Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ma extra hűűjjeee vagyok. Holnap megyek az SM dokihoz,... fórum

Ma extra hűűjjeee vagyok. Holnap megyek az SM dokihoz,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

ápr. 25. 11:33
🍀🍀🍀🍀
22. libikóka (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 25. 06:49
Ügyesen meglesz az,,mert meg kell lennie:)
21. gyöngy:) (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 25. 06:34
Úgy legyen!
20. michelle.r (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 23:39
Nem vettem észre, hogy van új, már be is adtam a jelentkezésemet. ☺️
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
ápr. 24. 22:20
Remélem, az enyém sem fogja.
18. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 22:14
Kivánom hogy segítsen és hatásos legyen a kezelés. Van egy ismerősöm akinek az anyukája régóta Sm beteg. Amikor fiatalon kisirlr beki nagyon megijedt. Viszont azóta is nagyon jól van már 70 fölött van. Még nem volt 40 amikor diagnosztizálták. Kb Évi egyszer kap egy injekció kúrát amikor zsibbad a keze, de más baja nincs. Az orvosok is csodálkoznak, de van ilyen is. Egyik lánya sem örökölte szerencsére.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
ápr. 24. 22:08

Egyfajta csírátlanítás.

Limfocita pusztító gyógyszert fogok kapni.

16. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 22:04
Miért kell ez a diéta? Miben segit ez?
ápr. 24. 21:40
Bárki jöhet egyébként, aki tudja ki vagyok és akár jönni.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
ápr. 24. 21:27

Most látom, nem látod a naplómat ( ha kéred, bármikor beengedlek, de ha nem akarod, persze nincs sértődés)


Szóval persze, voltam.

Volt vérvétel, majd 21-én mennem kell vissza, akkor kezdjük a gyógyszert, ha minden rendben. Előtte a Korányiba megyek valamikor egy ellenanyag vizsgálatra.


Most 3 hónapig csak nem nyers, minimum 70 fokon hőkezelet ételeket/italokat fogyaszthatok, szóval nincs nyes zöldség, gyümölcs(itt fogok megőrülni...) és a kész kaját is ki kell baxni 3 nap után, meg bármi felbontottat.


Ez olyan gyógyszer, hogy első alkalommal be kell szedni kb 5 alkalommal 5 szemet, egy hónap múlva megint, aztán hosszú szünet, majd jövőre ugyanez.



Az MR egy új gócot mutatott és 2-ben volt aktivitás.


Szóval kell gyógyszer, hogy meg legyen fogva.


Hát remélem, el tudom kezdeni és be is válik.

ápr. 24. 19:03
Mi volt a dokinál? Rendben vagy? 🥰
12. zsoffka002 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 11:47
az orvos segíteni szeretne, megkönnyíteni az ezutáni életedet! Ne izgulj!!!!!!!! FEL A FEJJEL!!
11. hottie (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 09:49
🍀🍀🍀🍀
ápr. 24. 09:42
🍀🍀🍀🍀
9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 24. 08:36
🍀🍀🍀🍀🙏🏻
8. Utolsó betyár (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
ápr. 23. 20:10

Ez sem feltétlenül igaz. Szegény megboldogult nagymamám, azt hiszem egész életében hipochonder volt. Érzése szerint legalább 10 halálos betegsége volt, a többi pedig annál súlyosabb. Úgy járt a háziorvosához, mintha haza ment volna. De egészen 80 éves koráig kutya baja nem volt. Még 70 éves kora fölött is átúszta a Balatont. Aztán lett egy olyan betegsége, amire soha nem gondolt, méghozzá a tüdőfibrózis. Ezzel is élhetett volna még legalább 5 évet és jött a covid. Sajnos ez a két betegség nem fért össze... Persze, nem tesz jót senki magával, aki mindenféle betegséget beképzel magának, mert romlik az életminősége, de nem feltétlenül lesz beteg tőle.


A FI-nek pedig azt üzenem fel a fejjel. Feleségem kollégája is ilyen betegségben szenved. Vannak láátható jelei ugyan, de ő is éli az életét és talán többet dolgozik, mint a kolléganői.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
ápr. 23. 19:42

Bocsáss meg, de ez nem passzol az én helyzetemre, és nem is segít.

Én létező dolog miatt izgulok, és mérföldköveknél szoktam rápörögni a dologra, egyébként élem a kis életemet.

ápr. 23. 19:03

Tény.

Sokkal többen leszenek betegek attól, h idgeskednek a nemlétező dolgoktól. Mint pl. "mi lesz ha".....

ápr. 23. 18:40
Küldöm az enerdzsit! Te pedig csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz. 💚💚💚
4. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 23. 18:28
Gondolok rád holnap!
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gyöngy:))
ápr. 23. 18:05
Tudom, hogy szükséges. De attól még félek.🫣
ápr. 23. 17:48
Ne félj, szükséges, hogy segítsen! Erős csajszi vagy!❤️

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook