni,hogy ez jóideje érlelődött,és egyszercsak betelt a pohár.Még a szüleim sem értenek meg,nincs mellettem senki...
40. a9752c112e (válaszként erre: 39. - 831ad879a7)
2008. máj. 14. 13:39
Állítólag azért sirdogál még ott,mert apu azt mondta neki,hogy maradjon még 1 hétig,hátha rendejönnek a dolgok.A saját szüleim nem hagynak megnyugodni.Tegnap odamentem,nem tudtam,hogy ott van még.Erre ilyet szól nekem,mindent megelőzően:"Mit csináltál ezzela gyerekkel,hogy ilyen szótlan,mit tettél vele?"Pedig agyerek kitűnő állapotban volt és mégjobban lenne,ha engem nem kavarnának fel minden áldott vagy inkább átkozott napon.
2008. máj. 14. 13:35

Szia!

Kitartás!!!

Ez egy nagyon hülye helyzet, hogy a szüleidnél van, de mért van még ott? Ugy volt, tegnap elköltözik nem?

Ne add fel, nagyon nehéz döntést hoztál, és nem is lesz könnyű egy jó darabig, de aztán letisztulnak a dolgok, és lehetsz újra boldog!

Én 8 évig rágódtam , menjek, ne menjek, és egy percig sem bántam meg, hogy elváltam! Akkor 2 éves volt a kislányunk, és neki sem lett volna jó az állandó vita-veszekedés!

Jól döntöttél, na hagyd magad befolyásolni!

2008. máj. 14. 13:29
Utoljára akkor bánt "jól " velem,amikor terhes volta,bár arra is fel kellett hívni a figyelmét.Na meg akkor is én vittem neki ágyba a kávét még a 9. hónapban is.
2008. máj. 14. 13:24
Megbolondulok!Komolyan foglalkozom az öngyilkosság gondolatával,csak a fiam tart vissza,egyenlőre.A családom mindenáron azt akarja,hogy fogadjam vissza a férjemet,mondván mennyit sír szegény.Merthogy még mindíg náluk van.De kérdem énmazt ki átta,hogy én mennyit sírtam,és még most is,igaz már más miatt?Én családban akartam nevelni agyerekemet,de olyan családban miért ahol mindennaposak a veszekedések ezért vagy azért?Nincs közös hang,rengeteg hazugsággal mérgezte a kapcsolatunkat,már nem tudok hinni sem neki.A közeledését nem bírom fogadni.Egyetlen alkalommal sem riad vissza attól,hogy hazudjon,ha az érdeke úgy kívánja.Mindíg ő az első,még a gyerek előtt is.Mindent leszar,határtalanul nemtörődöm és lusta.Stb...Miért kell nekem boldogtalanul leélnem az életremet?Éppen elég nagy bánat,hogy a kicsit valamilyen szinten ezzel megfosztom az apjától,nagyon nehéz döntés volt,de nem hagy megnyugodni a családom,és minden pillanatban kételyt próbálnak ébreszeteni bennem.Miééééééééééééééért?????????????????
2008. máj. 13. 19:28
Ma már serényen kérte a bocsánatokat,de nem engedek4
35. a9752c112e (válaszként erre: 34. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 13. 19:28
Azzal kapcs.-ban,hogy hogyan beszél megemlíteném a "mindjárt megverlek,te hülye kurva" című beszólását is.
34. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 33. - A9752c112e)
2008. máj. 13. 16:52

Nos amíg így beszél,mondjuk megjegyezném a bíróságon,sőt ha lehet tanúkat is hozatnék rá.....


nem mondtam hogy joggal ráncigálta a gyereket,csak a szófordulat nem tetszett,most nem lényeg miért....

2008. máj. 13. 15:05
Amint lenyugszik,a bíróság által meghatározott minden neki járó percben elviheti a babát.Csak mondjuk kicsit rettegek,mert megfenyegetett azzal,hogy elviszi a gyereket és nem látom többé.Mindezt csak azért,mert tudja,hogy jobban semmivel nem bánthat.
32. a9752c112e (válaszként erre: 30. - Ccd9bb7d17)
2008. máj. 13. 15:03
nem hari,de te örülnél neki,ha egy vörösödő fejű üvöltő ember huzkodná a közös gyereketeket,és amikor beszámíthaatarlannak látszik kulcsra zárja az ajtót????
2008. máj. 13. 14:09

Ha már tényleg ennyire nem vagytok meg jól egymással,ennyire nem érzed jól magad a férjed mellett,lehet,hogy jobb is lesz így...én tapasztalatból tudom,nem szabad csak a gyerek miatt együtt maradni egy rosszul működő házasságban...én is így döntöttem,és nem bántam meg.A gyerekeknek is jobb,hogy nem a vitát,veszekedést,kiabálást hallja,látja nap mint nap...

Viszont a gyereket nem szabad az apukájától elszakítani,biztosítani kell,hogy amikor csak lehetőség van rá,minél többet legyen vele is,neki is szüksége van az apukájára.

Szebb napokat Nektek,kitartást és sok erőt!

30. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 25. - A9752c112e)
2008. máj. 13. 05:02
Ne hari,értelek,de nem a "gyerekedet" vette el,hanem a közös gyereketeket,azt aki az ő gyereke is.....
29. 0c97fbb607 (válaszként erre: 28. - A9752c112e)
2008. máj. 12. 21:42

Nem,azt hiszem nem olvastam.

Ha ilyen mint amilyennek jellemezted,akkor pedig tarts ki az elhatározásod mellett és nyugodj meg:))

Az nem fog segíteni ,hogy szidod Őt folyton,gondolom neki is lenne egy két negatív véleménye rólad,mert ez vica-verza működik.

Ha így van ahogy mondod ,jól tetted amit tettél,tarts ki mellette.

28. a9752c112e (válaszként erre: 27. - 0c97fbb607)
2008. máj. 12. 21:37
már nincs mind fenn,de olvastad te az egyéb fórumaimat?Beszélni az én férjemmel?Aki nemcsak sötét,de egy aljas érdekember is?
27. 0c97fbb607 (válaszként erre: 26. - A9752c112e)
2008. máj. 12. 21:30

Ez az egész dolog rátok tartozik,az ,hogy Ő nem érzi igaznak az azt jelenti,hogy Ő másképp élte meg a dolgokat.

Vele kellene megbeszélned az egészet,ha lehet.

Ha nem akkor legalább megpróbáltad.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook