Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem fórum

Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem

1 2 3
2012. febr. 8. 14:10
Nagyon nagy like! :))))
2012. febr. 8. 12:59
Gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!! :)
2012. febr. 8. 12:09
Őszintén örülök a boldogságotoknak,és kívánom,hogy örökké tartson :) Örülök,annak amit írtál,hisz engem is csak megerősít abban,hogy jól tettem amit tettem.Én is a házasságom alatt ismerkedtem meg a mostani párommal,mindketten házasságban éltünk,egymástól 350 km-re,rengeteg rossz dolgon átmentünk,voltak nagyon nehéz,napok,hetek,amit Neked nem kell bemutatni,végűl,júliusban összeköltöztünk,mindenkitől messze,és együtt neveljük,a lányaimat,nagy boldogságban.Azóta is hálát adok az égnek,hogy volt erőm/erőnk végigcsinálni az egészet,mert nem volt könnyű,de életem végéig bánnám,ha nem tettem volna :)
2012. febr. 8. 11:58

Gratulálok !


a mai világban, amikor mindenkinek a pénz az istene és a körülmények rabságában vegetál olyan ritka az ilyen történet, mint a fehér holló...

Csak az nyerhet, aki kockáztat és nagyobb elismerésem ezért a párodnak, mivel a férfiak hajlamosan beletörődni és nem váltani.

Sok boldogságot !

2012. febr. 8. 11:55

Szua Pritty


Vegigolvastam az elozo cikkedet es a hozzaszolasokat is..Orulok hogy boldog vagy..Ha 2 ember hazassaga nem mukodik 'automatikusan' egy harmadik szemely utan neznek hiszen mindenki boldog akar lenni jol szeretne erezni magat a boreben...Ilyenkor altalaban a megcsalt felek hajlamosak a 3.szemelyt hibaztatni a kapcsolat elromlasaert..Velemenyem szerint ha egy hazassag mindket reszrol tiszteleten szerelmen es szereteten alapszik esely sincs ra hogy befurakodjon egy harmadik..

Ezt a tapasztalat mondatja velem-sajnos...

Te nem tettel semmi rosszat..Talalkoztal egy emberrel es egymasba szerettetek..Tiszteletet erdemeltek hogy ilyen hosszu idon at kitartottak egymas mellett a korulmenyek ellenere is.

Es tiszteletet erdemel a parod is,hogy nem 'elhagyta' a csaladjat,hanem korrekt modon probalt pontot tenni a megromlott hazassagara.

Sok szerencset kivanok nektek es nagyon hosszu boldogsagban eltoltott eveket!!!

2012. febr. 8. 11:23

Én azért kérdeznék pár dolgot.


A férjeddel mi lett? Hiszen ő róla szinte nem is teszel említést sehol sem. A cikk elején még arról írtál, hogy nagyon szeretted, és jól megvoltatok, babatervezés előtt álltatok.


Ő hogy fogadta a dolgot? Én őt sajnálom az egészben a legjobban. Nem úgy állítottad be, mintha rossz férjed lett volna.

5. Sly7105 (válaszként erre: 4. - Ujlany)
2012. febr. 8. 10:55
:)
2012. febr. 8. 10:25

Gratulalok!


En is azt akartam irni, hogy "Az biztos és én is vallom, hogy mindenkinek egy élete van és mindenkinek joga van a boldogsághoz. " - de mar leirtak elottem. :-)

2012. febr. 8. 09:31

Gratulálok a megtalált boldogságotokhoz, mindkettőtöknek.

Fontos a család, házasság, vagy együttélés, mert már nem a papír számít, vagyok, viszont értem és tisztában vagyok azzal, ha valaki nem boldog a párja mellett, miért fogná vissza mindegyik embert, csak azért, hogy elmondhassa, párom/férjem, esetleg társam/feleségem van.

Legyetek életetek végéig nagyon boldogok, együtt.

2. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Pritty26)
2012. febr. 8. 09:28

Elolvastam a cikkednek az előzményét is, de szándékosan nem olvastam bele ott a hozzászólásokba. Már a cikk tartalmából is gondolom, hogy volt, aki nem "dícsért meg", kaptál érte hideget-meleget.

Elolvastam természetesen a mostani cikkedet is. Én csak annyit mondanék, hogy a boldogság, megtaláni a másik felünket, aki mellett minden igazi néha sajnos valóban nem nézi azt, hogy már van-e esetleg társunk, gyerekeink..., a szerelem időnként csak úgy jön és megtámad. Én nem ítéllek el egyáltalán. Ilyen dolgokba, más emberek magánéletébe, családi sorainak rendezésébe, válásba, együttmaradásba stb... nem szabad beleszólni. Az biztos és én is vallom, hogy mindenkinek egy élete van és mindenkinek joga van a boldogsághoz. Remélem ilyen szép marad a kapcsolatotok továbbra is, ha már ennyit szenvedtetek érte.

2012. febr. 8. 09:08
Májusban megjelent egy cikkem, melynek ez lenne a megígért folytatása. A történet megértéséhez az előző cikkem elolvasása feltétlenül szükséges. Főleg, azoknak akik hasonló cipőben jártak, járnak mint én, és erőt tudnak meríteni az én példámból.

Ugrás a teljes írásra: Love story 2. - vagyis egy beteljesült szerelem
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook