Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ma kezdjük!!!!2012.03.12 :P fórum

Ma kezdjük!!!!2012.03.12 :P (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
8. csajszika890721 (válaszként erre: 4. - Hnol86)
2012. márc. 12. 15:27
Miért csak júliusig van időd? Biztos aranyos lehet a kislányotok. :-) És akkor most fiún dolgoztok? :-D Drukkolok, hogy sikerüljön.
2012. márc. 12. 14:47

Sziasztok!


Én ma vagyok a 26 napon és semmi,mi is lassan több mint fél éve próbálkozunk.

Volt már olyan hogy a 28 napra jött meg de előző két hónapba eléggé korán 22-23 napra.

Nagyon reménykedek,mert ma van a szüli napom..sajnos egyedül mert Párom dolgozik és majd csak szerdán este ér haza.

A köztim 29 lett volna nem voltunk együtt akkor és 25-26 án pedig igen.


Én is voltam dokinál szervi bajom nincs a citóm p2-es lett de van egy kis gyulladásom.

Ki írt vér vételre hormonokat nézni 5-ik és 21-napon..nah ha most nem jön meg de vasárnap akarok tesztelni és a teszt is negatív lesz akkor nagyon mérges leszek:-)

Közben még tesóm kislányától is beszereztem szerintem valami influenzát:-)


Szóval hurrá a mai napom:-))

Egy boldogít hogy még mindig sehol semmi és remélem azért nem,mert most már végre sikerült..

6. hnol86 (válaszként erre: 2. - Csajszika890721)
2012. márc. 12. 14:40
remélem sikerült!!!!!
5. hnol86 (válaszként erre: 3. - Picur12)
2012. márc. 12. 14:38
mióta nem védekeztek?
2012. márc. 12. 14:38

Mi ma kezdjük :P már van egy 1 éves babánk. Végre el kezdhetjük megint! Dorina csak ugy összejött igy sajna nem tom mennyi idö alatt sikerül. Remélem hamar! Júliusig van idöm, addig kell! Drukkolok nektek! Már nagyon várom haza a kedvesem :)

Szerintem holnap lesz a peteérésem, ahogy számolgattam. Csináld meg két nap múlva megint a tesztett nekem is az elsö negatív lett utánna a következő 4 pozitív :) Nem hittem a szememnek. Hajrá csajok!

2012. márc. 12. 12:11
Sziasztok, akkor megy a drukk Nektek :) mi sem védekezünk már, de még nem jött a bébi :)
2012. márc. 12. 11:49
Szia! Mi nem ma kezdjük, mi már most azt várjuk, hogy ne jöjjön meg. :-) és hogy jöjjenek a terhességi tünetek.:-) Én voltam terhes, most kb már a 6.hónapban lennék, de sajnos elhalt, nem fejlődött, így műteni kellett. Január óta próbálkozunk, nekem össze-vissza jön meg. De most tudom, hogy ma kellett volna, megjönnie, mert voltam dokinál, pont 2 hete, mert azt hittem gyulladásom van, de kiderült, hogy peteérésem lesz, mondta is a doki, ha babát szeretnénk, próbálkozzunk, ha meg nem akkor, szerinte 2 hét múlva fog megjönnie. Ez mára esik, és most azon izgulok, hogy ne jöjjön meg. A múlt héten a peteérés után 7.naptól kb a 9. napig fájt a hasam, remélem a beágyazódás jele volt, tegnap reggeli tesztem negatív , de szerintem túl korán teszteltem. Ti első babát próbáljátok összehozni? Remélem nem baj, hogy csatlakozom.
2012. márc. 12. 11:34
Akik ma kezdik a babaprojektet gyertek beszélgessünk!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook