Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lélekvándorlás fórum

Lélekvándorlás (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. gigi> (válaszként erre: 30. - 342402de6d)
2015. márc. 1. 14:58
És tudod,hogy véletlenek nincsenek :)
2015. márc. 1. 14:56

Gyanítom mi ( 40 - évtől fölfelé ), is meséltünk olyant hogy anyánk haja égnek állt. Ott a sarokba van valaki. stb Amit a kisgyeekek még látnak.

Akkor még ilyen hogy ezotéria, lélekvándorlás, nem beszéltek ezekről.

Valami van, az tuti.

34. rlillus (válaszként erre: 32. - Kisj)
2015. márc. 1. 14:44
az oka a kivancsisag ... de ezt irtam is
33. michelle.r (válaszként erre: 28. - Kisj)
2015. márc. 1. 14:35
köszönöm ;)
32. kisj (válaszként erre: 31. - Rlillus)
2015. márc. 1. 14:29

Hát persze hogy lehetsz!:)

Na de "ok" nélkül mi érteme?

31. rlillus (válaszként erre: 25. - Kisj)
2015. márc. 1. 14:26
nem lehetek kivamcsi masok velemeyere?
30. 342402de6d (válaszként erre: 21. - Gigi>)
2015. márc. 1. 14:24

Mindenkinek van hasonmása azt hiszem az alteregó,velem is nemrég történ,

pont ugyanaz minden még a hivatás is,döbbenet mik vannak,annyi a különbség,hogy élő személyről van szó.

29. gigi> (válaszként erre: 6. - B00d33e65c)
2015. márc. 1. 14:14
Ez nagyon-nagyon érdekes. Akár igaz is lehet. Több hasonló történetet hallottam már.
28. kisj (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. márc. 1. 13:49

Érdekes, amit mondasz, ráadásul Neked hiszek is.

Vannak ilyen dolgok...

27. gigi> (válaszként erre: 24. - Babika_)
2015. márc. 1. 13:46
Maximálisan megértelek. Gondolom a hatása alatt voltál teis jó sokáig.
26. kisj (válaszként erre: 24. - Babika_)
2015. márc. 1. 13:44
Apám halála óta nekem is voltak ilyen élményben részeim, de ennek szerintem a lélekvándorláshoz semmi köze nincs. Gondolj csak bele.
25. kisj (válaszként erre: 4. - Rlillus)
2015. márc. 1. 13:39
Ha nem hiszel benne és hajlamod sincs arra, hogy higgyél benne, akkor vajon mi a mi a "picike mindenségért" (sógornőm szellemi terméke) írtad ki ezt a fórumot?
24. babika_ (válaszként erre: 21. - Gigi>)
2015. márc. 1. 13:19
Én a buszon utaztam egy-két alkalommal olyan bácsival, aki hasonlított papámra. ugyanaz az arc, kéz, még a sapkát is hasonlóan viselte. Amikor először láttam, rendesen ledöbbentem
23. gigi> (válaszként erre: 22. - Bucóka20)
2015. márc. 1. 12:41

Akkor nem vagyok egyedül a történetemmel. Attól tartottam bolondnak néznek,de a kép mindent igazolt.

Tudom,hogy valahol mindenkinek van egy hasonmása,de hogy az övét pont itt találjam meg,ez szinte hihetetlen.

22. Bucóka20 (válaszként erre: 21. - Gigi>)
2015. márc. 1. 12:22

Hasonló történetem nekem is van,pár hónapja elmentem a háziorvosi rendelőbe,amikor a széken ülve megpillantottam egy bácsit,aki ugyan ugy nezett ki mint nagypapám,aki mar 2 éve meghalt sajnos.

Imádtam papámat, a bacsit lefotoztam,megmutattam baratomnak,aki szemelyesen is ismerte es kep alapjan azt mondta h papa,sot anyukam es az apukam anyukaja is azt mondta h papa...,pedig sajnos nem o volt.:(

21. gigi>
2015. márc. 1. 11:46

Nemrég történt.. Munkában voltam,tettem a dolgomat.A hátam mögött ott szöszmötölt az egyik nénike,és hozzám beszélt épp. Mivel a választ szemtől szemben akartam hogy hallja,megfordultam.

És ekkor ért a döbbenet olyan szinten hogy kirohantam a szobából. A néni akit én akkor láttam először,aki rám nézett az én 2 éve elhunyt nagymamám arca,tekintete volt. Tudom sokan őrültségnek tartják,hogy nem lehet hisz mikor a mama meghalt ennyi idős volt mint most ez a néni. De higyjétek el az a tekintet az a mosoly ő volt. A haja ahogyan hordja a néni most is, a nézése minden ugyanaz. Később megkértem engedje meg hogy egy képet készitsek róla. Itthon egy családi össze jövetel alkalmával megmutattam a képet és kérdeztem szerintetek : ki van a képen? 8-ból 5-en rávágták,hogy ez a mama! Aztán felvilágosítottam őket,a valóságról. Megdöbbentek ők is úgy mint én akkor. Talán a történet nem tartozik igazán ide de jó volt leírni,mert én igazából még most sem tértem magamhoz. Köszönöm,hogy meghallgattatok.

2015. márc. 1. 11:19
erdekes dolgok ezek. en nem ismertem anyai nagyapapamat. de tudom, h a hazban melyik volt a kedvenc helye, mit szeretett csinalni, enni, melyik volt az o kedven szeke. pedig sose lattam
19. b00d33e65c (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2015. márc. 1. 10:54

Az én lányom is mondogatta egy időbe hogy folyton itt van egy bácsi és őrá vigyáz.Előszedtem a régi képeket és az én nagyapámra mutatott akit nem ismertem,születésem előtt halt meg.Lány unokát szeretett volna mindig és én vagyok az egyetlen lányunkoája az én lányom pedig az egyetlen lány dédunokája.

Még a mai napig előfordul hogy mondogatja hogy itt van.

18. michelle.r (válaszként erre: 17. - 6b006fc769)
2015. márc. 1. 10:51

A fiam is mondott már olyanokat, hogy ez akkor történt, amikor én voltam gyerek és ő a felnőtt.


Egy barátom mesélte, 4 éves volt a gyereke, amikor kimentek az papája sírjához. A gyerek odamutatott, és mondta, hogy ott ül a papa a kövön, és leírta, milyen ruhában van. Sosem láthatta, mert a ruhát a temetésre vették, Marci pedig két évvel azt követően született. Minél több ilyen sztorit hallok, annál hajlamosabb vagyok hinni, hogy a saját megéléseim sem a fantázia szüleményei. Ráadásul vonzóbb alternatíva, minthogy gémóver és nincs tovább :)

17. 6b006fc769 (válaszként erre: 16. - Michelle.r)
2015. márc. 1. 10:35
Vannak, az tény:) Nekem a deja vu is nagyon gyanús. (tudom-tudom, hiba a Martixban:D ) Na meg a lányom tényleg már napi szintem mondogatja, hogy amikor ő nagy volt, mi minden történt. - Ez persze bármi miatt lehet (álom, tévé, tőlünk hallott valamit, szeretne felnőtt lenni stb.)
16. michelle.r (válaszként erre: 14. - 6b006fc769)
2015. márc. 1. 10:31

Pont ugyanezt gondolom én is. Vannak viszont furcsa "véletlenek", olyan dolgokat tudok, amelyeket biztosan soha életemben nem tanultam, Amboise-ban (Franciaország) olyan magabiztosan tájékozódtam, mintha mindig ott éltem volna. Csak miután hazajöttünk, olvastam el az utikönyvet, és szinte minden stimmelt. Angliával vannak még ilyen különös élényeim, nagyon sok helyen térkép nékül is remekül tájékozódom - holott általában az egyirányú utcában is eltévedek.


Ha ez nem múlt életbeli élmény, akkor nem tudom, hogy mi az :)

15. Ayrana
2015. márc. 1. 10:28
Én hiszek benne, persze nem 100%,de úgy gondolom van.
14. 6b006fc769 (válaszként erre: 13. - Alma66)
2015. márc. 1. 10:22

Én úgy vagyok vele, hogy nem tudom, hogy mi van a halál után, nem tudom, hogy van-e újra valami.

Annyi minden lehetséges, és bizonyára nem véletlen, hogy nem tudom, hogy mi lesz és mi volt az életem előtt. Ha tudnom kellene, tudnám, de most itt vagyok és ezt az életet kell élnem úgy, hogy az jó legyen.

13. Alma66
2015. márc. 1. 10:12
Annyira érdekel, hogy aki nem hisz a lélekvándorlásban, az mit gondol? Hogy 1x élünk aztán annyi? Az nem hisz Istenben sem, vagy csak a lv-ban nem?
2015. márc. 1. 09:55
en ilyesmit nem tapasztaltam, igaz nincs picikem, de zok gyerek van a csaladban. en pl nehany hozzatartozom halalat almodtam meg :/
11. michelle.r (válaszként erre: 1. - Rlillus)
2015. márc. 1. 09:55
Melyikben? ;)
10. b00d33e65c (válaszként erre: 9. - Töprengő)
2015. márc. 1. 09:48

Azért ennyire mélyre nem ástam,ez ügyben,mert akár láthatta a tévében is.Nem biztos,hogy igaz is amit mondott.Kisebb korában meg szellemeket látott...

Egy ilyen kis gyerek ma ezt mondja holnap azt.

2015. márc. 1. 09:42

Ezeket egy " titkos naplóba " beíni.

Az se árt ha ilyenkor hagyjuk beszélni a kicsket. Kérdezősködni, anya is ott volt? Nagymama?

Történet adja a kérdéseket...

( utólag okosabb az ember )

6 hsz, előző élete? vagy valakit tényleg elütött az autó, mikor született.

Mikor olyasmit nyomozunk a gyerek jellemében : ilyen nincs az ősök vonalán... Lehet hogy aki épp akkor halt meg, mikor " mi " születtünk, abból egy kis " darabka " átkerült ránk / rá...

8. babika_ (válaszként erre: 6. - B00d33e65c)
2015. márc. 1. 09:35
Uh... ez nem semmi.
7. 6b006fc769 (válaszként erre: 6. - B00d33e65c)
2015. márc. 1. 09:31
Elhiszem. Enyémnek is vannak reálisnak tűnő szövegi, nem csak ilyen dinoszauruszos.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook