Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet találni olyan külföldi munkát, ahová vihetek állatot is a szállásra? fórum

Lehet találni olyan külföldi munkát, ahová vihetek állatot is a szállásra? (beszélgetős fórum)

1 2 3
51. 31c1daa9fa (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:43
Társadalomban élsz. Előfordul, hogy emberek közt vagy. :DDDDDD
50. Hello Titti (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:43
neked semmi nem jó...olvasd vissza vissza miket írsz...
49. 31c1daa9fa (válaszként erre: 48. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:42
Most melyik betegségeddel magyarázod a szar életed?
48. Evawitch (válaszként erre: 45. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 8. 21:40

Ha a születési hibán tudsz változtatni, akkor gratulálok, én is kérek ötletet!

Nekiálltam tanulni (érettségi után), de rájöttem, hogy az a szak nem nekem való, mert emberekkel kell kommunikálni... Elvileg jövőre kezdek sulit, de hiába jó az a szak, akkor se keresek többet vele, mint most. Pénzügy meg az emberekkel való foglalkozás nem nekem való, pedig azokkal lehet többet keresni...

47. 31c1daa9fa (válaszként erre: 44. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:40
Mi a bajod a gyári munkásokkal? b+ neked mekkora arcod van! Én is voltam unalmas gyári melós.
46. 02db590b2c (válaszként erre: 43. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:38

Szerinted ilyen felfogassa,hozza allassal mennyi meg milyen eselyeid lennenek kulfoldon?


Gondolj bele!Egy idegen orszagban,ahol senkit sem ismersz,csak magadra szamithatsz,ott mire jutnal?

Amig nem valtoztatsz a felfogasodon en nem ajanlanam neked a kulfoldi eletet!Azert azt birni kell,es nem minden fenekig tejfol,csak azert mert idegenben vagy.Sot!Sok minden sokkal nehezebb,mint otthon.

45. 31c1daa9fa (válaszként erre: 37. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:37
Hát az én szüleim is elbaltázták az iskolás időszakomat. Az egyik meghalt, a másiknak fontosabb volt a dákó. Aztán? Mit okolod? Ha lenne eszed, tanulhatnál, megrázhatnád magad, mert egy rakás szerencsétlenség vagy! Én ebből kapartam ki magam, teljesen egyedül! A külsőmön is változtattam. Min nem lehet? Csak amin nem akarunk! ÉBRESZTŐ CSIPKERÓZSIKA!
2011. dec. 8. 21:33
Amúgy szeretek röhögni mindenfélén, ha van olyan társaság. Munkahelyemen csak az a jó, hogy nem az unalmas gyári munkásokkal dolgozom (őket nem bírom), hanem vidámabb társasággal, akikkel sok dologról lehet beszélni, nem csak az alapvető napirendről. Megcsináljuk a munkát rendesen, de vidáman, nem fapofával. :)
43. Evawitch (válaszként erre: 39. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 21:29

Nem gondolkodok ezen egész nap, eszembe se jut, csak évente 3-4-szer néha.

Tele vagyok gyűlölettel. Ezen nem tudok változtatni, orvos nem segít, csak nyugtatókat írt, ami nem megoldás, be se veszem. Nagyon sok mindent utálok és nem tudom megszeretni. Na, meg elég agresszív vagyok... :S

42. Hello Titti (válaszként erre: 37. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:26

ne a sebeidet nyalogasd azzal semmit nem érsz...cselekedj ...gyerünk!!!!


1x élsz!!!!!


válasz: Élet vagy sebnyalogatás ?

2011. dec. 8. 21:24

Fekete István: Tévedések


Bolond ember verseket ír,

aki okos, az szerez. . .

Megtartja azt, mit szerzett,

s nem hajszol emlékeket.


Bolond ember összeroskad,

ha benéz hozzá a múlt;

okos ember újat szerez,

s eldobja, mi vízbe hullt.


Bolond ember el nem feled

egyetlen szót, ami volt;

okos ember nem is legyint,

ami egyszer holt, az holt.


Bolond ember újra bolyong

rég elhagyott utakon,

okos ember nem keresi,

hol tűnt el a régi nyom. . .

40. a14deb9047 (válaszként erre: 37. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:22

Ezeket a gondolatokat írd le és húzd le a wc-n.

Felejtsd el, töröld ki, dobd ki, mint a szemetet.

Fiatal vagy, indulj el, próbáld meg magad, akarj, küzdj, de ne nézz vissza! Csak előre!!

39. 07c4794583 (válaszként erre: 37. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:21

Erről van szó, minden hozzászólásod erről szól. Anyám így, meg a gyerekkorom úgy, meg miért vagyok én kripli. Meg miért szar nekem. Én szegény, én nyomorék.


Hát nos ezen a fajta múltbanézésen meg önsajnáláson kéne változtatni, és nem kis cukker tengerimalacokkal kompenzálni.


Ha tényleg jól akarsz lenni, tedd le a múltad, ráérsz egy későbbi, sikeres állapotban revíziót csinálni. Ne aggódj, semmit nem felejt el az ember.


Legyél új ember, tedd le a kis berögződéseid, meg sirámaid, meg a szüleid hibáztatását, és megnyílik a világ.

38. andi6020 (válaszként erre: 37. - Evawitch)
2011. dec. 8. 21:07
.....Te meg máshol sem fogod jobban érezi magad, ha nem változtatsz a felfogásodon. Ez nem földrajzi kérdés. Ha te nem becsülöd magad, más sem fog megbecsülni.
37. Evawitch (válaszként erre: 33. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 21:03
Nem az állatokkal van baj, hanem velem. Gyűlölöm saját magamat, mindennél jobban. Anyám elrontott mindent, nem akarta, hogy tovább tanuljak, mindig csúfoltak a kinézetem miatt, teljesen antiszociális lettem és nem tudom megszeretni az embereket, akárhogy is akarnám. Nem akarnék innen elmenni, ha lenne otthonom úgy, mint húgaimnak, akik kapnak lehetőséget arra, hogy tudnak előre haladni M.o-n is. Pl. húgom most csinálja a jogosítványt, apámmal lakást újítottak (együtt laknak), stb. Kisebb húgom anyámmal lakik. Én meg...
36. michelle.r (válaszként erre: 34. - Michelle.r)
2011. dec. 8. 20:58

na még egyszer, magyarul: :))

nem hinném, hogy nagyon besértődne vagy éhségsztrájkba kezdene, ha valaki más viselné gondját.

35. a14deb9047 (válaszként erre: 24. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:57
Kedves Éva! Először a munkahely és a megfelelő körülmények kialakítása. És ha van már elfogadható, önálló szállás, akkor jöhet a cica és a malac. Néhány hónapot nélkülük kellene kibírni és helyre tenni az életedet. De ha neked akár 12-14 órát dolgoznod kell, ki törődik az állatkáiddal? Ne bújj mögéjük!
34. michelle.r (válaszként erre: 24. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:52

A tengerimalac jó esetben él 5-7 évig. És nem hinném, hogy nagyon besértődve, vagy éhségsztrájkba kezdeni, ha valaki más viselné gondját.


Így viszont van legalább ennyi időd, hogy felkészülj a külföldre. az ams.at oldalon nézegesd, milyen pozíciókra van kereslet, megtanulhatsz profin németül. Könnyebb lesz az életed, mint így bele a vak világba.

33. 07c4794583 (válaszként erre: 32. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:47

Ehhez kell tudni hosszútávra tervezni.


Például: nagyon aranyos ez a mirci, meg szívesen vakargatom, de a kajája elviszi a fizetésem ötödét, meg miatta nem tudok elköltözni, másmilyen életet kialakítani.


Döntsd el. Mirci kell, vagy egy új élet. Az új élet olyan, hogy állatkás kapaszkodó nélkül, de sokkal több lehetőséggel is boldogulni kell. Például új lakásban, új országban.


Szerintem te ilyen pajzsként tartod fel a kisállataid, nehogy valami változás álljon be, ami megrengeti a világod. Pedig pont erre lenne szükséged. Különben egész életedben egy ilyen "jaj jaj lemondtam erről meg arról a tengerimalac miatt" szintű dögunalmas gyári dolgozó leszel.

Hát válassz. :)

32. Evawitch (válaszként erre: 31. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 20:42
Nem rögtön akarom, hanem majd egyszer....
31. 07c4794583 (válaszként erre: 29. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:40

Azt nem tudom, de hogy nem látod magad kívülről, az több, mint zavaróan emlékeztet az elkényeztett emberekre.


Igényeid vannak - cserébe szaktudás, nyelvtudás, alkalmazkodási készség, keménység, kitartás, akarás: van-e? Én nem látom, hogy lenne. Csak picsogás, önsajnálás, "én csak egy családi házat szeretnék" (haha, csak?) megnyilvánulások. Totál el vagy tévedve te ebben a világban...

30. 07c4794583 (válaszként erre: 27. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:38

Ébresztő! Van egy piaci értéked - amiért a képességeid érvényesíteni tudod -, pl nyelvtudás nélküli salátavagdosás vagy zsírosedény-mosogatás, vagy akármi, ebbe nem fér bele, hogy igényeid legyenek.. ez van.


Ha tanult vagy, értesz valamihez, különleges vagy, akkor lehet követelőzni meg a saját kis kívánságokat nézni a munkáltatónál. Addig nem. Mosogatni az is tud, aki nem veri az asztalt, hogy neki a macska a fontos, hanem meghúzza magát. Nyilván őt választják majd.

29. Evawitch (válaszként erre: 28. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 20:36
Bár csak elkényeztettek volna... Ki kényeztetett volna el?
2011. dec. 8. 20:34
Az eredeti kérdésedre válaszolva: nem, nem lesz olyan ausztriai, németországi munkáltató, aki egy befordult, elkényeztett, csak a saját kis érzelmi világával meg kisállataival elfoglalt, alulképzett munkaerő számára kibérel egy lakást, csak hogy ott lehessenek a tengerimalacai, amíg ő heti 120 euróért mosogat az alagsorban.
27. Evawitch (válaszként erre: 23. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 20:34
Nem 600 állatot szeretnék... 1 is elég. Egy nyomorék vagyok, aki nem ér semmit és nem tudom, már mit csináljak... Itt nincs olyan, hogy mi, meg nekünk és velünk, itt csak én van. Ketten könnyebb lenne minden egy kicsivel, ahogy észrevettem.
2011. dec. 8. 20:33
Én totál megértelek,nekem van 3 kutyám,és itthon egy szépségszalonom...szeretnénk kimenni mi is külföldre,de még emiatt nem tettük...most fogunk utánanézni,hogy a csajokat,hogy vihetnénk ki:)
25. 07c4794583 (válaszként erre: 24. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:32

Mindent a saját kis énközpontúságodból nézel. Hogy a te kis érzéseid, és neked mi jár. Fail!


Arról van szó, hogy egy olyan világban élsz, ahol képzett, okos, lemondásra hajlandó, rugalmas, szorgalmas, valamihez értő emberek milliói szeretnének gazdasági szerepet, termelő munkát felvállalni. Te mem értesz ebből semmit, csak hogy a te kis érzéseid meg blabla. Nincs mit mondanom már tényleg.

24. Evawitch (válaszként erre: 22. - 07c4794583)
2011. dec. 8. 20:28
Arról van szó, hogy az állat dögöljön meg, adjam oda másnak, én meg éljem a világomat, ha sikerülne kijutnom. Más ezt tenné a helyemben...Az állatot áldozzam fel saját magamért...
23. 07c4794583 (válaszként erre: 21. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:28

egy családi ház komoly vagyon. még nekem sincs, pedig nem keresek ám rosszul. hol élsz te? ez szerinted jár?!


ha az ember alulról indul, csomó lemondással - pl állatok -, rengeteg munkával, és kitartással, és belátással és satöbbivel talán.. TALÁN eléri, hogy legyen megtakarítása, esetleg egy lakáselőtakarékossága.. maximum.


könnyű beírni egy fórumba, hogy hát én akarok 14 kisállatot, mert azokat szeretem, meg egy családi házat, és akkor valaki jöjjön elő egy megoldással.

ezen a szinten milliók állnak, nem is viszik semmire.

22. 07c4794583 (válaszként erre: 19. - Evawitch)
2011. dec. 8. 20:25
fú te tök nem akarsz komolyan szembenézni az igazi kérdésekkel.. itt már nem arról van szó rég, hogy a macskát tartsd-e meg, vagy a malacot. te is tudod.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook