Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkironcs fórum

Lelkironcs (beszélgetős fórum)


márc. 20. 02:29
ez szomoru,nagyon sajnalom!zard be magad mogott az ajtot ,s onnantol sose tekintsd vissza a multba!a szuleid elvesztese fajdalmas ezt megertem,mert enyemek sem elnek mar!ne buslakodjal talalhatsz te meg ezerszer kulomb sracot,mint parod volt!es meg a jovoben egy ujabb ferfivel,ujabb szerelmeddel osszejohet a gyerek is!
márc. 19. 21:37
Azóta a párommal is szétmentünk. Elmondott mindennek.
febr. 22. 00:58
oszinte reszvetem!ne adjatok fel a baba projectet hisz nem mindenkinek jon ossze azonnal a bebi.
febr. 21. 19:49
Szüleim masfél év alatt meghaltak, de nagynénik és nagybácsik is meghaltak. De semmi. Ebbe bizok hogy megfogan egy kis élet és jobb életem lehessen. Főleg ilyen ártalmas kolléga mellett.
9. birebora (válaszként erre: 2. - 5214e4cf9d)
febr. 21. 18:30
Én is hallottam hasonlót. Ha valaki meghal egy másik megszületik. Mintegy "átadja" a helyét.
febr. 21. 18:10
Nem szeretnék. Nagyon megsértett és nem volt egyenes velem szembe. Sokadjára mondta el a baját. Többi kollégának aznap. Egy roszzul értelmezett mondatt és mozdulat sor miatt történt ez.
7. Tunde44 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 18:06
Az a lényeg hogy a pároddal jól megvagytok. A kollégával meg csak ki békültök majd...
febr. 21. 16:53
Köszönöm szépen. Igen párommal jól megvagyunk. Csak most vesztem össze egy kollégával akivel elvoltunk segitettünk egymasnak sokszor. Erre egy dolgot félre értett és én vagyok a rosz.
febr. 21. 16:02
Őszinte részvétem.
4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 15:50

Fogadd részvétem.

Próbálj megnyugodni, gondolj arra, hogy az eltávozottaknak már nem fáj semmi. Ők már odafönt vannak, és boldogok, megszabadultak minden fájdalomtól.

Az elfogadás, a nyugalom, meghozza a békességet lelkedben, és hidd el, akkor jelentkezni fog a kis trónkövetelő is!

Békesség és harmónia legyen lelkedben, és minden a helyére kerül. :))

febr. 21. 15:50
Részvétem! A pároddal jól kijöttök? Ne adjátok fel,biztos jön a gólya :) Kitartást!
2. 5214e4cf9d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 15:35
De a párod még ott van. Benne se leled örömed? :) Részvétem a szüleid miatt. Ahol meghal valaki, oda hamarosan lenéz a gólya. Ezt nagyanyámtól hallottam. Nálunk kétszer már bejött. ;) Kitartás!
febr. 21. 15:30
Agyilag kész vagyok. Szüleim meghaltak. Most minden rosz egyszerre jön. Már élni sincs kedvem. Sose kaptam az élettől jót, egyedül a páromat. Gyereket szeretnénk de még az se sikerül.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook