Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Legyünk Barátnők! fórum

Legyünk Barátnők! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
53227. gomboc7
2014. jan. 31. 18:37

hát nem írtad oda, hogy szegedi vagy...:D

pedig szép kis város, sajnálom, hogy nem tetszik. :)

sok városban nem jártam még, Pécsen egyszer, a főtér megmaradt a fejemben. Nekem Debrecen nem tetszik pl, elég semmilyen.

53226. eb85e22a13 (válaszként erre: 53225. - Gomboc7)
2014. jan. 31. 18:23

Félreértetted..,itt élek sajnos.:D Nekem nem tetszik Szeged egyáltalán.

Eger nekem is bejön,a kedvencem Pécs.

53225. gomboc7
2014. jan. 31. 17:54

Mert egy igazi pezsgő város! :)

Ha suliba mentem, sok időm és energiám nem volt már csavarogni, egyébként viszont imádtunk átjárni. :) Van egy nagyon jó hangulata, viszont tartósan nem élnék ott.

Egyébként tényleg szép, ha nem voltál még, egyszer érdemes megnézned! :)

A másik kedvencem még Eger, de ez nem az a topik...:D:D:D

Egyébként az a baj a hixás, internetes barátkeresővel, hogy annyian vagyunk itt, mindenfelől...szegedi pl szerintem elég kevés van, meg úgy egyáltalán azt veszem észre, hogy az Alföldön (már) nem is igazán él senki...:(

53224. eb85e22a13 (válaszként erre: 53222. - Gomboc7)
2014. jan. 31. 17:24
Hm..,sosem értettem miért szeretik Szegedet ennyien..:)
53223. devikk
2014. jan. 31. 17:20
Körülbelül igen. Nem akarok azzal szembesülni, hogy egy playstation a megoldás az életre :D
53222. gomboc7
2014. jan. 31. 16:53

Ja igen, én is ezért nem találtam senki "nekem valót"...mindenki buliba jár meg kocsmába. Főleg a kolisok összetartóak. Én mindig csak lézengtem a bejárós életemmel.

nagyon szeretem Szegedet, de tényleg nem igazán találtam ott senkit. Pedig milyen szép a liget, a nyári fagyizások a Kárász utcán, üldögélés a Széchényi téren... :)

Mondjuk ja, ennyivel majdnem ki is fogyott. :D

53221. devikk (válaszként erre: 53219. - Gomboc7)
2014. jan. 31. 16:33
Lehet, hogy béna vagyok, vagy nem tudom, de nem találom a lehetőségeket. Eszembe szokott jutni, hogy nyilván van Szegednek egy olyan része, amit frankón eldugtak előlem, mert nem létezik, hogy itt mindenki csak eszik, meg beiszik:) (nem mintha ezek nem lennének jók, de azért na).
53220. devikk (válaszként erre: 53217. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 16:21
Biztosan meg fog változni, ha suliba fogsz járni. Az egyetemi évek alatt jó volt, mert mindig volt társaság, közösen kellett átvészelni, ami azért összekovácsolta az embereket. Meg órák után könnyen jön, hogy na igyunk meg egy sört, nekem is nagyon hiányzik, szóval szerintem ez tök jó dolog lesz neked.:) Nálam olyan szerencsétlenül alakult, hogy szinte kivétel nélkül mindenki Pesten folytatta a karriert, én meg itt maradtam és csak kapkodom a fejem, hogy most mi van. Egy pasi meg nem tudja a barátnőket pótolni.
53219. gomboc7
2014. jan. 31. 14:24

Szia!


Nemrég kerültem el Szegedről, 6 évig koptattam a főiskolai padokat...:D

Szegeden pedig sok a lehetőség, pedig ahhoz képest még elég kis városka is. :)

mondjuk érdekes, mert valóban nem találtam én sem igaz barátra...pedig mennyi ismerős arc ült a buszon (Hódmező) nap mint nap...

53218. csakegyharit (válaszként erre: 53217. - Csakegyharit)
2014. jan. 31. 13:52
oda=oka
53217. csakegyharit (válaszként erre: 53216. - Devikk)
2014. jan. 31. 13:51
Üdv a klubban. Én is ugyanezt érzem. Nagyon szürkék a mindennapjaim, mintha egy kriptában élnék és nekem is ugyanez az oda. De nemsokára kezdődik a suli, úgyhogy remélem, ez meg fog változni.
53216. devikk
2014. jan. 31. 13:47

Sziasztok!


25 éves vagyok és Szegeden lakom. Sajnos egy ideje azt tapasztalom magamon, hogy már nem élvezem annyira a mindennapjaimat, ezen szeretnék változtatni.

Én is úgy jártam, ahogy nyilván sokan közületek, hogy a barátok messzire kerültek, és ritkán, nehézkesen lehet csak összehozni egy-egy találkozót. Szóval jó lenne kicsit színesebben élni, új embereket megismerni, aktívabbnak lenni. Ezért is vagyok itt, hátha van valaki hasonszőrű közeli:)

53215. antipink
2014. jan. 29. 17:26
Sziasztok!Érdi vagy környéki barátokat keresnék.Nem sok szabadidőm van,de ha van,akkor nem tudom senkivel eltölteni.Nekem a lányom megszületése után koptak le a "barátok",már nem voltam olyan szórakoztató,nem voltam buliképes.33 éves vagyok,és nekem már egy beszélgetés is jól jönne.
53214. bartaldora (válaszként erre: 53212. - Borostyán.)
2014. jan. 29. 15:37
Aki benne lenne a dologban, jelenleg sajnos munkanélküli, és nem tudná fedezni az utazás költségeit. Azt meg, hogy a másik kifizesse, elutasítaná szerintem.
2014. jan. 29. 12:53
De jó...itt mindenki 25 éves - vagy körüli? Akkor hajrá lányok...egykorúak vagytok! :)
53212. Borostyán. (válaszként erre: 53208. - Bartaldora)
2014. jan. 29. 12:52
Szó szerint kérdezz rá, egyértelműen, hogy mit szólna az ötlethez, ha találkoznátok? Lenne kedve, hogy ne csak vírtuálisan ismerjétek egymást? :)
2014. jan. 29. 08:25

Én is 25 leszek és nekem is eléggé elkoptak a barátaim az évek alatt. A középsulisokkal sajnos megszakadt a kapcsolat, mert mindenki a saját útját járja, új barátai lettek stb, újakat pedig nem igazán találtam. Talán egyet a neten, de ő elég messze lakik, így csak egyszer tudtam vele találkozni a nyáron.

De az az igazság, hogy azért is maradtam ilyen egyedül, mert nem is nagyon kerestem a sok csalódás miatt. Egy időben nagyon sok barátom volt, akik igazából nem voltak barátok, mert sorban cserben hagyott az összes. Különösen két hozzám közel álló személy. Az egyiknek pasija lett és azok után úgy döntött, hogy én felesleges vagyok. Együtt nőttünk fel, de miután fél éve már meg volt a pasija, még köszönni is elfelejtett az utcán. Persze amikor kidobta a pasi, akkor én voltam az első, akit megtalált. A másik barátnőm pedig az idegeimre ment a hencegéssel, természetesen az is egy pasi miatt. Félt, hogy el akarom tőle szedni és emiatt folyamatosan kitolt velem. Ráadásul akkoriban én is vágytam párkapcsolatra és ő képes volt azért naponta többször felhívni, hogy elújságolja, hogy mit csinál épp a csodálatos pasijával. Hát, nagyon irigykedtem a 40 éves pasira, akinek amúgy büdös volt a lába, igénytelen volt és horkolt:D Szóval bennük csalódtam, ezeknek a barátságoknak annyi. Az a baj, hogy sokaknál azt látom, hogyha a másik nemről van szó, akkor egyszerűen megőrülnek és kifordulnak magukból. Férfiaknál is.


Igyekszem nyitott lenni az emberek felé, de sokszor a szerencsén is múlik, hogy kik kerülnek az utamba. Az utóbbi években 90%-ban vagy olyanok, akikkel semmi közös nincs bennünk, vagy ilyen buta, önző emberek, akik csak panaszkodni tudnak és kihasználják a másikat.

53210. gomboc7
2014. jan. 28. 21:40

Én is lassan 25 leszek... :)

Most megyek szundizni, 5-kor kelek, holnap írok részletesebben, ha érdekel! :)

53209. Eris88
2014. jan. 28. 21:39

Sziasztok!


Bp-i lány vagyok, 25 éves. Sajnos elkoptak a barátnőim,vagy messze költöztek és a többi és a többi... így nincs nagyon kivel programot csinálnom.:/ Keresek valakit/valakiket akivel el tudok menni ide-oda, este beülni, vagy akármilyen programot csinálni igazából:D

Szóval...írjatok ha hasonló cipellőben jártok.:)


Üdv mindenkinek.:)

53208. bartaldora
2014. jan. 25. 19:57
Igen, ez az. De hiába szeretnék cukrászdába vagy kávézóba beülni, ha nem tudom összehozni akivel szeretném.
53207. Borostyán. (válaszként erre: 53206. - Bartaldora)
2014. jan. 25. 19:49
Kávézó vagy cukrászda :)))
53206. bartaldora
2014. jan. 23. 19:26
Hát ez az. Hogy nem tudom, hogy hova tudnánk beülni egy kis dumára. Meg lehetne oldani végülis szerintem.
53205. Borostyán. (válaszként erre: 53204. - Bartaldora)
2014. jan. 23. 18:59

Annyira messze vagytok egymástól? :(

Találkozzatok félúton :)

53204. bartaldora
2014. jan. 23. 18:38

Van egy barátnőm, akivel még csak beszélgetek interneten, de szeretnék vele összehozni egy személyes találkozót is.

Szerintem ő is benne lenne, csak ugye nincs pénze jegyre, és a segítséget meg nem biztos, hogy elfogadja.

53203. Borostyán. (válaszként erre: 53202. - Bartaldora)
2014. jan. 23. 16:01
Hát, persze :) Hiszen ez nem is így megy! Kereshet az ember....de az vagy jön, mint a szerelem vagy hiába keresed :). A lehetőséget kell megadni szerintem...kinyitni a kapukat, hogy befogadó légy :):
53202. bartaldora
2014. jan. 23. 13:27

Én állok elébe az új barátoknak.

Keresek, csak nagyon nehezen találok.

53201. Borostyán. (válaszként erre: 53200. - Bartaldora)
2014. jan. 23. 10:40

Akkor itt az ideje, hogy őt lezárt...

Tudod, ha neki több barátnője van és nem úgy viszonyul hozzád, nem keres, pedig a közeledben van...akkor túl kell lépned rajta, a saját érdekedben. Őt másfelé sodorta az élet, új társaság, más örömök és problémák....teljesen mások a mindennapjai, mint neked. Más dolgok töltik be az életét, emiatt már nem ugyanaz az ember....Szerintem ne hibáztasd, engedd el...hogy jöhessen a helyébe valaki más :).

53200. bartaldora (válaszként erre: 53199. - Borostyán.)
2014. jan. 22. 19:54

Nem az a baj, hogy elment Pestre, hanem az, hogy attól még szerintem lehetnénk barátnőnk, tarthatnánk a kapcsolatot is levél vagy telefon formájában. Különben amikor neki volt kapcsolata, valahogy úgy éreztem, hogy a barátok mindig háttérbe szorultak nála. Persze, az még bocsánatos is volt. De amióta Pesten van, megtalálta az ottani barátnőit, van magánélete is, és engem valahogy ejtett. Pedig én úgy gondolom, hogy a legjobb barátnők voltunk. Nekem csak ő volt a barátnőm, neki több volt rajtam kívül, de akkor is jó volt, hogy ő volt a barátnőm.

Karácsonykor is itthon volt, de nem találkoztunk, pedig jó lett volna.

Én akiben a legnagyobbat csalódtam, az első szerelmem volt.

53199. Borostyán. (válaszként erre: 53198. - Bartaldora)
2014. jan. 22. 19:21

Elhiszem, hogy csalódtál...bocsásd meg neki, hogy elsodorta az élet.

Nekem persze volt néhány csalódás...de feldolgoztam őket így vagy úgy. Inkább az utolsót említeném...amikor tényleg megörültem egy barátnőnek hitt lánynak. Elfogadtam olyannak, amilyen...a maga bohémságával, fiatalságával. Úgy tűnt örül, mert a koromat tekintve szinte anyukája lehetnék. Sokszor kért tanácsot tőlem... s azokat követte. Kihasználta a lehetőségeket és a bizalmamat, azért, hogy valakin bosszút álljon, akivel összeveszett és akit égre-földre szídott nekem....Az egész csak képmutatás volt (?), hogy velem milyen jóban van....hiszen ők kibékültek, s nekem egyik percről a másikra teljesen hátat fordított. Az fáj, hogy egész idő alatt én naivan elhittem neki, hogy barátnők vagyunk...míg ő felhasznált egy tervhez. Ez egy csúnya történet, ráadásul elég hülyén hangzik, ahogy visszaolvasom :)))

53198. bartaldora (válaszként erre: 53197. - Borostyán.)
2014. jan. 22. 18:53

Akkor kezdem én.

Volt barátnőm, még általános iskolás koromban, kb. 13 évig tartott. Amikor felköltözött Budapestre 18-19 éves korában, akkor szakadt meg a kapcsolatunk. Mostmár nem tudom vele fölvenni a kapcsolatot, csak pár mondatot beszélünk, de nagyon hamar leráz. Én azért csalódtam benne, mert amikor hazajön, nem szól, hogy itthon van, nem tudunk találkozni, viszont tavaly húsvétkor itthon volt, és nővéremmel beszélgetett, én meg azt sem tudtam, hogy itthon van.

Az internetet itthon is szoktam használni, meg a munkahelyen is a ráérős időmben.

És nálatok mi a helyzet barátnő téren?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook