Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma egy dolgot vettem. Tudom mennyi volt a pénztárcámba, és... fórum

Ma egy dolgot vettem. Tudom mennyi volt a pénztárcámba, és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

8. Violet18 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2022. dec. 17. 18:27
Én pont az ilyenek miatt nem tartok a kártyámon pénzt. Alszámlán van, és amennyi amikor kell átpakolom h fizethessek
2022. dec. 17. 18:19
Nem te vagy a hibás, az eladónak/pénztárosnak kellett volna észrevennie, hogy mennyiből kell visszaadni. Mondjuk, tudom, ez nem vigasztal, engem se vigasztalna. Sajnálom. :(
2022. dec. 17. 18:15

Én fordítva jártam így. Azt hittem, hogy 2 ezrest adtam, meglepődtem, mikor a pénztáros adja a visszajárót a 20 ezresből:-)


Amúgy érdemes figyelni, hogy amikor kártyával fizet valaki, akkor mennyit vonnak le. Jártunk úgy, hogy a 17.400.- Ft helyett 174.000.- Ft lett beütve, és ennyi lett levonva. Másnap mentünk csak vissza, de akkor már nem tudták kp.-ban visszaadni a túlfizetést. 2 hetet kellett várnunk, mire a visszautalás megtörtént a számlánkra.

2022. dec. 17. 18:00
Lehet várják hogy visszamenj! Jobb boltokban igy van.
2022. dec. 17. 15:23

Nàlam is sorba vannak..mulkor a pékboltba a csaj rosszul adott vissza 10ezerig de csak 1000est adtam én szoltam neki.

De volt hogy az az eldó a lànyomat többször lehuzta :(

Egyszer a kocsiba vàrtam és mutatta rosszul kapott vissza..mondtam igy ami a kezedbe van fuss vissza szolj..és emlékezett a csaj és mondta hogy elszàmolta magàt..

2022. dec. 17. 14:43
Ajajj. Azt meg, hogy sikerült? Nálam sorba vannak rakva a papir pénzek. És ezek szerint az eladó sem szólt.
2022. dec. 17. 14:41
És jól adtak vissza, vagy veszett a visszajáró?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook