Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma derült ki, hogy apukám gyógyíthatatlan beteg, a párom pedig elment bulizni fórum

Ma derült ki, hogy apukám gyógyíthatatlan beteg, a párom pedig elment bulizni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
12. f61909386c (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. jún. 7. 21:37
Ezeket most komolyan írod?
11. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Tinabet)
2013. jún. 7. 21:37
azzal hogy otthon ül, semmi sem változik. Holnap is van nap, ülhet majd otthon még és sajnálkozhat.Halálesetnél másabb, de így, szerintem miért ne.
10. tinabet (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. jún. 7. 21:37
nem teszem szóvá. a buli diszkót és berugást jelent.
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Tinabet)
2013. jún. 7. 21:37
Mindenkiben máshogy csapódnak le a dolgok, és mindenki másképpen reagál bizonyos élethelyzetekre. Ez nagyon szép, de egyben nagyon félelmetes is.
8. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Tinabet)
2013. jún. 7. 21:36

nem.


mivel ha ő szervezte, igen furán nézne ki, hogy lemondja, miután sokan készülnek.

Biztos nem marad sokáig, az első vendég távozásáig maradnia kell.


Ha nyugodtabb és nem rágja magát azon, most mit tud tenni melletted, jobban jársz vele, mert segíteni fog.

Ne félj, ha szeret, mindenben melletted áll majd.

Semmit nem tudtok csinálni úgy sem, az orvosokon és a kedves betegen múlik minden.

Ti csak támogatni tudjátok őket.

7. f61909386c (válaszként erre: 2. - D7ba7bf7ff)
2013. jún. 7. 21:36
Te miről beszélsz most Zolcsika?
6. kszb (válaszként erre: 1. - Tinabet)
2013. jún. 7. 21:36
csak pasi... és ha régóta tervezett a buli... átérezni soha nem fogja úgy tudni, mint te! Illetve lesz még idő bőven melletted lennie... én biztosan nem tenném szóvá, habár ilyenkor nyilván rosszul esik mindenkinek. Csak kérdés, h megéri-e veszekedni rajta? Nem elég-e a jelenlegi baj?
2013. jún. 7. 21:36

Miután régóta tervezte ezt az összejövetelt, és mindenben melletted áll, valamint amúgy sem tudna most Veled lenni, én semmi kivetnivalót nem látok benne, hogy elmenjen otthonról. Nem hinném, hogy nagyokat fog ma kacagni az asztalnál ülve. Valószínűleg benned a "buli" szó használata okoz némi képzavart.

Édesapád remélem jobban lesz!

4. f61909386c (válaszként erre: 1. - Tinabet)
2013. jún. 7. 21:36
A párod kapja be...jó nagy paré...tudhatná, h vannak dolgok amikkel nem szórakozunk...
2013. jún. 7. 21:35
Azt hiszem, kicsit furán fog festeni, de ne akadj ezen fenn. Elhiszem, hogy rosszul esik, de lehet, jobb lett volna, ha elmész vele, és nem gondolkodsz (vagy ha mégis, akkor utána kellene nézni, hátha mégis lehetne valamit kezdeni a betegség elűzésében)
2013. jún. 7. 21:35
Van olyan, aki a rokona, ismerőse halála után megy el bulizni. Ez nem annyira elfogadott, de mindenki szabadjára van engedve. A szeretet szabadon hagy.
2013. jún. 7. 21:32
Régóta tervezte ezt a bulit, és biztosított róla hogy mindenben mellettem áll, nagyon aranyos volt. Nem tudna velem lenni, mert én a családommal vagyok, de így is kicsit rosszul esik, hogy ilyen helyzetben is elmegy bulizni. Én fordított esetben lemondtam volna. Mi a véleményetek? Nem kellene ezen fennakadnom?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook