Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ma kezdd el, ne vesztegesd az időt!!! fórum

Ma kezdd el, ne vesztegesd az időt!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. babszibobó (válaszként erre: 12. - Acimity)
2013. júl. 30. 22:09
Dehogynem...fenek ed comb is!
12. Acimity (válaszként erre: 11. - Babszibobó)
2013. júl. 30. 22:01
Az igen,nagyon jó eredmény,bár Neked máshol nem is volt felesleged,nem?
11. babszibobó (válaszként erre: 10. - Acimity)
2013. júl. 30. 21:50
Nekem is a has a gyengem...egyelőre csak a diéta..sok setával...semmi célirányos edzés
10. Acimity (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2013. júl. 30. 21:06
Nagyon sokat alakult a hasad. Nekem az a gyenge pontom. Mozogsz is hozzá,vagy csak a diétát tartod?
9. babszibobó (válaszként erre: 8. - Acimity)
2013. júl. 30. 18:48
Köszönöm:-D
8. Acimity (válaszként erre: 7. - Babszibobó)
2013. júl. 30. 18:36
Köszönöm, én is megnéztem a képeidet,nagyon ügyes vagy!
7. babszibobó (válaszként erre: 1. - Acimity)
2013. júl. 30. 18:19

Gratulálok az eredményedhez.

Örülök nagyon, hogy Jól érezted magadat a nyaraláson:-D

2013. júl. 30. 18:15
hát, egyszer biztosan- elment a motivációm nyaralni :D
2013. júl. 30. 17:49
Nem baj,lemegy az!!!
2013. júl. 30. 17:45
igazából januártól rakódott a meglevő 10 kg pluszhoz még pár kg. így már jelentős: 15 kg. felesleggel rendelkezem... sajnos
3. Acimity (válaszként erre: 2. - E6ab535ead)
2013. júl. 30. 17:37

Szia!

Így van,nem kell sietni,a lassú fogyás a tartós.

Én sem vagyok még az utam végén,csak alakulok:)

2013. júl. 30. 17:36

Szia!!! Csatlakoznék hozzád, bár te már elérted amire vágytál...

Bikiniben utoljára én is csak pár éve voltam, akkor is megbántam. Hiába is akartam/szerettem volna idén már abban feszíteni: ez most nem jött össze:(

Talán jövőre! Ha most elkezdem, jövő nyárra meglesz a kitűzött a cél.

2013. júl. 30. 17:02

A naplómban van egy bejegyzés,amire többen írták,hogy milyen motiváló és úgy gondoltam megosztom itt is mindenkivel, aki fogyókúra küszöbén áll és nem tudja elhatározni magát,hogy tegye meg minél hamarabb az első lépést,mert annál hamarabb lesz eredmény!

Remélem tudok vele segíteni megadni az első löketet,mert mindenkinek kívánom,hogy élje át a siker örömét,ami kárpótol minden lemondásért.


"A nyaralás isteni szuper volt!Fantasztikus,nem is tudom fokozni.


Nagyon fontos dologra jöttem rá,és egész héten arra gondoltam ezt meg kell osztanom Veletek!

Csajok! Ezért érdemes csinálni ezt az egészet,ezért éri meg tornázni,diétázni.

Első nap megérkeztünk és felvettem a fekete bikinimet. Amikor megérkeztünk a strandra mondtam az uramnak,hogy fényképezzen le és megnéztem a képeket előlről,hátulról,oldalról és iiiigggeennn!!!!Vállalható volt. Persze nem csinibaba,de igenis vállalható és ez engem annyira de annyira boldoggá tett,ezt csak az értheti,aki volt már kövér és szenvedett már a strandon,hogy hogy húzza össze magát olyan kicsire,hogy ne is vegyék észre.Aki alig várta,hogy beérjen a vízbe és csak a feje látszódjon ki,nehogy megbámulják. Akinek fájt látni a csinos nőket és rettegett,hogy kinevetik.


És most eltöltöttem egy hetet bikinikben. Felvettem az összes bikinimet és jól éreztem magam és sétáltam benne,napoztam benne,jöttem-mentem és nekem ez felért egy nem is tudom mivel...Csodás volt,mintha végre ismét kapnék levegőt.


Szóval nagyon boldog vagyok.Kilenc éve,mielőtt a gyerekeim születtek hordtam utoljára bikinit."


Sok sikert!!!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook