Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lett egy halvány pozitív tesztem és 2 negatív. A pozitív becsaphatott? fórum

Lett egy halvány pozitív tesztem és 2 negatív. A pozitív becsaphatott? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 18. 11:57
2012. okt. 18. 11:55

felrakjam a képet?

tegnap csináltam a pozi romed után egy 10-es amazon 12 orakkor...az is negatív....szerintem becsapott

2012. okt. 18. 11:52
az x epil teszt sem túl megbízható. én a helyedben vennék másik tesztet! drukkolok a 2 csíkért!!
2012. okt. 18. 11:49

Maria romed teszt becsap?

Tegnap előtt hajnalban nem aludtam szinte semmit mert annyira görcsölt a hasam...majd reggel csináltam egy maria romed tesztet és halvány de elég jól kivehető a 2.csík...majd kb olyan 14 óra körül elkezdett görcsölni a hasam...olyan megjövős görcs...és kb 2 órán át tartott a görcs!este kicsit aderekam is fájt!tegnap este csináltam egy x epilt ami negatív lett,majd a ma reggeli is sajnos negatív....

ja és a tegnap reggeli pozitív romed előtti reggeleken negatív volt a 2 romed teszt...szóval csak tegnap reggeli volt pozi...de gondolom becsapott mert sok rosszat olvastam róla...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook