Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet szeretni két férfit egyszerre? fórum

Lehet szeretni két férfit egyszerre? (beszélgetős fórum)


1 2 3
36. KAti98 (válaszként erre: 31. - Kohi)
2009. márc. 26. 09:20

Egy kicsit bonyolult ez a sztori

Ez ugy történt hogy nagy szerencsétlenségemre pont akkor amikor bejött a válság akkor ismerkedtünk meg (október)és akkor ő elvesztette a munkáját..

az apjának van az udvarban egy műhelye(az apja lakatos)es ott segit neki egesz nap mostanában...

ugyhogy igazából dolgozni dolgozik..

pénze szerintem nem nagyon lesz belőle meg kérdezem hogy ha az apjánál idáig is tudott volna dolgozni és keresni akkor miért pont most megy ki hozzá?(Szerintem ö csak kényelemből csinálja most ezt)

Hozzáteszemm kb 1 honapja dolgozik kint az apjánál(gondolom mert munkanélküli és unatkozik) de még egy fillért nem látott belőle..

viszont állásajánlatokat soha nem néz!

De mielött elvesztette a munkáját előtte se volt soha pénze mert sok hitelt vett fel még régebben és azokat vissza kell fizetnie ugyhogy a havi 120.000 ből amit októberig keresett ugyanugy nem maradt egy filler sem...

kb 5 bank hajt be ellene mellette el akarják venni az autóját (az is hitel)a telefonszolgáltató is behajt mióta elvesztette az állását

és most vagyok azon a ponton hogy nem bírom tovább elhagyom de pont egy ilyen helyzetben??

De nem gondolom hogy az ö sorsát magamra kéne vállalnom és igy élnem.....szerinted?

2009. márc. 25. 18:42
Én is voltam hasonló helyzetben, de én rájöttem, hogy csak fellángolás volt az új pasi iránt, és valójában a párom szeretem!
2009. márc. 25. 18:39
Lehet szeretni két pasit,de dönteni kell,mert hosszu távon nem müködik a dolog!választani kell!
2009. márc. 24. 19:24

Sezrintem lehet, de az a bibi vele, hogy az egyiket biztosan jobban szereti az ember és előbb utóbb választani kell! Én már csak tudom!

6 évet húztam le a pasimmal, amikor megismertem valakit. Mindkettőt szerettem, de az újat már jobban szerettem, ill. jobban kívántam, úgyhogy őt választottam :)

32. s.irma
2009. márc. 24. 18:28
igen
31. kohi (válaszként erre: 30. - KAti98)
2009. márc. 24. 17:31

Persze érthető volt amit írtál. Azt is értem, hogy mivel az első volt,rádöbbentél, hogy van jobb is.

Csak, hogy el kellett odáig jutnod,hogy megcsald....


Rendben van, hogy kompromisszumra kell jutni-(hidd el tapasztalatból beszélek, nekem sem volt mindig ..."tejfel"...)- de az a minimum, hogy dolgozzon a párom, mindegy hogy mit, még ha csekély összegért is, de igen is dolgozzon.30 éves azt mondod, ideje, hogy kezdjen a feje benőni.

Most akkor külön laksz?

30. KAti98
2009. márc. 24. 15:16

nem anyagilag mindent feleztünk soha nem fizetett nekem semmit ilyenröl szo sincs

nem vagy kemény semmi gond nincs

az az igazság hogy szinte ö volt az elsö komolyabb kapcsolatom és ezért azt gondoltam hogy amilyen vele az a normális az a jó...

tudod ameddig nem tudod hogy milyen egy másikkal meg hogy mit érzel amikor egy olyan ember ér hozzád addig nem tudod hogy az amiben élsz az nem az igazi..

erre én akkor döbbentem rá hogy nem azt éreztem amit kell amikor egy másik pasival lefeküdtem és érted?akkor mondtam hogy jé...?ilyen is lehet ez?

nem tudom hogy érthető e kicsit bonyolult


de szerintem az hogy te ilyen szerencsés vagy és megtaláltad a minden szempontból tökéletes férfit az azért elég ritka...szerintem...nagyon nagy szerencséd volt ...legalábbis az én ismerőseim is azt mondják amit én ...hogy olyan férfit aki tökéletes szerető meg egy életre is lehet vele tervezni az olyan mint a fehér holló valahol alább kell adni az igényekből...

29. kohi (válaszként erre: 28. - KAti98)
2009. márc. 24. 14:52

Hát igen az 5 évet nem nagyon lehet összehasonlítani a 2 hónappal.

Bár én kb. 1 hónap alatt döntöttem el, "ez" a pasi kell nekem férjemnek, megismerkedésünk után 1 éven belül esküvő ill. baba, azóta is tökéletes házasság. na Ez egy kis kitérő bocsi.

Azt írod a hosszú kapcsolatodban sosem volt jó a testi kapcs.- nem érzel olyat mint most.

AKKOR MIÉRT is voltál vele 5 évig? Azért mert elvitt nyaralni, nagy házban laktatok?

Nem nagyon értem.... ismét bocsi a keménységéért?

28. KAti98
2009. márc. 24. 14:41

De mondjuk szerintem en ott követem el a legnagyobb hibát hogy összehasonlitok egy 5 eves kapcsolatot egy 2 honapossal

persze hogy az elején nagy a fellángolás

ez szerintem 5 év után a másiknál se lenne már olyan mint most

27. KAti98
2009. márc. 24. 14:14

Hat igen lehet hogy ez kivülről igy latszik(hogy nem szeret meg hogy csak azt akarja) de a helyzet azert nem ennyire egyszerü csak megprobaltam összefoglalni a lenyeget es ezert az aprosagokra nem derült feny.

Ö már régen elrontotta az életét mert amikor fiatalabb volt felvett egy csomó hitelt amit most vissza kéne fizetnie de mivel a válsg hatására elvesztette a munkáját nem tudja őket visszafizetni ezért depresszios is

nem semmiképpen nem csak dugni akart meg én sem

ezt azért szerintem lehet érezni egy emberen ha az lett volna a benyomásom biztos soha nem lettem volna vele.Ö soha nem csalna meg és nem is akart egy percet nélkülem lenni.Azt akarta meg akarja is hogy náluk lakjak költözzek oda végleg és éjjel nappal legyünk együtt(Most hogy elköltöztem még elaludni se tud esténként)szerintem ha egy férfi csak dugni akar akkor nem készül ki annyira attól hogy a növel nem tud minden este együtt elaludni.(nem lefeküdni hanem elaludni)Ja és most hogy elköltöztem és tegnap elöször meglátogattam nem is akart már velem lefeküdni (csak azért nem mert annyira fáj neki hogy nem lakok vele)szóval igy kívülről ezt nehéz igy megérteni ehhez benne kell lenni a helyzetben...

munkát meg azért is nehéz neki találnia mert nincs értettségije se németül nem tud (az osztrák határon lakik)és arról meg főleg nem tehet hogy a szülei elég egyszerü körülmények között élnek

de akkor is azt vallom hogy ha valaki akar és tényleg akar akkor nem keres kifogásokat hanem elmegy dolgozni ha kell akkor mosogatni is....


és pontosan ugy ahogy te is mondtad ha szeretek valakit akkor már csak azért is elmegyek valamit dolgozni hogy a barátnömet akit szeretek más téren is ki tudjam elégíteni és pl.el tudjam néha vinni valahová vagy néha meg tudjam hívni vacsorázni....vagy például lehessenek egyszer gyerekeink....


viszont az exemmel az a probléma hogy szexuális téren soha nem müködött és nem is fog

nem tudom hogy miért lehet ez de ha hozzámér nem érzek semmi különöset


viszont ha ez a srác hozzámér akkor a mennyekben érzem magam....de ö nem csak az ágyban jó nehogy félreértsd hanem amúgy is mindig ki tudja mutatni azt hogy mennyire szeret....amit az exem soha nem tudott......nem értem ez miért lehet igy?

Pedig az öt éves kapcsolatom tényleg mindent megtesz meg is tett értem....

de hát ezt (azt hogy kivel és mit érzek)azt nem lehet befolyásolni!

26. kohi (válaszként erre: 21. - KAti98)
2009. márc. 24. 13:59

Szia, mindenképp a régi kapcsolatoddal próbáld megbeszélni ( valamiért együtt voltatok 5 évig)- hogy mi volt a problémád, mire van szükséged az ágyban. Ebben a kapcsolatban inkább lehet látni jövőt,persze azért az érzelmeidet is tisztázd.

NA AZ AMIT , a másik pasi felé érzel, az tuti nem szerelem, egyszerű testi vágy, amit maximálisan kielégítettnek érzel. Ez nehogy elég legyen már egy kapcsolathoz, az a pasi egy nagy nulla, ezt te is elmondod.

Viszont, ha egyik sem álmaid netovábbja ( minden szempontból), akkor igen is tessék elköltözni,csak azért ne legyél valakivel, mert van fedél a fejed fölött és van kivel "jót " szeretkezni. Persze kell a jó szex, de azért egy "normális" társ is kell hozzá, SZERINTEM.

bocsi, ha kissé nyers voltam :-))

25. rohiani (válaszként erre: 21. - KAti98)
2009. márc. 24. 13:47

Kívülről nézve úgy látszik a dolog, hogy egy 3. pasi lesz számodra a tökéletes.


Vagy, ha le tudsz ülni normálisan a volt barátoddal akivel 5. évig éltél együtt és elmondod, hogy neked miért volt szükséged szeretőre, és ha ezen a problémán tud változtatni, akkor ő lehet a megoldás.


Ebben a másik pasiban mit szeretsz? A leírásodból nagyon úgy tünt, hogy semmi mást nem tud és nem is nagyon akar csinálni csak dugni. Hát abból megélni nem fogtok. És ez nem szerelem. Ha nagyon szeretne, akkor az élet többi területén is próbálni kielégíteni nem csak szexuálisan. Te meg nem belé vagy szerelmes, hanem élvezed, hogy végre valaki a szex terén teljesíti az elvárásaidat.

24. KAti98
2009. márc. 24. 13:09

Senki nem tud segiteni nekem?

Elszomorodtam...

Ugy latszik csak en vagyok ilyen peches......

2009. márc. 24. 12:55
Lehet,de az egyiket jobban, mint a másikat.
2009. márc. 24. 11:31
Nem!
21. KAti98
2009. márc. 24. 11:24

Sziasztok!


Szeretném a sgítségeteket kérni hatalmas problémám van és nagyon sokat szenvedek emiatt.És akárkitől segítséget kérek azt mondja hogy itt tényleg nem lehet dönteni nagyon szar helyzet talán ti tudtok segíteni


Kb.5 éve éltem együtt a barátommal és ö hogy ugymondjam a biztonsagot nyujtotta(hatalmas ház és jol megvoltunk kutya nyaralás évente többször

(de nem ö fizette hanem mindent felesben)közös hobbik de egy szamomra nagyon fontos dolog mindig is hianyzott belöle a szenvedely!Nala a szex az amolyan megszokas volt megtörtént es kesz de semmi plusz semmi különleges....

aztán megismerkedtem valakivel akiben csak azt az egyetlen dolgot találtam meg de azonkívül semmi mást a szex az maga a tökély vele és ki tudja mutatni ugy igazán hogy nagyon szeret viszont az eletben egy kesz szerencsetlenseg (nincs munkaja de nem is nagyon töri magát hogy találjon közel 30 eves és a szüleivel él még mindig )adóssága egy halom van és hát nem az a motívált férfi..

és nem látok rá semmi esélyt hogy ez a helyzet nála megváltozzon mert ha rákérdezek hogy mi ujság munka ügyben akkor ránt egyet a vállán

ha szeretnék egyszer családot vagy házat vagy bármit akkor azt nekem kéne egyedül megteremteni


tehát hogy ugymondjam szeretönek tökéletes de nem család alapításra(még saját magát se tudja eltartani mindenre a szüleitől két pénzt....)

én már 18 éves korom óta a saját lábamon állok és én ezt nem tudom elviselni....

a lényeg hogy kb tavaly novemberben a pasi akivel 5 evig együtt eltem rajött hogy van valakim (nem volt nehez szinte mindig a másikkal voltam)és akkor ö(biztos csak bosszubol)keresett magának egy másik nöt én ekkor elköltöztem a másik sráchoz.Azóta eltelt 3 hónap és így sem jó mert ez a srác annyira szerencsetlen bárhova el akarunk menni nekem kell fizetni tenyleg egy vasa sincs es szinte nyomorban elünk a szüleinél de szerelmes vagyok és ez ellen nem tudok tenni.Az exem közben szeretne velem kibékülni és most ott vagyok ahol a part szakad

gondolkoztam már azon is hogy egyiket sem választom és külön költözök de azt jelenleg anyagilag nem tudom magamnak megengedni és a szüleim nagyon messze vannak tehát oda sem tudok költözni.

Már rámegyek erre az egészre az egézségem a gyomrom de se nyomorban se szex nélkül nem lehet élni!

Viszont ez az állandó hazudozás ebben én már nem bírok élni tehát valamit döntenem kell!

2008. nov. 30. 20:48
Nők nagyrésze észreveszi ha van 1 "pótkerék" vagy szól, vagy nem. És történik valami....
19. Kern
2008. nov. 27. 02:30

Lehet szeretni két férfit egyszerre?

NEM és NEM!!

Ez részemről abszolut kizárt!

Node két nőt, párhuzamosan - azt lehet. Évekig éltem ilyen helyzetben... a barátnőm tudott a nejemről (naná!), a feleségem vagy nem tudott a barátnőmről, vagy (ami a valószínűbb), tudott, csak volt olyan intelligens, hogy nem szólt. Nyilván tudta, hogy úgyis ő a nyerő...

2008. okt. 2. 10:18
Őrültség nem otthagyni,így akarod leélni az életed?Fiatal vagy ehhez.Egyszerűen a párod homokba dugja a fejét,nem érdekli te ezt hogyan éled meg.Szeret ő téged?Vagy csak házvezetőnő kell neki.Ha szeret orvoshoz fordul és mindent elkövet ÉRTED.Gondolom egyszer szeretnél gyereket is,azt sem a gólya hozza.Nem akarlak megbántani félre ne értsd csak nem szabad az életed elrontanod.Egy van belőle.
17. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 11. - C9bc90b45e)
2008. okt. 2. 10:10

Egy kicsit gondolkodtam rajtatok. Mi lesz akkor, ha pár év múlva úgy fogod érezni, hogy gyereket szeretnél?? Szex nélkül nem igazán fog menni. :S És akkor megint csak ott lesznek a problémák a veszekedések, amik inkább csak távolabb fognak titeket egymástól sodorni.

Megértelek, hogy nem akarod otthagyni, mert tényleg sok az a 9 év, de ha 5 év múlva még rosszabb lesz minden??? Akkor már 14 év lesz a hátatok mögött... és ez így fog menni az életed végéig??? Akkor mikor leszel boldog???

16. nono80
2008. okt. 2. 08:54
Ja és két év szex nélkül az már nem párkapcsolat,szinte csak lakótársak vagytok!Vagy rosszul látom?
15. nono80
2008. okt. 2. 08:53
Szerintem semmi értelme folytatni azt a 9 éves kapcsolatot!Ha eddig nem ment a szex akkor ezen túl sem fog!Márpedig hosszú távon azt nem lehet bírni!És ha el is hagyod az újat,akkor majd nemsokára lesz egy másik új,mert az ember vágyik a jó szexre és arra,hogy lássa a másik szemében,hogy kívánja,majd megőtül érte!Szóval szerintem vagy otthagyod,vagy mindig szeretőt tartassz!?
14. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 11. - C9bc90b45e)
2008. okt. 2. 08:46

Több mint két éve nem voltatok együtt?? Ezt most jól olvastam??? Olyan hihetetlen számomra! Akkor mit csináltok???


Írtad, hogy próbáltál már vele erről beszélni. Reagált rá valamit???

Nem lehet hogy van valami eü-s problémája???

2008. okt. 1. 20:20
Nem.
2008. okt. 1. 20:17

Lehet szeretni két férfit egyszerre?

Most szakadjak ketté? :- )

2008. okt. 1. 19:55

Azt hiszem igazából mindig is küzködtünk. Sose működött közdtünk igazán. Azért is volt most, mikor a másik fiúval megismerkedtem, napokig magamhoz se tudtam térni, hogy ilyen is lehet.

A párom viszont úgy éli meg, hogy szerinte nincs olyan nagy baj, bár már több mint 2 éve nem voltunk együtt. Szerinte megoldható, és most tervezi hogy újra megpróbáljuk- mármint szexuálisan is- de egyenesen rettegek attól, hogy nem lesz jó..mert ugye eddig se volt. Ő az a: 'na gyerünk az ágyba tedd szét a lábad, azt essünk túl rajta típus'. De mindemellet tényleg szeretem, és nem akarom elhagyni, de ettől rettentően szenvedek. Ha legalább egyszer láthatnám, hogy 'úgy néz rám'...mint ahogy akkor... amásik...

Bármit megtennék érte...csak tudnám mit tehetnék....

2008. okt. 1. 19:44

Elhiszem, hogy szereted, hisz az a 9 év nagyon hosszú idő. Ennyi idő után nem lehet nem szeretni valakit. De ne azért maradj vele, mert sok minden összeköt titeket, hanem azért mert tényleg szereted.

Szex nélkül még lehet élni, de azért valljuk be ez is nagyon fontos és sokmindenben meghatároz egy kapcsolatot.

Mióta küzködtök ezzel a problémával???

2008. okt. 1. 19:34

Nem hiszem el, hogy valaki ne lett volna már hasonló helyzetben.

Vagy csak én vagyok ilyen peches?

Vagy csak szégyenlős mindenki?

2008. okt. 1. 18:57
Ez igaz....de lehet szex nélkül?...nem tom...így kettészakadok...
2008. okt. 1. 18:55
Minden pasiban, (és nőben) van amit szeretni lehet. Úgy kéne őket összegyúrni, ebből is 1 kicsit, abból is 1 kicsit.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook