Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma amikor vásárolni voltam, a kasszás fiú lenézte a... fórum

Ma amikor vásárolni voltam, a kasszás fiú lenézte a... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
6. f3dd8cb605 (válaszként erre: 5. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 22:50
Na jó a végét már elhülyéskedtem.. 😂😂 Először is kiszemelném a helyes pasit a kasszánál. Akkor próbálnék odamenni, amikor senki nincs ott. A névjegykártyámat véletlenül csusszantanám a pénztárra, miközben elteszem a tárcámat, mintha balesetből ejtettem volna el. Ekkor a kasszás pasi visszaszólna nekem, hogy bocsánat, elhagyta a névjegykártyáját. Erre azt mondanám neki, hogy tartsd meg nyugodtan és rámosolyognék, vagy azt mondanám, hogy szándékosan tettem oda és majd hívj, ha gondolod, szintén mosolyogva. Most én egy ribi vagyok?? 🤔🤔😯
5. f3dd8cb605 (válaszként erre: 4. - F3dd8cb605)
2023. aug. 2. 22:44
Akkor elmész a kasszától, majd a kasszás srác szólna, hogy elhagytad a névjegykártyádat. Erre te neki: tartsd meg, majd hívj, béjjbi és egy csókot küldesz a levegőbe neki és kecses léptekkel távozol.. 😃😃
4. f3dd8cb605 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 22:40
Ez fordítva is működhet. Ha egy helyes pasi a kasszás, akkor "véletlenül" odacsusszantod a névjegykártyádat a pénztárra, amin rajta van a neved és az elérhetőséged. Jó ég, mennyi tippet adtam most a hoxa nő népének... 😂😂😃
3. f3dd8cb605 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 2. 22:26
Léteznek még lovagok.
2023. aug. 2. 22:25
Jujjj, először kaszás fiút olvastam.. 😮😮 Amúgy cuki. 🙂
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook