Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelkileg bántás? Vajon most melyik félnél? fórum

Lelkileg bántás? Vajon most melyik félnél? (beszélgetős fórum)


1 2
28. 252690845f (válaszként erre: 27. - Julka183)
2012. máj. 13. 11:07
Mi van akkor, ha ez jel? Nem Vagytok közös hullámhosszon...
27. Julka183 (válaszként erre: 25. - Zzmm)
2012. máj. 13. 10:58

Sokan félre értik....Én nem a szexuális életükbe turkáltam. Csak rákérdeztem egy egyszerű dologra, amire rögtön hárított.

Ezek után persze, hogy úgy érzem nem oszt meg velem semmit, ha nincs baj a füle mögött vajon miért nem egyenes a válasz? Miért nem nyugtat meg?? Miért nem kezeli a helyzetet??

2012. máj. 13. 10:51

Már azt is értékelned kellene, hogy egyáltalán elmondta, hogy volt egy ilyen kapcsolata.


Szerencsétlennek olyan miatt van lelkiismeret-furdalása, ami nem is volt "bűn".


Ha meg sokáig cseszteted, pont emiatt fog visszamenni a csajhoz.


Viszont, ha téged ez úgy ahogy van zavar, miért nem szakítasz vele most?


Tiszta lappal, új kapcsolat. Nem kell erőltetni, ami nem megy.

25. zzmm
2012. máj. 13. 10:41

persze hogy benned van..

De.. ha én barátilag vagy ismerősileg beszélgetek valakivel, az ne legyen már probléma. Ennyire nem szabályozhatunk le valakit.


Így reagálta le a kérdésed.. Mert ha azt mondta volna, hogy igen, szoktunk beszélgetni.. akkor is cirkusz lett volna.

Más dolog, hogy nem biztos, hogy tényleg ártatlan dolog ex-szel barátkozni. De ha az, akkor csak feleslegesen gyártjátok a problémát..


Ezt kéne felnőtt módon megbeszélni.. Nem féltékenykedni, vádaskodni, kérdőre vonni.

Neked is lehet van olyan ex pasid, akire nem gondolsz vissza keserűen, mert egyszerűen csak vége lett és rád írna, szívesen váltanál vele pár szót, hogy kinek hogy alakult az élete..

2012. máj. 13. 10:17

Én már azon is gondolkoztam, hogy Bűntudata van a csaj miatt, ezért bennem is bűntudatot akar kelteni, hogy manipuláljon...


Egyébként 2-3 hete láttam hogy a csaj írt neki sms-t!

Tudom nem kellene ezt csinálnom, de amíg nem beszéli ezeket meg velem és egy egyszerű kérdésre mint "szoktál vele még beszélni" is sértődőtted válazol persze hogy bennem van a kisördög

23. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 13. 09:58
Alapvető gondolkodásmódbéli különbségek vannak köztetek, szakítsatok!
22. andi6020 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 13. 08:09
Mind a két felet bántja, de arról, hogy most szarban vagytok, te tehetsz. Mi a fenének kell neked faggatni egy olyan dologról, amihez semmi közöd? Amúgy hidd el, ha elmesélte volna, hogy milyen volt, azon is besértődtél volna, talán még jobban, mint most.
2012. máj. 13. 08:07
Kicsi,.ha te elfogadtad igy,aval a tudattal,hogy neki volt szex kapcsolata es akkort nem zavart,akkort most miert asod ki a multat,miert kavarod a szart??Hadd ,hogy legyen ahogy van,az idot nem lehet vissza forditani es ha veled van akkort bisztos teged szeret.Nyugodj bele mindenhol van ilyensmi,nincs ertelme aggodnod.Ha te mergelodsz vagy esetleg fejre alsz,akkort is elmegy oda ahova akar.Nyugi,jobb igy.
20. 2c8b615588 (válaszként erre: 3. - E57e061615)
2012. máj. 13. 08:02
Igazad van!
19. 04be84614c (válaszként erre: 15. - 91d4989ab9)
2012. máj. 13. 07:55

Egyetértek!

Vedd kicsit lazábban ezt a dolgot (fórum indító), mert te fogsz kikészülni. A párod akkor nem veled volt, ha kexelni támadt kedve, hát ahhoz is joga volt.

De utána kibékültetek, ő lezárta azt a kpcs-t, nem értetm, miért kell felhánytorgatni neki?

Vagy elfogadod, hogy akkor neki mással volt ilyen jellegű kapcsolata, és próbálod ezt "megemészteni" vagy magadat készíted kis feleslegesen, mert az már a múlt. Az életetek egy része...

2012. máj. 13. 07:53

Egyszóval én úgy érzem hogy joggal aggódsz,igenis meg kell beszélni vele ,csak próbáld úgy kezdeni hogy hogy neked fontos ez hogy le tudd zárni az ügyet,ha pedig neki nem jelent már semmit akkor ne féljen róla beszélni. Persze azért vannak extrém esetek amikor fáj róla beszélni pl.ha ő nagyon szerette de a csaj faképnél hagyta,ez egy pasinak nagy kudarc,vagy ha esetleg már nem él akivel együtt volt,de inkább ez utóbbit zárjuk ki.

Ha olyan dolgot sem képes veled megbeszélni ami lelkileg már nem foglalkoztatja akkor mi lesz a ti kapcsolatotokkal,ott sem fogja az érzelemit kimutatni? Sok nő azt hiszi ,hogy a szex nélküli estéken normális ha közömbösen hátat fordítunk egymásnak,pedig az ágy másra is alkalmas.

2012. máj. 13. 07:44
14 éve vagyunk házasok a párommal ,mi például mindent megbeszélünk a leges legrészletesebben és legőszintébben,ezzel tudatva egymással hogy megbízhat bennem,nincs rejtegetnivalónk.Maximum jókat mosolygunk a dolgon,nem kavar fel ,mert már nincsenek érzelmi szálak. Egy kapcsolatot a legkisebb titok is képes tönkretenni ha még nem elég erős,ha meg már elég erős akkor meg minek titkolni.
16. zzmm
2012. máj. 13. 07:15

5. éve vagyunk együtt a párommal. Soha nem beszél az exeiről, jól mondták előttem, az a múlt.

És igazából nem is érdekel..

2012. máj. 13. 06:43

sokszor segit ha belegondolsz forditott esetben ez hogy esne neked


tehát külön voltatok, te neked volt kekszkapcsolatod, és most ő firtatná a dolgot, mi volt hogy volt, stb



szerintem te is besértődnél, téged is felkavarna, főleg ha felejteni akarnád


a másik meg az hogy milyen reakciót is vártál volna a kérdésedre tőle,

ha örömujjongva mesélni kezdi hogy jajj jó hogy kérdezed már ugy elmondtam volna hogy azzal a nővel ez meg az mennyivel milyenebb volt szivem... jó lett volna?

örülj neki hogy igy reagálta le, hogy nem szivesen emlékszik rá és ne beszéljetek erről...


szerintem:D

2012. máj. 13. 06:38

Szerintem is hagyd, magadnak is fájdalmat okoznál, ha tudnád a teljes sztorit.

Annó mikor párommal megismerkedtünk én is faggattam az ex csajairól. Annyit mondott, hogy az a mult, nem számít hogy kivel, kikkel volt eggyütt. az a lényeg hogy nem működött a dolog... Teljesen igaza volt

13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 13. 05:52
külön voltatok, mit kell ezt emlegetni?
2012. máj. 13. 02:08

Ne haragudj, de ez egy idétlen leki huza-vona.

Ki adhat ebben tanácsot szerinted?

2012. máj. 13. 00:01
Ja, és egyébként egy kicsit hisztis a pasid, de biztos így szereted :)
2012. máj. 13. 00:00

Szerintem ha Te erről faggatod, akkor az önbecsüléseddel nincs rendben valami.


Amúgy, szerintem ezt ő úgy értelmezte, hogy számonkéred.


Nincs közöd hozzá, hogy ő akkor mit csinált. Ez a magánügye, nem köteles elszámolni, milyen bugyi volt a csajon, és milyen pózban voltak, és szerette-e, és hányszor :)


Ha ezen nem teszed túl magad, elveszíted, ha már el nem veszítetted.

9. 85a4a01a64 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 12. 23:11
Én pont ilyen vagyok, de szerintem hagyd most a dolgot pár napig, ne faggasd. Azért ez nem lelki megbántás! Nagyon nem ! Szóval Magadat ne okold !
8. 85a4a01a64 (válaszként erre: 7. - 85a4a01a64)
2012. máj. 12. 23:08
bocsi ezt a gipszes fórumra akartam :)
2012. máj. 12. 23:07
sínbe rakják+ kötés
2012. máj. 12. 22:54
Ha tisztában vagy vele, hogy abban a 3 hónapban valaki mással volt együtt, mit szeretnél még tudni? Szerintem felesleges erről kérdezősködnöd, tudtad, hogy mással volt együtt és Te ezt elfogadtad. Folytattátok a kapcsolatotokat. Biztos bántja, hogy erről kérdezgeted. Ha úgy érezte, hogy Veled szeretne lenni, nem mással, akkor bánja a dolgot. Csak bánt mindkettőtöket, ha feszegetitek a témát.
2012. máj. 12. 22:45
Jah, egyébként nem hinném, hogy ez lelkileg bántás, inkább magadat nyírod vele, ha erről faggatod. Legalábbis én nem szívesen hallgatnám végig milyen volt a szex a páromnak egy másik nővel...
4. reload (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 12. 22:44

Szerintem nem kéne erről kérdezősködni.

Amíg külön voltatok, azt csinált amit akart.

3. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 12. 22:27
Akkor nem voltatok együtt. Nem köteles válaszolni.
2. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Julka183)
2012. máj. 12. 22:25
Szerintem tényleg le kéne ülnie veled megbeszélnie a dolgokat. Nyílván téged bánt a dolog.
2012. máj. 12. 22:23

2 éve vagyunk együtt a barátommal, ebből 3 hónapig külön voltunk akkor volt neki egy barátnője, szexkapcsolata. Tegnap eszembe jutott és elkezdtem róla kérdezősködni. Persze ő nem válaszolt hanem egyből támadt, hogy bántom lelkileg. Pedig sokkal egyszerűbb lett volna ha rögtön eloszlat 1 mondattal minden kételyt... Aztán persze én is mérges lettem, mert akinek nincs vaj a füle mögött annak nincs mit titkolnia, nincs oka azonnali támadásra egy ártatlan kérdés miatt.


Bezzeg jött a kinyírtam most lelkileg dologgal.

Most tulajdonképpen ez melyik felet bántja? Őt aki nem válaszol és úgy érzi, hogy nem bízom benne, vagy engem aki azt gondolja baj van és bántja hogy nem ül le velem megbeszélni a dolgokat.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook