Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lóg a mellem! fórum

Lóg a mellem! (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. c1e9612cd3 (válaszként erre: 15. - C1e9612cd3)
2010. szept. 2. 22:27

:) na már félrehord a kezem :)))

75/D-t akartam írni :))))

15. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 2. 22:26

ugyan már! Ahogy az exem mondta a bnőmnek, (akinek tényleg nagyon lóg a cicije, már kamaszként ilyen volt neki, most meg 2 gyerek után pláne) " nekünk meg a pöcsünk lóg!" :)

Viccet félretéve: annyi féle melltípus van! Legtöbbünk nincs megelégedve a sajátjával. Akinek kicsi, az nagyobbat akar, akinek nagy, az kissebbet. Akinek gömbölyű, az csepp alakút, akinek meg csepp formájú, az meg gömbölyűt....

Békélj meg a sajátjaiddal!

Az enyém is megereszkedett a fogyástól (nem vészesen, de...Amúgy, még most is 80/c, vagy 75/B melltartókat hordok), na meg az sem volt épp szerencsés, hogy annó nem megfelelő melltartókban sportoltam.... És akkor mi van???? A világ nem dől össze ettől! Majd ha szültem, és szpotatás után csúnya lesz, akkor biztosan megkeresek 1 plasztikai sebészt. De addig megfelelő melltartóval korrigálom. Párom nem szól érte, engem meg annyira nem zavar, h lelki problémát okozzon.

Na és végül mégegy poén :)

Kolleganőmet szokta viccesen heccelni ezzel a férje:

- Milyen nagyok már a gyerekek, már a mellemig érnek!

-Ja, vagy a cicid lóg addig!

(és mindez csak poén köztük!!!! Még mielőtt bárki félreértené!)

:))))))))))))))))))))))))))))))

2010. szept. 2. 22:23

KÖSZÖNÖM SZÉPEN, ARANYOSAK VAGYTOK!

Tényleg nem lehet egy ember tökéletes mindenhol!

2010. szept. 2. 22:21
Jah, a pasikra vonatkozó megjegyezésem nem a lenti bejegyzések kapcsán született, csak úgy általánosságban a párkapcsolatokra vonatkozóan. Tökéletesen igaz, hogy ha egy pasinak csak a melled számítana, az már rég gáz...
2010. szept. 2. 22:19
Ez lehet, hogy hülyén hangzik, de igaz. Vegyél elő egy szexhirdetéseket tartalmazó újságot, és nézd meg benne a csajokat. Egy csomónak lóg a melle. És nekik még fizetnek is azért, hogy szexelhessenek velük!!! Tehát lógó mell nem akadály. Ami pedig a dolog szerelem részét illeti, amikor felkelted egy pasi érdeklődését, akkor úgyis ruhában lát. Mire eljuttok az ágyig, jó eséllyel beléd szeret. Tehát sem a szex, sem a szerelem nem múlik a melleden. De ez csak az én véleményem. Ez egy nagy rákfenéje a fogyasztói társadalomnak. Mindig minden tökéletes kell, hogy legyen, mert ezt zúdítják ránk a reklámok. Nem tökéletes a cicid? Csináltasd meg. Nem tökéletes a pasid? Dobd ki. Sajnos ez van.
2010. szept. 2. 22:16

Ha valaki szeret,így is szeret!Az más kérdés,hogy szerintem Te nem szereted Magad emiatt. Megnéztelek,nagyon szép nő vagy! Legyen önbizalmad!

Egyik ismerősöm csípőficamos,kancsal,és szeretik! :)

10. b826c5a02d (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 2. 22:15
neked minden pasi tetszik, aki szembe jön az utcán?! mert nekem bizony nem :)))
2010. szept. 2. 22:13
Nekem az, hogy ha egy pasinak az számít egy nőben, hogy égnek áll e a bimbó, akkor a nő nem normális ha ilyen pasival marad! Ha meg a nő érzi úgy és nem bír vele élni, akkor tényleg menjen el pszihóra, vagy ha annyi föls pénze van költse műcicire!:(((
2010. szept. 2. 22:13
Általában azoknak a férfiaknak a legmagasabbak az elvárásaik, akik nem tudnak semmit felmutatni sem külsőleg sem belsőleg. Akinek a mell a legfontosabb tényező az ismerkedésnél, azzal eleve nem éri meg foglalkozni sem.
7. 223cf40dc0 (válaszként erre: 1. - 6b10d58428)
2010. szept. 2. 22:13
:DD ne haragudj meg érte, de szereztél pár kellemes percet .... a mellméretek meg ugyanolyan problémák, mint a férfiak centijei :D ... van, aki pont a tiédet szereti és csak az kell neki, a többiekkel pedig nem kell foglalkozni! :P
2010. szept. 2. 22:12
nekem is, sőt évről évre 1re drágább a melltartó amit veszek, hogy legalább ruha alatt jól mutasson ;)
2010. szept. 2. 22:11

Aki szeret, az a lógó melleiddel együtt szeret! Tudom, "okoskodón" hangzik, de ez az igazság:)

És kell hozzá egy igazi Férfi is, aki ezt elhitesse Veled, na, ez a nehezebb ügy:)

Sok sikert hozzá! :)

2010. szept. 2. 22:11

Sajnos a nagyobb mellek nem állnak úgy mint a kis mellek,és a szilikonosak.

Ezt el kell fogadni.

És szerintem azért mert kicsit meg van ereszkedve a női mell ilyen súlynál ,attól még nem lesz kevesebb.

Sajnos a fogyás nem használ neki én is tudom.

Én 20 kg tól szabadultam meg mostanság,és bár még mindig szépnek mondottak a melleim én látom hogy már nem úgy áll mint előtte és a bőr is másabb.

DE ez szerintem elfogadható.

Esetleg ha később zavar majd,gyermek után felvarratatom.

És nekem 90D a mellem.

2010. szept. 2. 22:11

Viccet félretéve:)

Szerintem a legtöbben ott rontják el, hogy azonnal feküdnének a sebészkés alá, mivel beléjük plántálják, hogy ha tudod, csináltasd meg.

Így ott is hibát kezdenek látni, ahol nincs is.

2010. szept. 2. 22:09
nekem is!
2010. szept. 2. 22:06

Sok olyan topicot olvastam már, ahol a mell volt a téma. Vagy szilikon vagy kicsi vagy nagy. Nekem mindig nagy melleim voltak a 163/47 kg anno 85/B mellem volt. És 2x fogytam kb.8 kg. Szóval a gravitációtól amúgy is nagy melleim nem úgy állnak, mint egy kis cici tény és való. Pár éve voltam plasztikai sebésznél aki azt mondta menjek "pszichomókushoz", mert más ilyet csináltat. Nyilván nem, mert nem állnak az égnek, de azért van fogásuk pláne menstruáció előtt. Viszont (nem nagyképűségből) elég szép arcom van és bár én csak 50 kg vagyok kiegyezve mégis sokan csinosnak mondanak és nem értik egyik másik fogyókúrámat.

Csak annyit szeretnék kérdezni, ha van egy viszonylag szép nő, szép arccal, kezekkel, bőrrel....akkor annyira számít, ha lóg valamelyest a melle? Lehet valakinek nem lóg, de "zsákot kell este húzni a fejére" és meg nem csókolnám, ha férfi lennék. Van aki azt mondja, hogy mindegy csak nagy mell legyen és természetes van aki csak a kis mellet szereti. De attól még nem szerethető egy ilyen nő, mint én? (elnézést a stílusomért csak kicsit felháborít ez a kérdés, mert olyan, mintha ettől nem lenne nő az akinek lóg a melle) Kinek mi a tapasztalata és egyáltalán? Köszönöm!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook