Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leukémia és kezelése. Cél: meggyógyulni!!! fórum

Leukémia és kezelése. Cél: meggyógyulni!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. jan. 5. 19:22
Hát ezt nem értem..
2010. jan. 5. 13:41

Sziasztok!


Beszéltem Candy-val. A kislány állapota változatlan. A leukémiát úgy néz ki, sikerült legyőzni, de a kómából továbbra sincs javulás. Az orvosok semmi pontosat nem tudnak mondani.

2009. dec. 18. 20:08

Igen, jó lenne már valamit hallani a kicsiről!

Remélem minden oké és szépen javul!:))

Sok puszi neki!

2009. dec. 18. 08:02

Eredmény?

Valamit már mondtak, nagyon sok idő telt el.

Hogy van a kicsi?

56. 6759208d08 (válaszként erre: 55. - Mamika2)
2009. dec. 10. 14:11

Én sokat voltam, vagyok daganatos beteg gyerekek közt, és számomra elég fura, hogy ennyi ideig nem történik semmi!!!

Nem nagyon tudom elhinni!!

2009. dec. 9. 10:46

Szia!

Még mindig semmi hír?

Azért ez már tényleg érdekes!:(((

2009. dec. 3. 12:52

Küldik a mintát ide-oda??

De hát hová??

Nem értem, mi ez az idő húzás!

53. 6759208d08 (válaszként erre: 50. - Candy26)
2009. dec. 3. 12:50

Lányomra azt hitték daganatos beteg, azért kellett biopsia!

HÁLA ISTENNEK nem az, de mondom nálunk másnap volt eredmény, nem kellett ennyit várni..nem is értem...

Igaz ez Pesten volt, lehet itt gyorsabban megy!

2009. dec. 2. 21:45

Én is szorítok, mindig várom a híreket.

Puszikálom őt.

2009. dec. 2. 20:43

Nem kioktatásból, de én az atyaúristenhez is bemennék és az asztalra csapnék, hogy haladjon a dolog!

Legalább mondanák meg, hogy miért megy minden ilyen lassan náluk és miért ilyen tanácstalan mindenki!

Tessék tájékoztatni az embereket ez felháborító!:((

Fel a fejjel, minden rendben lesz!:)))

2009. dec. 2. 20:10

Sajnos nem tudom, miért kell ennyit várni rá. Állítólag a mintát küldik ide-oda. De pontos eredményeket nem mondanak.

Almafa! A te kislányodnál miért csináltak biopsziát? Remélem, most már jól van!

2009. dec. 2. 18:06

Sokáig tart ez a biopsia!

Az Én lányomnak másnap volt eredménye!

Nektek mért kell ennyit várni???

2009. dec. 1. 20:27

Annyira sajnálom, hogy az orvosok nem tudják megmondani a tudatzavar okát!!!

Vajon mitől lehet, mi válthatta ki a kislánynál??

Örülök, hogy éber és nagyon kívánom, hogy ennél már csak jobb legyen a helyzet, valami csak segít majd!

Most nézem, hogy utoljára azt írtad, hogy pár nap és meglesz az eredmény, hát mit csinálnak ennyi ideig?

Írj ha bármi fejlemény van!:))Gondolok a kislányra sokat!:)

2009. dec. 1. 17:32
Köszönöm, hogy mindig érdeklődsz, mi van a kislánnyal.:)
2009. dec. 1. 17:30

Szia Mamika! Sajnos, a biopszia eredménye még mindig nincs meg, az orvosok hárman három félét mondanak, úgyhogy ezen a téren nem történt semmi változás. Olyan, mintha mindenki csak mellébeszélne. A kicsi állapotára most a diagnózis: tudatzavar.

Most már szinte folyamatosan éber, viszont nem kommunikál.A bal oldala több hétig görcsben volt, sokszor látszott, hogy fájdalmai vannak. Szerencsére most már szinte teljesen elernyedt a lába és a keze, a görcs majdnem megszűnt. Már kanállal tudja az anyukája etetni (eddig csak orrszondán keresztül lehetett). Nem beszél. Ha hangot ad ki, csak sír. De szegénykém nem tudja mondani, mi a baj.

Természetgyógyásznál voltak már többször is, illetve gyógytornász jár hozzá (otthon is és a kórházban is). Aloe verás készítményeket is kap.

Hátha segít valami, vagy ez mind együtt.

Remélem, innen már csak előre van és nem hátra.

De vajon visszatér-e még a régi értelmes, aktív kislány?

2009. nov. 30. 20:45

Nem tudni semmi újat a kislányról?

Írj ha van valami fejlemény!:)

2009. nov. 20. 22:28
Nagyon sok sikert és egészséget kívánok, várjuk, hogy mi lett az eredmény és, hogy mit mondott a pesti orvos!:)
2009. nov. 18. 21:39
Most beszéltem az anyukával.Ha minden igaz, pár nap múlva meglesz a biopszia eredménye, utána felhívja a budapesti orvost, és megkérdezi a véleményét. Reméljük, hamarosan jó hírekről is beszámolhatok.
2009. nov. 17. 19:54
De én nem azt mondom, hogy váltsanak csak kérjék ki más orvos véleményét is!Az nem kerül semmibe csak egy kis utána járás, semmi több!
2009. nov. 17. 19:15

Köszönöm a kedves és biztató szavakat mindenkinek.

Mamika, - ami az orvos váltást illeti - nagyon meg tudom érteni a szülőket, hogy bizonytalanok. Teljesen rá vannak utalva néhány emberre, akiknek a kezébe adták a gyerekük sorsát. Valószínűleg én is nehezen váltanék, hiszen honnan tudhatják, hogy jól döntenek-e. Még lehet rosszabb (sajnos), és akkor jönnek a kétségek, hogy "én döntöttem rosszul?".

2009. nov. 16. 19:07

Nagyon sajnálom, hogy nem javult a helyzet, mármint az, hogy már a rákos sejtek csökkentek az is javulás, ennek nagyon örülni kell, de jó lenne ha megszünnének a rohamok is és magánál lenne a picilány!:))

Nagyon sokat jártok a fejemben, mindenképp jelentkezz ha van valami változás!

Az édesanyának meg csak annyit üzennék, hogy nem kerül semmibe ha ő egyedül vagy az apukával felhozza a kislány leleteit és kér egy véleményt attól az orvostól!Szerintem egy próbát megért, mármint ha úgy érzik, hogy az ottani orvosok bizonytalanok!:))

Gyógyulást kívánok és sok-sok puszit küldök a kislánynak!

39. 7529edede9 (válaszként erre: 37. - Candy26)
2009. nov. 16. 18:38
Sokat gondolok rá és várom a jelentkezésedet.
38. be52089f0e (válaszként erre: 37. - Candy26)
2009. nov. 16. 11:07
Ha megtudsz valamit, akkor szólj.
37. Candy26 (válaszként erre: 36. - Be52089f0e)
2009. nov. 15. 20:37

Az elmúlt egy héten belül sok minden történt a kislánnyal, és sajnos nem jó dolgok: múlt héten újabb epilepsziás rohamot kapott, bár nem olyan jelentőset, mint az első, az orvosokat lépésre késztette (végre). MR vizsgálatot csináltak, majd műtét következett: egy söntöt tettek be az agyába, hogy az ott felgyülemlő vizet elvezesse. Szerdán újabb műtét: biopsziát vettek, hogy megtudhassák mitől van ebben az állapotban. 10-14 nap múlva lesz meg az eredmény.

Jó hír, hogy a rákos sejtek már alig kimutathatók, de a kemoterápiát így is folytatni kellene, nehogy újra fellángoljon.

Az ajánlott orvosról beszéltem az anyukával, és az összegyűjtött információkat odaadtam neki. Nagyon bizonytalan, hogy mit tegyenek.

Talán lépnek.

2009. nov. 12. 15:23

Szia!


A szülők beszéltek már azzal a dokival, akit ajánlott Mamika?

Hogy van a kislány?

35. Candy26 (válaszként erre: 33. - Mamika2)
2009. nov. 5. 19:17

Köszönöm az infókat és a kedves szavakat. Mindenképpen átadom a kislány szüleinek.

Bízunk a legjobbakban.

2009. nov. 5. 10:38
A többi ment priviben!:))
2009. nov. 5. 10:20

A tesóm most nem dolgozik, de a nevét tudta felből a számát nem, de az is meglesz!:)

Hematológus:Dr.Kovács Gábor.

32. e974230abd (válaszként erre: 30. - Candy26)
2009. nov. 4. 22:05

Várunk:)

és a választ is mamikától:)

2009. nov. 4. 21:49

Oké!!

Itt lesz a válsz meg én is!:)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook