Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? fórum

Lehet 2 férfit egyszerre szeretni? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
314. 635da491de (válaszként erre: 311. - Ice kuszi)
2010. febr. 23. 00:04
Mindenki jön ezzel a sosem voltál még szerelmes szöveggel. Mindenesetre ha a szerelem annyi cirkusszal, bonyodalommal jár mint amit itt olvasok néha, akkor nem is szeretnék soha szerelmes lenni. Egyébként elég öreg vagyok már ahhoz hogy ezzel ne nagyon kelljen foglalkoznom. Az átlagos középkorú nőkbe nem szerelmesedik bele az ember, a jó külsejű (vagy kevésbé jó) fiatalok meg nagyon szemét módon tudnak viselkedni, jobb őket messze elkerülni.
313. szaniko14 (válaszként erre: 312. - 7b25292f22)
2010. febr. 22. 20:32

Azt mondja,hogy több idő kell neki,hogy szerelmes legyen,én nem is ezt várom tőle.Csak egy kis törődést,és ilyesmit kértem,de hiába mondja,én látom rajta,és érzem ,hogy vágyik rám,és ahogy rám néz,és hozzám ér,és amilyen volt akkor amikor együtt voltunk,az csúcs volt,nagyon piros volt,és éreztem,hogy remegett,éreztem a szenvedélyt,és vágyat.Azt nem lehet megjátszani.

A férjemről pedig csak annyit,hogy lehet,hogy unalmassá vált a házasságunk,az életünk,az anyagi gondok miatt sokat veszekszünk,és mindenről nekem kell gondoskodnom.Talán ezt úntam meg a lelkem,és a szívem mélyén.De soha nem hagynám el a családom!!!!Csak most olyan jó érzés volt ez a kis plussz boldogság:(

312. 7b25292f22 (válaszként erre: 286. - Szaniko14)
2010. febr. 22. 15:02

Sya!

Szerintem 1szerre nem lehet 2 pasit szeretni. Vagy az egyik vagy a másik. Szerintem ez a pasi téged amúgy is csak kihasznál, meg meg is mondta ,hogy nem szerelmes beléd. De ha szereted a férjed akkor miért keresel mást? Ezek szerint nem szereted eléggé.

311. ice kuszi (válaszként erre: 308. - 635da491de)
2010. febr. 22. 14:27

Hát, nagyon irigyellek, ha nálad tényleg így működik!:-))) Bár erős a gyanúm, hogy Te még sohasem voltál szerelmes!

De tévedsz abban, hogy mindenki agyát rózsaszín köd borítja, amikor szerelmes lesz! Legalábbis én tudok reálisan gondolkodni akkor is, és inkább szenvedek, minthogy megalázzam magam olyan olcsó kis trükkökkel, hogy pl. lebuktatom vagy zsarolom a szeretőmet/szerelmemet! Úgysem érnék el vele semmit, a szerelmet nem lehet kierőszakolni! De ha lehetne, ilyen áron akkor sem kellene!

310. szaniko14 (válaszként erre: 309. - 635da491de)
2010. febr. 22. 10:01
Hát én nem ilyen vagyok,és nekem több veszteni valóm van,nekem is van családom.
309. 635da491de (válaszként erre: 303. - Szaniko14)
2010. febr. 22. 01:10
Igen, de én általában fogalmaztam. Szerintem ha van egy szerelmes nő és mondjuk a pasi nem foglalkozik vele, akkor nem tud normálisan gondolkodni. Elfedi az agyát a rózsaszín köd és bármire képes. Akár be is árulja a feleségnek, stb.
308. 635da491de (válaszként erre: 306. - Ice kuszi)
2010. febr. 22. 01:05
Nem tudom, de én a tetteimet racionális meggondolások alapján végzem. Eldöntöm, hogy akarok valami vagy nem. Ha akarom akkor csinálom, ha nem akkor nem. Ha akarom szerelmes vagyok, ha nem nem.
2010. febr. 21. 22:00
Én úgy olvasom,vagyis értelmezem,hogy szaniko14 szerelmes a férjébe,de már nem olyan szenvedéllyel,és az új pasi iránt vágyat érez.Nekem ez jött át,de nem ítélem el,biztos van olyan aki két pasit tud szeretni egyszerre.Nem irigyelem,biztos szenved eleget.
306. ice kuszi (válaszként erre: 302. - 635da491de)
2010. febr. 21. 16:09
Te el sem tudod képzelni, hogy valaha Te legyél szerelmes??? Tényleg, voltál már?
2010. febr. 21. 16:08

Egy dolgot nem értek, mégpedig a viszonyodat a férjedhez. Egyszer azt írod, hogy szerelmes vagy belé is, máskor meg azt, hogy hosszú évek óta nem voltál boldog. De nem ez a lényeg, nem kötekedni akarok, gondolom már te sem nagyon tudod, hogy mit érzel iránta.

Teljesen egyetértek veled abban, hogy amíg ilyen közel vagytok egymáshoz és nap mint nap találkoztok, nem lehet elfelejteni. És szerintem nincs is vége még a történetnek. Most te kértél egy utolsó ölelést, legközelebb meg ő fog, aztán megint te... Ha tényleg véget akartok vetni a dolognak, akkor valakinek költözni kell!:-)

2010. febr. 21. 13:51
Már biztosan únjátok a bizonytalanságomat,hogy elfelejtem-nem felejtem,de megpróbálom lezárni a dolgokat,csak lassan megy.Mert tényleg azt érzem,hogy ha meglátom akkorát dobban a szívem,hogy dupla szívritmusszabályzó gyógyszert veszek be,amikor tudom ,hogy találkozunk.És ez így igaz!Azonnal remegni kezdek,fáj a gyomrom,wcre kwll mennem,mert ideges vagyok.Nem győzök betelni vele,a szép szemeit nézem,és amikor rámnéz,én se látok,se hallok.Sokszor a kezeit is nézem,szeretem,ahogyan megy,olyan tipikus focista járása van.Alig várom,hogy átöleljen,hogy a keze a kezemhez érjen.A többi testrészünkről már nem is beszélve.Mi ez,ha nem szerelem?Ugyanezt érzem hosszú évek óta a férjemmel is,csak most ő nála nagyobb a testi vágy,elégek ha együtt vagyunk,200-as a vérnyomásom.De tudom,hogy egyszer le kell zárnunk,csak én még nem akartam 3 hónap után.Rövid volt az idő,nekem még szükségem lett volna rá,mert most igazán boldog voltam,hosszú-hosszú évek óta.Biztos én rontottam el azzal,hogy érzelmeket vittem a "viszonyunkba"de én az elején megmondtam neki,nem tudok érzelmek nélkül lefeküdni senkivel.És a férjemen kívül ,ő az egyetlen akivel testi kapcsolatom is van.De még egyszer,utóljára muszáj éreznem az ölelését,csak egyszer.Nem bánnám,ha elolvasnátok a fórumot nagyjából,és tudnátok nekem tanácsot adni.S.O.S
303. szaniko14 (válaszként erre: 302. - 635da491de)
2010. febr. 21. 11:18
Na ezt jól félreértetted ,mert én nem akarom lebuktatni!!!!!!
302. 635da491de (válaszként erre: 301. - Szaniko14)
2010. febr. 20. 23:08
Nekem ha lenne szeretőm és azt mondaná szerelmes és többet akar az alkalmi szexnél, meg le akar buktatni, akkor én kimenekülnék világból és biztos hogy többet szóba sem állnék vele. Ilyenek a pasik, legalábbis én...
301. szaniko14 (válaszként erre: 300. - Ice kuszi)
2010. febr. 20. 21:07
Így nem tudom lezárni,ha mindennap látom,és itt van a közelemben.Ma azt mondta,hogy kétfelé van lelkiismeret furdallása.A férjem,és az ő párja felé,akit elvileg eddig azt mondta nem szeret.Most meg szereti,hiába csak bántjy állandóan,ha csak a fizetést kapja ,csak akkor fekszik le vele,amúgy állandóan veszekednek.Szeretné folytatni,csak fél,hogy lebukunk.Most azt mondtam neki,hogy el fogunk költözni,nem akarok a közelében lakni,és megpróbált lebeszélni.Még a holnapi napra leszek kíváncsi,ha gondolkozik ezen,mit fog lépni.Azt mondta neki,kérek még búcsúzóul egy utolsó találkozást.Azt mondta rendben.Erre is kíváncsi leszek,betartja -e az ígéretét.Tudja ,hogy szeretem,és szerintem ez rémítette meg.Ilyenek a pasik????????????
300. ice kuszi (válaszként erre: 296. - Szaniko14)
2010. febr. 16. 00:14
Ez így már kicsit másképp hangzik! Szerintem ő is érez, csak nem vallja be! De akárhogy is, jobb így, a lelkifurdalás úgyis tönkretenné a kapcsolatot mindkettőtök részéről! Tudom, hogy fáj, de az idő majd megoldja!
299. ice kuszi (válaszként erre: 293. - 635da491de)
2010. febr. 16. 00:11
Előfordult már, hogy nem csak egybe! De lehet csak az a gond, hogy még sohasem voltam igazán szerelmes!:-(
298. badonyimariaeva (válaszként erre: 297. - Szaniko14)
2010. febr. 15. 22:46

Nekem is ezt mondta hosszú éveken keresztül a volt férjem és semmi jó nem történt, már mint velem.

Neki jó volt és ennyi!

A könnyeitől Te nem leszel kielégítve és ez neked nagyon rossz lesz!

Az egész föld a szex körül forog, ha neked nem jó vele, hagyd a csudába!

297. szaniko14 (válaszként erre: 290. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 15. 21:15

Azt mondta,szó szerint: még soha nem érzett ilyet szeretkezés közben,nagyon forró voltam ott belül,és ez nagyon furcsa volt neki.Nagyon forró volt a "hangulat"köztünk,és nagyon szégyelli magát,hogy hamar elment.És látszik is rajta.Azt mondtam neki,ne is találkozzunk semmilyen szempontból,hogy ha ő szünetelni akar,akkor ne is jöjjön el hozzánk semmiért,és felémfordult,láttam,hogy könnyes lett a szeme. Na ezt mire véljem???

SEGÍTSETEK!!!!

296. szaniko14 (válaszként erre: 289. - Ice kuszi)
2010. febr. 15. 21:09

Ma nagyon őszíntén elbeszélgettünk,és elmondta,hogy zavarja az,hogy kedveli a férjemet,és hiába szeretne velem lenni,nem bír a férjem szemébe nézni.

Soha nem mondaná el neki,és senkinek,megígérte.Ebből a szempontból megbízom benne.

295. badonyimariaeva (válaszként erre: 291. - Ice kuszi)
2010. febr. 15. 20:34

Őszintén sajnálom!

Ha egyszer nem jó vele, rossz az ágyban,akkor ne kövessétek el ugyanazt a hibát, mint én!

294. 04e95f637a (válaszként erre: 291. - Ice kuszi)
2010. febr. 15. 17:56

uhhh,ez nagyon kemény! :(

nekem rengeteg idő kell,ahhoz,hogy szeressek valakit!

293. 635da491de (válaszként erre: 291. - Ice kuszi)
2010. febr. 15. 17:55
Akkor Te hány pasiba vagy szerelmes egyszerre? :-)
292. c33bd8536b (válaszként erre: 288. - Szaniko14)
2010. febr. 15. 17:49
Hagyd a fenébe! Nehogy már egy ilyen kapcsolot is szabályok szerint kellene megélni? Akkor mi értelme?
291. ice kuszi (válaszként erre: 290. - Badonyimariaeva)
2010. febr. 15. 17:25
Úgy, hogy nála érzelmek is kialakultak. Sajna én is ilyen vagyok, nagyon hamar kötődöm érzelmileg! Elég egy pillantás, vagy egy kedves szó, és máris szerelmes vagyok!:-(((
290. badonyimariaeva (válaszként erre: 288. - Szaniko14)
2010. febr. 14. 22:25
Hogy fájhat, ha nem is volt vele jó mert hamar elment?
289. ice kuszi (válaszként erre: 288. - Szaniko14)
2010. febr. 14. 22:12
Jól tetted! Ez a szüneteltetős dolog nekem is bűzlött... De ugye nem rágott be nagyon? Nem akar kipakolni a férjednek, vagy ilyesmi?
2010. febr. 14. 15:37
Ma Velentin napon kidobtam!Elküldtem,mert azt mondta,tartsam be a szabályt,hogy szüneteljünk,és próbára akar tenni.Nekem ilyen pasi nem kell!Elszállt rögtön a rózsaszín köd,és megkönnyebbültem.Fáj ,de ez van.
287. ice kuszi (válaszként erre: 286. - Szaniko14)
2010. febr. 12. 16:17
Szia! Szóval jól belebonyolódtál!:-( Ha azt mondta, hogy nem szerelmes, és nem akar lebukni, akkor nagy valószínűséggel csak szexet akar! Ha neked is jó így, akkor folytasd (bár én most is azt mondom, hogy hosszú távon nagy a lebukás veszélye), ha viszont tényleg szerelmes vagy, akkor elég gáz... szerintem dobd és felejtsd el sürgősen! Nekem furi egy kicsit, hogy ő kéri, hogy tartsatok szünetet. Talán az élettársa gyanít valamit, vagy nem tudom...
2010. febr. 12. 15:24
Sziasztok! Már régen nem jártam erre,és azóta történt néhány új fejlemény a titkos kapcsolatommal kapcsolatban.Aki csak most kapcsolódna be,annak röviden annyi,van férjem,akit szeretek,de belebonyolódtam egy viszonyba,aminek nincs jövője,csak vágy és szenvedély.Eddig! Viszont sokáig csak kerülgettük egymást,mire rájöttem 2 férfiba vagyok szerelmes egyszerre.Azóta már háromszor is voltunk együtt úgy,de csak csalódás volt,beégés,mert a srác hamar elment.Atz mondta,még ilyen nem történt vele,és nem érzett még ilyet senki iránt.Amúgy neki is van családja,és voltak régebben nőügyei is.Higgyek neki,vagy csak kihasznál?Nekem csak az volt jó,hogy érezhettem,vele voltam.Most az egyszer az életemben nem tudok a józan eszemre hallgatni.Azt mondta,tartsunk szünetet,nehogy lebukjunk,de én ezt nem bírom így.Azt mondta,neki több idő kell,hogy szerelmes legyen,de ahogy rámnézett közben,a szeme nem hazudik,vagy igen?
285. Pirosalma (válaszként erre: 282. - Ice kuszi)
2010. jan. 30. 16:10
Nem hülyeség, ugyanis a 69-es pózban a közösülés geometriai okokból lehetetlen. De az orális viszont szexet már megbeszéltük, az nem közösülés, márpedig közülés esetén nincs 100 %-os védekezési mód.
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook