Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet nagyot hibáztam!Ideges voltam nagyon és olyan... fórum

Lehet nagyot hibáztam!Ideges voltam nagyon és olyan... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 29. 22:13

Egyszer én is leordítottam a fejét egy kollégámnak, de tőlem szokatlan módon, általában kedves vagyok és csak otthon dühöngök... :D Aztán a nap folyamán odamentem hozzá és megmondtam, hogy egyáltalán nem ő volt a hibás, csak nehéz pillanatomban talált meg. Szerencsére nem szívbajos ő sem, mondta, hogy nem vette magára, de én ragaszkodtam a bocsánatkéréshez. Így mindketten elfelejthettük a dolgot.


Én is ezt javaslom neked, bár gondolom, a téma nem ennyire laza. Ha beismered, hogy hibáztál, ami nekem párkapcsolatban nehezen sikerült korábban, akkor hidd el, mindkettőtöknek jobb lesz.

2022. dec. 29. 12:03
Akkor esetleg elnézést is kérhetnél tőle.
11. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 09:57

Velem is előfordult már ilyen. Nem is egyszer.


Amikor mondjuk a nyolcadik ember zavart meg a munkámban, ami nagy koncentrációt igényelt, szegény nyolcadiknál történt a kirohanásom. Szegény nem tudhatta, hogy ő hányadik is a sorban, aki rosszkor szólt hozzám. Ahogy az előzőek sem tudták, hogy már többen jártak nálam előttük, és baromian zavarnak. És ez csak egy példa a több közül.


Emberek vagyunk, néha elszakad a cérna.

Egy ilyen eset egyszerűen orvosolható egy szimpla bocsánatkéréssel.

10. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 08:58
Soha nem értettem meg, hogy milyen ember az, aki felmérgelődik, aztán a keze ügyében levő első emberen levezeti a feszültséget. Most már megtörtént, lehet, hogy az ő szempontjából meg neki volt igaza. Kérj elnézést tőle.
9. Sziget (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 08:39
Kérj tőle bocsánatot, beszéld meg vele!
2022. dec. 29. 08:11
Van ilyen.
2022. dec. 29. 06:07
Emberek vagyunk. Kèrj bocsánatot.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Janszi)
2022. dec. 29. 05:52

Talán nem,,annyi mindent mondunk ki a pillanat hevében amiről már a kimondás pillanatában tudjuk hogy nem kéne ,,vagy nem így kéne .


Ha örökre a lelkünben őrizgetnénk ezeket a pillanatokat,,nagyon keserű lenne az élet.

2022. dec. 29. 05:16
A kilőtt nyílvessző és a kimondott szó...örök tüske marad a talpadban.
4. vigyefene (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 04:36

Az életben nagyon ritkán fordul elő, h valami végleges. Ha nincs örök-harag, akkor mond meg neki h elhamarkodtad a dolgot, és szeretnéd visszavonni az elhangzott mondataid.

Azt gondolom azzal Te kijavítottad a hibát.

3. libikóka (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 29. 04:35

Hogy lenne,,mindenkivel előfordul,,kijön.

Rossz pillanatban ő volt ott, rajta csattant.


Ha az első indulatok elcsillapodtak ,,ne túl későn,,kérleld meg az illetőt,,kérj bocsánatot.


Attól még hogy igazad volt e vagy sem,,lehet hogy ő másképp gondolja,ezt is el kell fogadni.

2022. dec. 29. 04:28

Tett egy dolgot ami nekem nem tetszett,(és igazam volt az ügyben) de lehet túlontúlreagáltam..


Lehet a régen gyülemlő feszültség most jött ki vagy,hogyan van ez...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook