Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Légyszi csajok!? Segítsetek! fórum

Légyszi csajok!? Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2
23. pinkee (válaszként erre: 22. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 11:10
ezt nektek kell megoldani ha akrjátok
2009. aug. 13. 11:07
Igen csak egyszer történt. De tudom, hogy ő nem fogja belátni, hogy hibás volt, mert akárhányszor veszekedtünk mindig egyedül én voltam szerinte a hibás. És ezzel feltud húzni. Meg nagyon sok mindennel. Lehet, hogy nem is szeretjük már egymást.
21. pinkee (válaszként erre: 16. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:59

próbálkozni kell!! én rettenetesen féltékeny típus vagyok még most is.

nagyon sokat változtam és bár még mindig bennem van,a kapcsolatunknak jót tett!

sok munka van benne,de megéri.

persze csak akkor küzdj a kapcsolatért ha valóban egyszeri eset volt és látsz reményt a normális folytatásban

20. Christine1979 (válaszként erre: 16. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:58

Nálam az a fura, hogy én meg nem voltam soha hisztis, de állítólag mostanság gyakran ok nélkül megsértődöm :)

Próbálom kerülni a konfliktushelyzeteket, meg tényleg visszaveszek abból, hogy megsértődjek, mert ilyen hülyeség miatt nem akarom elveszíteni. :)


Te nagyon-nagyon fiatal vagy még, most kezdesz felnőni, s az ilyenek által látod be, mi az, ami elválasztja a gyerekkort a felnőtt kortól.

Szerintem ma beszéljétek meg,...menjetek el sétálni, üljetek be valahová... tapasztalatból mondom, hogy ilyenkor valahogy "oldottabban" megy az ilyenek megbeszélése (legalábbis, nekem így volt eddig).

2009. aug. 13. 10:58
Ismerős a helyzet,igazából engem még nem ütött meg a pasim de egyszer már nekilökött a falnak,inkább megijedtem mint fájt meg megszorongatta a csuklóm.Hát nálunk annyi a különbség,hogy mi nagyon keményen veszekedtünk,elteltek órák a veszekedéssel mire ennyire eldurvult,tehát nem egyik percről a másikra történt.Én olyankor nagyon felidegelem magam azon,hogy ő nem ismeri el a hibáját h engem vádol,mindketten hibásak vagyunk de veszekedéskor csak én.Ő mindig utána jön rá a dolgokra...Hirtelen természetű,sokszor kiprovokálom,nem direkt,csak annyira kikészít,hogy már nem tudok magamon urakodni!Láttam már egy párszor,hogy alig bírta ki h megüssön,ált azzal fenyeget h megüt mert abban bízik,hogy így abbahagyom,de én olyankor még idegesebb leszek és egyre csak rosszabb...tehát ált mindkét fél a hibás de az a furi,hogy ezzel kezdtétek a napot,meg h miért járt el ennyire hamar a keze.
18. spinneli (válaszként erre: 16. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:57
miért ne tudnál változni?
17. pinkee (válaszként erre: 14. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:56

akkor az én agyam is elborult és olyan sok mindent mondtam amit nem kellett volna,hogy ha az ő helyében lettem volna nálam is elszakadt volna a cérna. lehet,hogy előbb.

próbálj nem hisztizni,tudom nehéz én is olyan voltam,de ezt lehet kontrollálni.

beszéltél azóta vele???

16. hugica1989 (válaszként erre: 12. - Christine1979)
2009. aug. 13. 10:55
Én sem szeretnék mindig ilyen hisztis lenni, de nem tudok megváltozni.:( Ha valami nem tetszett megszoktam, hogy egy kiadós hisztivel mindent elérek, sajnos felnőttként ez már nincs így.
15. Christine1979 (válaszként erre: 14. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:51

Lehet, vmi butaságot, amitől felment benne is a pumpa.

Én is azt javaslom, higgadtan beszéljétek meg, mert ha egyébként nem agresszív típus, akkor lehet tényleg te hoztad ezt ki belőle (bár, én eleve elítélem ezt, hogy vki megüssön vkit), de ha szeretitek egymást, szerintem meg lehet oldani, máskor ilyen ne forduljon elő.

14. hugica1989 (válaszként erre: 4. - Christine1979)
2009. aug. 13. 10:49
Nem tudom már, hogy mit mondtam neki, mert minden olyan gyorsan történt. Én nem így akartam.
13. zizi26
2009. aug. 13. 10:46

Hát igen én elhagynám, de az a baj hogy szereted.

Beszéljétek meg mi volt ez a reggeli vita.

Elhamarkodottan ne dönts, ha csak most ütött meg lehet, hogy csak kiváltottad belőle.

Engem is ütöttek már meg hiszti miatt a Volt Pasim. Kiakasztó tudtam lenni sőt még egy vödör vizet is kaptam a nyakamba.

Aztán lenyugodtam és megbeszéltük. Megígérte, hogy többé nem teszi, ezt akárhogyan hisztizek is vele.

Utána még 5 évet voltunk együtt és nem azért hagytam el, mert bántott, hanem mert beleszerettem másba. A félsz viszont mindig megmarad majd. Döntsed, el mit szeretnél és beszélgessetek, ne vitázzatok csak higgadtan nyugodtan. Hidd el hatásos a pasiknál, ha Te nyugodt maradsz.

12. Christine1979 (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2009. aug. 13. 10:45

Pontosan. :) És ilyenkor jön, hogy azt mondja, megsértődök :))

Amúgy sajnos ezzel a tulajdonságommal tisztában vagyok, úgyhogy most pont azon vagyok, változtassak ezen. :)

11. zebracsikó (válaszként erre: 8. - Christine1979)
2009. aug. 13. 10:44

úgy általában a nőknél tipikus :)


(nem mondjuk, de elvárjuk, hogy kitalálja, aztán jaj neki, ha nem tudja!)

10. 5792143448 (válaszként erre: 1. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:44

Én azt mondom, ha valóban ennyi idős vagy-mint a reg. neveden, akkor szépen zárjátok le a kapcsolatot.


Ha idősebb vagy, és gyerek van, akkor van értelme elgondolkodni egyáltalán a folytatáson.

Függetlenűl attól ki kit provokált és mivel.

9. eddit (válaszként erre: 1. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:43
Az igaz,hogy nincs mentség arra, ha egy pasi megüt egy nőt, de te is visszavehetnél a stílusodból, mert nem a tulajdonod...és ha így folytatod, le fog lépni.
8. Christine1979 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2009. aug. 13. 10:43
Na, ez amit leírtál, nálam néha tipikus :D
7. cel
2009. aug. 13. 10:43
Távol álljon tőlem bármiféle okoskodás, ítélkezés, megütni valakit nagyon csúnya és tűrhetetlen, de provokáció is legalább annyira elítélendő. Ember legyen a talpán akinek a zsebében nem nyílik ki a bicska, ha provokálják, persze ez sem mentség az ütlegelésre. Higgadtan beszéljétek át a történteket.
6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:42

Miben vagy elégedetlen vele, vagy magaddal?

A hiszti mindig abból adódik, hogy valamit elvárunk úgy a másiktól, hogy hogy közben nem is mondjuk ki,mi az, talán még magunk előtt is eltitkoljuk, s mikor nem teljesül, akkor jön a hiszti.

5. pinkee (válaszként erre: 1. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:39

ez kemény dolog....

a régi párommal ez velünk is előfordult!egyszer!!

ott én voltam a hibás,mert valóban kiprovokáltam.ezt utólag láttam be és csak egyszer történt meg!

4. Christine1979 (válaszként erre: 1. - Hugica1989)
2009. aug. 13. 10:39

Szija,



viták mindenhol akadnak, sajnos, (én is megkaptam már, hogy hisztis vagyok :) ), de a kérdés az, mit mondhattál neki, hogy megütött? :S Amúgy szerintem nincs olyan ok, amiért egy nőt megüthet a párja.

Ez volt az első alkalom?

2009. aug. 13. 10:38
Szia!Ha ezt mondta valószinű hogy szeret csak kihoztad a béketűréséből.Persze ez nem indok hogy megüssön.De vannak az embernek olyan pillanatai amikor düh elhatalmasodik.
2009. aug. 13. 10:38

Mitől van ez a hatalmas feszültség köztetek?

A Te hisztid is belső nyugtalanság miatt van, ez nyilván átragadt rá is, érdemes lenne tisztázni az érzéseket, mert az ő tette is elítélendő, de Te is kivetted belőle a részed alaposan.

2009. aug. 13. 10:34
Pasimmal 3 éve vagyunk együtt, idén hozzánk költözött. Szoktunk veszekedni, mint mindenki más, szerinte nagyon hisztis vagyok, de én nagyon szeretem, és úgy érzem, ő is. Legalábbis ma reggelig azt hittem. Az igaz, hogy ma bal lábbal keltem, és elég bunkó voltam vele. Elkezdtünk veszekedni, de nagyon eldurvult, olyannyira, hogy megütött. Én visszaadtam neki, és az ágyra lökött, aztán felpattantam, és pofonvágtam, de úgy igazából. Ezután ő erősen megszorított, annyira fájt. Meeglátszik a keze nyoma. Utána kiment, és csak annyit mondott, hogy gondolkodjak el mit csinálok, és mit akarok tőle. NAgyon szeretem, de engem ne üssön meg senki. Mit tegyek???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook