Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki bajok fórum

Lelki bajok (beszélgetős fórum)


1 2
2009. szept. 9. 09:57
Sz.tem természet kérdése...és fogadkozhat az ember, de nem tud másmilyen lenni, mint amilyen...én is mindig megfogadom, hogy nem szólok többet azokhoz akik bunkóak hozzám, (pl. kollégák)de egy idő után akaratlanul is újra szólok hozzájuk...s mindig megszívom, mert sokmindent a lelkemre veszek, amit nm kéne...ne tedd...de nem tudod nem tenni, mert te nem olyan vagy...ez olyan, mintha azt mondanám, ne gondolj a zöld elefántra...mi jut először eszedbe?
2009. szept. 9. 09:56
En is mindig depis vagyok ha a munkaba valaki szemt velem, vagy eleve ha leraz malamivel. Nagyon rosszul tud esni. A parommal mar megszoktam, sokat ugysem veszekedunk, ha lehet annak nevezni ami muvelunk. Ja es o nem beszel velem akkor sem ha en sertodok meg :)) Var mig elmulik. Ha rakerdek miert, hat mert nekem bajom van vele es varja mig lenyugszok.
4. e988488e87 (válaszként erre: 3. - KAti98)
2009. szept. 9. 09:54
Ha bonyolítod magadnak akkor igen.
3. KAti98 (válaszként erre: 2. - E988488e87)
2009. szept. 9. 09:53
Köszi de ez nem ilyen egyszerü ez ennel sokkal bonyolultabb...
2009. szept. 9. 09:52
Légy egy kicsit önző élj magad kedvére ne másoknak.Ez beválik.
2009. szept. 9. 09:49

Szerintetek tud az ember azon valtoztatni, hogy ne huzza fel magat masok bunko viselkedesen, es föleg: ne szenvedjen emiatt lelkileg?

En mindig megfogadom, hogy akar a munkahelyemen levö bunko emberek akar a baratom elviselhetetlen viselkedese miatt (ha valami nem tetszik neki, 3 napra megsertödik es nem hajlando szoba allni velem mint egy öszver olyan makacs)nem fogok szenvedni, vagyis megprobalok nem tudomast venni rola.De nem megy!Tud valaki valamilyen tippet?

Vagy ez a lelkizes egy velünk nökkel született tulajdonsag amin nem lehet valtoztatni?En nagyon sokat szenvedek masok viselkedese miatt

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook