Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Letöltött pc játékot hogy kell cd-re kiírni? fórum

Letöltött pc játékot hogy kell cd-re kiírni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. nov. 10. 16:23
Igen,köszi.Még letöltöm a többi játékot is,az beletelik pár napba,mert 1 játék kb.10linkből áll,és ha fennakadok,írok.Megnézem azt a másik kicsomizó programot is.
2009. nov. 10. 16:15
Igen pontosan csak a setupot írd ki az majd végzi a dolgát a gyereknek.A winrar meg néha nekem is írt ki ilyeneket de nem foglalkoztam vele én azóta a 7-zip progit használom mert az is kicsomagol mindent csak jobb és gyorsabb és nincsenek ilyen hibái.Ráadásul magyar is.Remélem segíthettem..
2009. nov. 10. 16:12

Köszi!Akkor semmi mást,csak a setupot írjam ki?Azon akkor rajt lesz neki minden,tehát a beállítások,nyelv,menü stb.?

Akkor amit a winrar hibásnak talált,de a gépemen elindul jó lehet?

2009. nov. 10. 16:08
Ezek szerint akkor töltött le egy mappát amiben benne van a SETUP is.A setup ugyebár a telepítő fájl.Nos neked csak annyi a dolgod hogy ezt a setup ikont írod ki cd-re vagy dvdre és majd ha a kisfiú ezt beteszi a gépébe és megnyitja akkor neki a gépe ezt automatikusan elkezdi installálni...ha valamit nem értesz írj.
2009. nov. 10. 16:04
Szia.még töltöm a játékot.Egy már van,ki is csomagoltam,de a winrar azt írta ki,hogy hibás meg ilynek.Pedig a gépen elindult.Akkor miért hibás?Abba a mappába a setupot megtaláltam,de hogy az milyen formátum...nem tudom sajna,ehhez nem igazán értek.Zenét,filmet,mindent írtam már ki,de játékot nem.
2009. nov. 10. 15:52
Szia.A letöltött fájl milyen formátumban van?RAR,IZO,VAGY EXE?
2009. nov. 10. 13:51
Oké,köszi,ha meglesz a teljes játék,még írok.Nerom van amúgy.
4. 1f59823251 (válaszként erre: 3. - Nadine81)
2009. nov. 10. 13:47

igen...


Ha iso akkor neroval...ha más akkor alcohol 120%

2009. nov. 10. 13:40
Még csak most kezdtem el letölteni a játékot linkenként,és a szomszéd kisfiúnak kell kiírnom cd-re,de nem tudom hogy majd hogy álljak neki.Ha csak itt gépen használnám,az oké lenne,telepíteni tudok,de kiírni nem tudom hogy kell.A mappa egész tartalmát?Abba vannak szöveges fájlok,a setup,képek...Írjak ki mindent?
2009. nov. 10. 13:31
milyen formátum?
2009. nov. 10. 13:31
Letöltött pc játékot hogy kell cd-re kiírni?
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook