Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lemondás, beletörődés... fórum

Lemondás, beletörődés... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
73. Catwalker (válaszként erre: 71. - Gribedli***)
2017. okt. 13. 17:22
Most egy ideje egy valaki jár a fejemben...De nem tudom,hogy őt akarom vagy csak azért érzem azt amit,mert valakibe kapaszkodnom kell.A minap félretettem a büszkeségemet és elhívtam.Nem válaszolt.Másnap mintha semmi nem történt volna kedvesen,jó kedvűen odajött hozzám,hogy mi újság,hogy vagyok?!Én meg csak pislogtam,hogy "e,most mi van????"De nem kérdezek rá,hagyom a francba az egészet!Idő kell,hogy letisztuljanak a dolgok.Meg tudom,hogy elmúlik ez is :)
2017. okt. 13. 09:28
Azt akarom mondani, hogy introvertált nem egyenlő embergyűlölővel, megpróbál annyira szocializálódni amennyire szükséges, meg incs olyan ember, aki tisztán csak ez vagy csak az. Van olyan introvertált ember, aki nagyon szeret társaságban lennix de igazán nem lehet közelférkőzni hozzá soha. Vagy nem komunikálja annyira, hogy mit gondol. Én ezt teljesen normálisnak tartom, úgy értem nem látok benne sem erényt sem hibát, hogy valaki intro vagy extrovertált, a világ színes.
71. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Catwalker)
2017. okt. 13. 09:23

Persze, de az introvertáltság nem is annak szinonimája, hogy valaki okvetlenül csak egyedül szeret lenni. Te szeretsz társaságban lenni csak nem nyílsz meg. Olvasd vissza magad, tegyél rendet a fejedben, hogy mit akarsz tulajdonképpem egy pasitól és vegyél nagy levegőt, próbáld ezt komunikálni az illetőnek, ne elméleteket gyárts, hogy a gyereked miatt ne kellenél.


Nem lehet, hogy csak nem akarod tudni az igazi okot, hogy miért nem illesz össze xy-al? Kényelmes a gyerekre fogni.


Elmondásod alapján neked szabadidőpartner extrákkal kell, de ha mondjuk beteg vagy, hozzon gyógyszert, stb. Mármint hogy számíthass rá ilyenekben is, jól értem? Javíts ki nyugodtan, ha nem.

70. gribedli*** (válaszként erre: 67. - Smirnoff)
2017. okt. 13. 09:13
Én értettelek. De ha olyan lenne ő is mint te, nem is tette volna fel a kérdést:)
69. Százas Evelin (válaszként erre: 68. - Catwalker)
2017. okt. 13. 06:31
Nohát akkor gond egy szál se. :-) Van egy csomó boldog házas barinőd, bizonyára vannak alkalmak, ahol összejön az a jó társaság, ahol te jól érzed magad. Menj el mindenhova, ami csak egyáltalán adódik, talán még a barátnőid is megpróbálnak majd neked segíteni, avasd be csak őket bátran. Nem ciki az, ha elárulod nekik, hogy épp tele vagy szabad kapacitással. :-) Lehet, hogy megpróbálnak neked valakit "kommendálni". :-) Sokszor ott van ám a megoldás az orrunk előtt, csak addig valamiért nem láttuk... :-)
68. Catwalker (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2017. okt. 12. 22:03
Nem vagyok teljesen introvertált,jó társaságban nagyon jól tudom magam érezni.És most szükségem is lenne rá nagyon...
67. Smirnoff (válaszként erre: 66. - Gribedli***)
2017. okt. 12. 21:49
Tulajdonképpen egyet beszélünk.
66. gribedli*** (válaszként erre: 65. - Smirnoff)
2017. okt. 12. 21:42

Szerintem se nehéz, csak neki nyilván nehezebben megy, akkor meg miért erőltetné, ha nem olyan könnyen nyílik meg? Jobb várni olyanra, akivel tud laza lenni de nem kell összeköltözni sem, csak mégis komoly olyan szempontból, ahogy ő szeretné. Várni, keresgélni. Ennél jobb tanácsot nem tudok adni mert tök hülyeség belemenni valamibe, amiben ő nem érzi 100% lazânak magát.


Nem mindenki extrovertált típus. Ő pl nem az.

65. Smirnoff (válaszként erre: 61. - Gribedli***)
2017. okt. 12. 21:22
Agyilag egy hullámhosszra kerülni nem olyan nehéz és ritka, mint valakivel komolyan tervezni.
64. Százas Evelin (válaszként erre: 57. - Catwalker)
2017. okt. 12. 21:19

Csak azért mondtam egyébként hogy "lazíts" és engedj meg nyugodtan magadnak könnyedebb - akár csak baráti - kapcsolatokat is hogy megnyugodj és érezd végre jól magad a pánikolás helyett.

Ha kicsit kisimulnál idegileg, és szándékosan némileg szórakoztatóbb életet élnél, az több új kapcsolatot is jelentene, nagyobb palettáról válogathatnál. Aki egy kicsit is problematikus, azzal ne is foglalkozz. Kár az időért. Ne az ilyesmire pazarold. Pazarold bátran inkább magadra. :-)

63. Százas Evelin (válaszként erre: 53. - Féknyom)
2017. okt. 12. 21:11
Mert, mért nem? Hiszen inkognitóban vagy. :-) Még így is zavartatod magad? :-)
62. Smirnoff (válaszként erre: 49. - Catwalker)
2017. okt. 12. 21:11

Ha csak közelebb engedsz valakit magadhoz minden messzi remény és elköteleződés nélkül, az nem lenne talán elég?

Én idegenekkel is nagyon jókat szexeltem már, de hogy tényleg komolyan és hosszú távra gondoljak jövőt férfivel, de az nálam évekbe telt eddig, és az ex-férjemen kívül más nem is volt ilyen.

61. gribedli*** (válaszként erre: 49. - Catwalker)
2017. okt. 12. 21:11

Ez így teljesen oké. Normális dolog, hogy jobb a szex olyannal, akivel agyilag is egy hullámhosszon vagytok;)


Szóval ebből semmiképp sem engednék a helyedben, inkább keress tovább, a várakozásért kárpótol a minőség.

60. Százas Evelin (válaszként erre: 56. - Catwalker)
2017. okt. 12. 21:09
Kedvesem, hát éljenek, és te örülj is nyugodtan ennek, nade a te helyzetedben az ő bolgogságuk akár még irritáló is lehet. Szerintem lazíts most kicsit ezeken a viszonylatokon, és nézz utána valami hozzád hasonló helyzetű csajszinak akivel - hidd el - egyből jobban tudnád érezni magad.
59. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Catwalker)
2017. okt. 12. 21:08
És neked egy beszari kellene? Te is tudod, hogy nem. Akkor meg? Örülj, hogy megszabadulsz tőle:)
58. Százas Evelin (válaszként erre: 54. - Smirnoff)
2017. okt. 12. 21:06

Aha, neked is alapvető igényed a szabadság. :-) Helyes.

Hát nekem már maga az együttélés sem fog soha többet bejönni. Túl lelkiismeretes vagyok, úgyhogy olyankor mindig megteszem amit egy rendes nőnek illik megtennie, és előbb-utóbb azt veszem észre, hogy én meg már nem vagyok sehol... Elvesztem. Na, többet nem fogok. :-)

57. Catwalker (válaszként erre: 55. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 21:03
Igen,remélem megjön az eszem és idővel majd könnyebben közelebb engedem az embereket :)
56. Catwalker (válaszként erre: 52. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 21:01
Nincsenek szingli barátnőim.Mind boldog párkapcsolatban élnek,aminek én nagyon örülök :)
55. Százas Evelin (válaszként erre: 51. - Catwalker)
2017. okt. 12. 20:57

Az a férfiaknak szokott lenni. :-) Az én legutóbbi pasimat is elérte. Mostmár így a történtek fényében én ennek csak örülni tudok. :-) Elhagyott, én meg felszabadultam. :-)

Te tényleg félsz. Nadehát fiatal vagy! Gondolj arra, hogy te még "x" év múlva is ugyanilyen csinos leszel. (Csak remélhetőleg már okosabb...) Mennyivel jobb is lesz majd akkor. :-)

54. Smirnoff (válaszként erre: 45. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 20:53

Én meg (mivel nyitott a kapcsolatunk) összetalálkoztam itt-ott pasikkal, a rémálmom után is, és vagy atom féltékenykedés lett belőle, mert pár hülyének nem jó, hogy a felesége mellett lazán hetyeghet, közben ő mást ki akarna túrni az életemből; és/vagy úgy éreztem, rám telepednek, mert sokat hívogattak meg túl sok találkozót akarnak.

Nekem nincs bajom az együttéléssel, csak legyen az illető olyan, mint az ex-férjem, aki rendszeresen becsapja magát a saját kuckójába, és hagyja, hogy én is foglalkozzak a saját hülyeségemmel.

2017. okt. 12. 20:52
Tudnék mesélni, de nem fogok.:)
52. Százas Evelin (válaszként erre: 49. - Catwalker)
2017. okt. 12. 20:52

Értem. Romantikus beállítottságúaknak persze pokoli nehéz az ilyesmi. :-)

Nem kellene mégis közelebb engedni magadhoz a szingli barinőket? Azok azért kicsit máshogy tekintenek ezekre a dolgokra. Előbb-utóbb csak átragadna rád is valami könnyedebb szellem. :-) Nem ártana, egész biztosan nem. :-)

51. Catwalker (válaszként erre: 50. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 20:50
Lehet kapuzárási pánikom van. :/
50. Százas Evelin (válaszként erre: 43. - Catwalker)
2017. okt. 12. 20:49
Úgy érzed, hogy mincs időd? Ez marhaság, már ne haragudj. Türelmetlen vagy, mert "elszaladnak melletted az évek"? Ez nem így van. Te vagy a fontos, a te személyed, és nem pedig egy rigolyás pasi. :-)
49. Catwalker (válaszként erre: 48. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 20:48
Nekem elég lenne,ha lenne "pajtim" :D Viszont annyira nyomi vagyok,hogy csak olyan férfival tudok lefeküdni,akivel komolyabb dolgot is el tudok képzelni...Ha nem felel meg minden téren,akkor a szex sem jó :( Pedig hogy hiányzik az is... :/
48. Százas Evelin (válaszként erre: 44. - Smirnoff)
2017. okt. 12. 20:45

Azt jól teszed. :-) Unaloműzőm éppenséggel nekem is van, pedig én mán kicsit idősebb mucika vagyok. Belefér az az önállóságba.

Catwalker, ha össze szeretnél bújni néha valakivel, hát akkor tedd azt. Csak egyenlőre szerintem ne kötelezd el magad. :-)

47. Catwalker (válaszként erre: 46. - Gribedli***)
2017. okt. 12. 20:42
Jó lenne,de nincs infó...Ugyanis ebben különbözünk.Én kimondom,amit gondolok,érzek,még ha félek is...ő nem ilyen.Egy beszari alak ilyen téren!Nem indokolt,még azt sem mondta,hogy "bocccs,de nem".Eszerűen vége szakadt a beszélgetésnek és a barátságnak is...
46. gribedli*** (válaszként erre: 35. - Catwalker)
2017. okt. 12. 20:36

Értem, hát nem olyan ritkák a humoros nyugodt, türelmes, okos pasik, csak keresd tovább.


Ha pedig van ilyen a környezetedben és temeg pont nem vagy elég jó neki, akkor vagy nem humoros, okos, türelmes, stb, hanem meg se üti a szintet, amit várnál, vagy a te egyéniséged nem passzol annyira velük, de lévén hogy okosak és türelmesek, csak megosztották veled, hogy miért is nem akarnak veled lenni. A kapott infót meg legalább használhatnád a javadra.

45. Százas Evelin (válaszként erre: 40. - Smirnoff)
2017. okt. 12. 20:36

Iiigen. Azt a bizonyos rém rossz kapcsolatomat nekem is még a féltékenység is fűszerezte :-)

Amikor abból meg nagynehezen kiszabadultam, ém egy idő után a szerelemmel indult új, szabad kapcsolatomban is lesúlyozva éreztem magam, mégis boldogtalankodtam némileg amikor ezúttal engem hagytak el. Hát nem hülyeség? Hát de. Erre legalább viszont elég hamar rájöttem. :-) És azóta - komolyan mondom, régen éreztem ennyire jól magam - szabadon, egyedül.

Többet nem költözöm össze senkivel, az ziher. :-)

44. Smirnoff (válaszként erre: 41. - Százas Evelin)
2017. okt. 12. 20:35
Azt hiszem, engem azért nem izgat annyira ez a téma, mert unaloműzőt mindig tartok. Ma írtam a pasimnak (aki nem csak unaloműző), hogy hova jelentkeztem eddig melóra, rögtön az volt a reakciója, hogy akkor hiányozni fogsz. És ez fordítva is így van.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook