Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Létezik olyan házi bejgli ami nem reped szét sütés közben? fórum

Létezik olyan házi bejgli ami nem reped szét sütés közben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2006. dec. 24. 22:30

Húúú, de gyögyörű lett:DDD

Felteszem a képét a képeimhez;)

2006. dec. 24. 22:03
Az enyém most sül:)) Kiváncsi leszek:D
10. f72d419d5f (válaszként erre: 8. - 06c6a786d3)
2006. dec. 24. 20:01

Szia én is cukrász vagyok és sajnos ha kicsit is de szétmegy a bejglim.A sűtő is sokat számit pl.idén az anyosom sütőjében sütöttem meg a bejgliket,és csak egy ici-picit repedt meg az oldala,az én sűtőmben nagyon szét szokott menni.A férjem idén kapott Szamos bejglit ,ha láttatok még szép formás repedés mentes bejglit ,nem tudom hogy csinálják ,de nagyon profi munka.

BOLDOG KARÁCSONYT !

2006. dec. 23. 23:31
el fog fogyni.2db a mamámé,6-ot megvett a szomszédnőm,vitt belőle egy ismerősünk is 2db-ot,szóval nem kell aggódnom hogy ránk szárad.
2006. dec. 23. 23:27
Ne keseredjen el az akinek idén is szétrepedt a beiglie!Kezdő pék-cukrász létemre nekem is a mai napig szétreped ha sütök.Az egyik pék tanárom azt mondta:majd ha a 300-adik beiglimet sütöm addigra ráérzek az ízére.Idén 10 darab helyett 20-at sütöttem mert rosszul emlékesztem az anyagmennyiségre és dupla adag tészta és töltelék jött ki.De nem aggódom mert még repedten is BIZTOSAN
2006. dec. 23. 21:09
vékonyra nyúltottad..elirtam bocsika
2006. dec. 23. 21:08

Nekem van egy receptem, képpel együtt feltéve a freemail-es cimemre, nézzétek meg,;)

De amúgy lehet sok tölteléket tettél a tésztába vagy túl vákonyrta nyújtottad a tésztát:((..azért repedt szét!


Én 2 karácsonyra sütöttem ezt a recit és nagyon finom, gusztusos lett;), nem repedt szét!

Sok sikert!


Szóval

FREEMAIL


név: update2


Jelszó: mokica


Puszi;)


Kérek majd viszajelzést!:P

2006. dec. 23. 19:20

miért kell, hogy szép legyen? kiállításra megy???? szerintem az íze a lényeg, úgyis elfogy, nem???? ;-)

evés után inkább az íze marad meg és azt emlegeti mindenki :D a gyomorban meg.....


tudom persze, a karira mindenki a legjobbat akarja kihozni, meg más ünnepekre is, de egy (vagy több) repedéstől még nem lesz a süti förtelmes vagy gusztustalan.


szerintem :D

2006. dec. 23. 17:44

Életemben először idén sütöttem bejglit. Mind a 6 rúd szétrepedt. Engem is érdekelne a tuti technika. Az íze fenomenális lett, ronda és finom kategória. Tegnap sütöttem, mára már 2 rúd elfogyott, pedig nincs is még karácsony.

Azt hallottam, hogy akkor reped szét, ha nagyon nedves a tölteléke. Az én mákosom elég száraz volt, de mégis szétrepedt. Meg is szurkáltam, hideg helyen pihentettem, mindhiába. :(

2006. dec. 23. 16:32
Amikor hajtom a vége a talpa szélére kerül. Így távozik a gőz. A tetejét megszurkálom kötőtűvel közvetlenül sütés előtt. Nem tudok jobb szavakat rá.....
2006. dec. 23. 15:52
Ha valakinek van bevált technikája legyen oly jó és ossza meg velem. Minden évben mással próbálkozom, és mégsem sikerül. Vagyis ha az lenne a cél, hogy szétrepedjen, azt kitűnően tudom teljesíteni. Próbáltam hidegen, melegen, megszurkálva, nem szurkálva, bekenve, nem kenve... nyugodjak bele, hogy ronda és finom?
2006. dec. 23. 15:49
Létezik olyan házi bejgli ami nem reped szét sütés közben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook