Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet szerelem testi kapcsolat nélkül? fórum

Lehet szerelem testi kapcsolat nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. Kaleidoszkóp (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2014. febr. 25. 11:12
Szerintem lehet! Természetesnek gondolom, hogy saját hibáitokból is tanulva nem estek rögtön egymásnak, hisz mindkettőtöknek tekintettel kell lenni másokra is (főleg a gyerekekre).
13. liliomszál33 (válaszként erre: 10. - Judit87)
2014. febr. 25. 11:11
A szerelem vak,és attól hogy 3 gyereke van még ugyan olyan jó ember csak éppen nem úgy sikerült az élete...
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Liliomszál33)
2014. febr. 25. 11:11

Kívánom, hogy ne csalódj!


Nem rosszindulatból írtam, amit írtam, csak féltelek, hogy nem elég a válás, még csalódhatsz is. A környezetemben, az ilyen kapcsolatokból nem sok jó sült ki, kapkodtak a hőn vágyott szeretet, szerelem után. Ami nem jelenti, hogy Neked nem fog remekül működni ez a kapcsolat, csak én óvatos vagyok mindennel.

2014. febr. 25. 11:09
legyetek boldogok :-D
2014. febr. 25. 11:09
3 gyerekessel nem foglalkoznék a helyedben!
9. liliomszál33 (válaszként erre: 8. - Tavirózsa :))
2014. febr. 25. 11:00
Köszönöm szépen! :)
8. Tavirózsa :) (válaszként erre: 6. - Liliomszál33)
2014. febr. 25. 10:59
Én drukkolok nektek, hogy sikerüljön! :)
7. liliomszál33 (válaszként erre: 5. - 6fef80bd7d)
2014. febr. 25. 10:57
igen tudom...egy darabig:)
6. liliomszál33 (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2014. febr. 25. 10:56
Miért lopva?Mert arra még nem állok készen hogy felvállaljam nem a saját hanem a gyerekeim miatt és az övéi miatt...tudom hogy bárki mondhat bármit...de itt két hihetetlen érzeles lelkű emberről van szó...és biztos vagyok benne hogy nem hazudik.....Igen 5 gyerek ezzel tisztában vagyunk és azzal is milyen kötelezettséggel és felelősséggel jár...azért léptünk mindketten..mert boldogtalanok voltunk...és egymástól teljesen függetlenül döntöttünk így!
2014. febr. 25. 10:54
egy darabíg lehet :-D
2014. febr. 25. 10:51

Az ember megáldott lelki érzésekkel. Tehát minden lehetséges.

Viszont, mivel most lelkileg labilisabb vagy , vágysz a szeretetre, hogy valaki értékeljen, mint nőt, lehet többet gondolsz bele a dologba, mint amennyi valóban van benne.

Nagyon sok pasi süti el azt a szöveget, hogy válik, mert így könnyebb neki megszerezni valakit ideig-óráig. Akinek van három gyereke, ha felelősségteljes a gyerekei iránt nagyon nehezem mozdul, nehéz önmagát fenntartani, és külön a gyerekei után tartásdíjat fizetni.

Amint írtam minden elképzelhető, de úgy vélem 5 gyerekről gondoskodni, a Tiédet beleszámolva, hááát nagyon jól kell ahhoz keresni, hogy az anyagiak miatt ne legyenek viták.

Azt ajánlom, majd, ha elválik meglátod mi lesz, de ki tudja akar-e válni?

Ne akarj magadnak újabb lelki sebet! De a Te életed, te döntesz, azt ne értem, ha mindketten váltok, miért kell lopva találkozni?

3. Tavirózsa :) (válaszként erre: 2. - SDitti)
2014. febr. 25. 10:50
Hát én meg úgy gondolom, hogy manapság pont a tinikorban nem létezik testi kapcsolat nélküli szerelem. Sőt! Némelyeknél már a szerelmet is megkérdőjelezem.
2014. febr. 25. 10:46
Azt majd az idő eldönti, hogy mi ez. (Szerelem, szeretet, vágyakozás, kétségbeesett ragaszkodás.) Nem hiszem, hogy a tinikoron kívül létezik testi kapcsolat nélküli szerelem...
2014. febr. 25. 10:38
36 éves 2 gyermekes anyuka vagyok...válófélben...A sors fura fintoraként találkoztam teljesen véletlenül egy 3 gyermekes ugyan csak válófélben lévő férfival...az első pillanatban tudtam...hogy van valami közöttünk...ahogy a tekintetünk találkozott ahogy egymásra mosolyogtunk....Azóta egyenlőre tutokban néhány percre találkozgatunk csókokat lopunk...és habár semmi több nem történt olyan szerelmesnek érezzük magunkat....Lehetséges ez?Ebben a korban testi kapvcsolat nélkül?Vagy csak egymásban keressük azt ami hiányzik és valójában nem egymásba hanem az érzésbe vagyunk szerelmesek???
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook