Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lugosítás és aloe vera együtt? fórum

Lugosítás és aloe vera együtt? (beszélgetős fórum)


1 2
8. dumboci (válaszként erre: 5. - 82f65e3480)
2009. júl. 5. 17:58
Erről a Öko Greenről már hallottam, én még nem próbáltam, de sok jót hallottam róla. Arra kell csak figyelni a terhesség alatt, hogy kifejezetten tisztítókúrát ne csinálj, mert minden méreganyag belemegy a gyerekbe. Az Aloe Vera-s termékek pedig természtes vitaminnal töltik fel a szervezetet, tehát nem árthatnak, ellenben a szintetikusakkal.
7. 82f65e3480 (válaszként erre: 6. - Dumboci)
2009. júl. 5. 17:57
Hát igen, sajnos nem vagyok egyszerű eset... tudom, hogy előbb el kellett volna kezdeni, de a kezelés költségei mellett nem tudtam volna még ezt is bevállalni, most viszont nem kapok kezelést, hanem fagyasztott babát ültetnek be, és csak 1-2 gyógyszer kell.
2009. júl. 5. 17:55
Most kukkantottam bele a naplódba, hát lehet, hogy nálad nem lesz olyan egyszerű. Viszont nekem van nagyon jó példám, egyik gyerekkori barátnőmnek két sikeres lombikos fia van. Azután, hogy elkezdte szedni a Berry-t meg a méhpempőt, mellette még egy-két másik terméket is, mindkét babája megmaradt. Mostmár kb. 3.5 és 1.5 évesek, teljesen egészségesek.
5. 82f65e3480 (válaszként erre: 4. - Dumboci)
2009. júl. 5. 17:54
Szia! Még nem használom őket most akarom elkezdeni a lugosító amit kinéztem:Öko green 25-ezt tudom hogy lehet terhesség alatt is, csak az aloe vera-t nem tudtam. Van más is az aloe verába ami jó ilyenkor? Még csak most szeretnék rendelni, de nem döntöttem el mit, és túlzásba sem akarom vinni.
2009. júl. 5. 17:47
Szia! Milyen lugosítót használsz? Amúgy a Berry-t és a méhpempőt lehet terhesség alatt is szedni, ha esetleg pedig szeretnél teherbe esni, akkor arra mindkettő nagyon jó!!! Rendbehozza a hormonháztartásod.
3. 82f65e3480 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 5. 17:45
Köszönöm, azért szeretnék rásegíteni amennyire lehet!
2009. júl. 5. 17:40
Ezeket a dolgokat még elötte kellett volna rendbetenni és mikor rendbejöttél csak akkor próbálkozni babával. Így nem tudom.
2009. júl. 5. 17:37
Tudna valaki segíteni abban, hogy az aloe vera berry gélt, a méhpempőt, és lugosítót szabad-e egyszerre használni? Illetve ezeket szabad-e terhesség alatt is alkalmazni? Esetleg más rásegítést, hogy könnyebb legyen a teherbe esés (lombikos vagyok)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook