Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Légy testtelen! fórum

Légy testtelen! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Légy testtelen!

1 2
2015. jan. 30. 19:35

Ó te jó Ég :D

Sok helyen sokakkal sok mindenről beszélgetek,nem emlékeztem ..de a stílusból beugrott :D

Kedves Csajszi!

Mégegyszer köszönöm az észrevételeidet a cikkemmel kapcsolatban,mérlegelem. Még annyit hogy szerinted Gribedli jött bevédeni engem elég vicces feltételezés,mivel mi ketten nem kevés szakmai csatát vívtunk itt,tiszteljük egymás nézeteit még ha eltérőek néhány dologban,de nem gondolnám ,hogy összetartásból megvédett volna:D Nem ismered őt olyan rég mint én,határozott ,és kifejezetten saját véleménye van ,nem kell őt vezetgetni:D

Sose gondoltam volna ,hogy egy ösztönzőnek szánt,könnyed hangvételű cikket így ki lehet forgatni...valóban nem egy tudományos értekezés,de nem is volt ez a célja..Ha olyat akarsz olvasni ,azt is találhat itt a fórumokban..

Mégegyszer bocs ,hogy nem tetszett ,sajnálom,és köszi mindenkinek aki szánt időt az elolvasására,és örülök ,ha tetszett is! Szerintem itt álljunk meg:D

49. kriszta773 (válaszként erre: 48. - Miss Angel)
2015. jan. 30. 16:36
atyaég, téged ennyire érzékenyen érint ez a téma? pedig aztán a cikkben nincs semmi konkrét vagy bántó, elég furcsa, hogy így elkapott az indulat és magyarázkodsz meg szidsz másokat, holott szerintem egy rossz szót nem írtak neked
48. Miss Angel (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2015. jan. 30. 11:12

te figyelj már,kivel tévesztesz össze?:)))))))))))) zsírleszívás :DDDDDDD

1.SEmmilyen zsírleszívásom nem volt,de tudod mit,ha tetőtől talpig át lennék operálva se lenne hozzá semmi közöd.

2.offolod a fórumot csak azért hogy belém rúghass,de legalább ügyesebben csinálnád,te szánalom,mert az vagy,egy SZÁNALOM,aki az agresszióját ismeretlen embereken,topikokban próbálja levezetni,arra csak ez az egy szó illik....azt meg hagyjuk már ki boldog meg ki nem,te aztán rohadtul boldog lehetsz,ha erre van szükséged,hogy mindenkinek,aki neked nem szimpi,nagyképűen beszólogass,de ha ez a lételemed hát hajrá,nem gátollak:D:D


tudod mit,folytasd a végtelenségig,bár a helyedben egy orvost keresnék fel mihamarabb,mert akinek mások lealázása okoz a legnagyobb örömet,AZ TÉNYLEG BETEG!

Amúgy most is csak egy gyenge próbálkozás volt....................

47. gribedli*** (válaszként erre: 46. - Miss Angel)
2015. jan. 30. 10:59

Nos, én nem is hozzád szóltam, nézd csak meg, írtam egy dolgot a cikkre, erre te elkezdtél belekötni. Te az én hsz-mbe, nem én a tiedbe. Ez az egyik. A másik pedig, hogy még mindig te éleszted, még mindig te válaszolsz, még mindig te kötekedsz. Enyém az utolsó szó? Nem, nem ez a szándékom, de te igen, te akarod mindig lezárni az utolsó szóval, ami mindig valami sértő dolog. Már miért is ne válaszolhatnék én egy sértésre?


Te érzed magad senkinek, hiszen te vagy az, akinek egyik mellműtétje követi a másikat, orrműtét, térd fölötti zsírleszívás, gyógyszerezés, stb. Ki tudja, mi más lesz még. De ha legalább boldog lennél vele! Csakhogy mégsem vagy az, mert máskülönben bebizonyítanád, hogy nincs szükséged ilyen kicsinyes dolgokra, mint idejönni egy topikba és mindenkit betegesnek titulálni mindenkit, 1 év távlatából. Beteg te vagy, de nagyon!

46. Miss Angel (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2015. jan. 30. 10:47

Látom ,milyen szimplán továbbgörgetsz,úgy,ahogy máskor,ha nem a tied az utolsó szó,senkinek érzed magad,mint ami vagy is a szememben.

rosszindulat...én a helyedben magamba néznék :D


amúgy a cikkről már hónapokkal ezelőtt leírtam a véleményemet,az meg egy véletlen,hogy ő csak most reagált rá,de nehogy már magyarázkodnom kelljen,mint ahogy nem is kell :D


azt javaslom,ne tegyük csúffá ezt a fórumot és hagyjuk egymást békén,szerintem mindannyian elférünk a portálon,úgy,hogy nem érintkezünk egymással,van itt elég tér.

Én meg ünnepélyesen megígérem,hogy soha többé semmi olyanhoz nem szólok hozzá fórumokon vagy bárhol,amihez csak közötök van,oké? így talán sikerül végre elkerülnünk egymást :D


további jó szórakozást

45. gribedli*** (válaszként erre: 44. - Miss Angel)
2015. jan. 30. 10:36
Senki se kérte, hogy ne írd le! Bár azt írtad, hogy csak 1 hsz-t szánsz a dologra, ami teljesen off a témát illetően. Szimpla rosszindulatból írod, ezért én meg szimplán továbbgörgetek rajta.
44. Miss Angel (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. jan. 30. 10:30

nem lesz sok sok,csak még 1:a TÁMADÁS a ti műfajotok,ennyi.....a véleményemet meg ugyanúgy jogom van leírni,mint neked,ez megtörtént.


isten veled :))))

43. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Miss Angel)
2015. jan. 30. 10:24

Köze nem volt annak, amit írtam, ahhoz amit te írsz. Nem kell senkit megvédeni, amùgy meg ezzel csak aláírod, hogy te azért írtál ide, hogy támadd, ennyi. Ennek ellenére nem megvédtem, hanem leírtam a véleményemet én is, neki meg szerintem teljesen mindegy, hogy mit írtál neki támadó szándékkal, hiszen fel sem vette, ennyi.


Ès biztos vagyok benne, hogy nem szánsz 1 hszt a dologra, hanem lesz még sok-sok, ahogy szoktad, ma is, holnap is, azutàn is.


Továbbra is azt gondolom, hogy betegesebb a plasztikai mûtètek sora ès nem beszélhetünk egèszséges testképről azoknál, akiknek ez kell a normális élethez, és nem szereti önmagát ez a cikk témája és ehhez ezt fűztem hozzá. I

2015. jan. 30. 10:12
ja és mielőtt elkezdődne a cseszegetés,még 1 hozzászólást szánok annak hogy leírjam:nem kötekedni jöttem,csak véleményt írni,az megvolt,innentől távoztam a fórumról. !!
41. Miss Angel (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2015. jan. 30. 10:09

Örülök,hogy jöttél megvédeni,már vártalak,mint az óvodások,akik saját magukat nem tudják megvédeni :D


na mindegy,bármit írsz,nekem a cikk akkor sem tetszik,elvonatkoztatva a cikkírótól,gyenge,üres és minden van benne,csak őszinte sorok nincsenek,mellébeszéd annál több.Tehát a véleményem ugyanaz maradt...hátha a legközelebbi jobban sikerül.

2015. jan. 29. 19:06
Na most elolvastam újra a cikket:D
2015. jan. 29. 19:01

Már nem emlékszem pontosan a cikkre és most nem fogom elolvasni, de aki meg van elégedve magával, annak nem kell hozzá 5 műtét. Az meg, aki mások külsején javít mert ebből él, alap, hogy rendelkezik azzal a bizonyos plusszal, hogy nemcsak magával elégedett de képes mások önbizalmát is egy kicsit felturbózni.


Bár Katykócától hallottam már ilyet, hogy a mindig fodrásznak van a legrosszabb haja :DDD ettől függetlenül hiszek abban, hogy csak az tudja másnak is átadni a tudatosságot, tudást, aki maga is műveli, éli. Egyáltalán, másképp nem is menne, nem?

38. kriszta773 (válaszként erre: 37. - Katykóca)
2015. jan. 29. 16:18

én nem éreztem betegesnek, inkább laza vidámnak :)

gondolom, betegesnek az találja, aki betegesen viszonyul a saját testéhez, de azoknak sajna egy cikk, vagy pár írás biztos nem segít, hanem doki

37. katykóca (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2015. jan. 29. 15:15

Ez egy cikkverseny volt amit a testről kellett írni:D Ezért született, meg azért mert az ihletői,akikkel dolgozom a túlsúlyos,ill. elégedetlen emberek.Főképp nekik szól,hogy szeressék jobban ,és fogadják el a testüket:D

Nekem a sajátommal semmi gondom,sőt meg vagyok vele elégedve,és teszek is érte hogy így maradjon.

Köszönöm hogy te nem érezted betegesnek,és nem küldtél miatta orvoshoz:D

2015. jan. 29. 08:20

Most már emlékszem rád :-D

Mindent értek..köszi hogy megtiszteltél a véleményeddel a cikkel kapcsolatban! :-D

35. Miss Angel (válaszként erre: 32. - Katykóca)
2015. jan. 28. 23:33

Bocsi,de annak idején te is úgy ítéltél meg engem hogy sose láttál,azt se tudtad,ki vagyok,mi vagyok,és beteg módjára reagáltál a FÓRUMODON azokra a hozzászólásaimra is,amiket építő jelleggel próbáltam a témához fűzni.SZÓ SZERINT felszólítottál,hogy takarodjak .D

na most az ilyen ember egészséges?:)

sztem nem,pláne akkor pörögtél fel,mikor be mertük oda írni néhányan,hogy nagyjábol elégedettek vagyunk magunkkal.már biztos elfelejtetted,de nekem már ott lejött,hogy súlyos komplexusaid vannak+még durva is vagy.

ennyit az egészről,a véleményem ugyanaz maradt,VÉLEMÉNY ÉS NEM BOSSZÚ!!!

Itt be is fejeztem és sok sikert a további fórumozáshoz/cikkíráshoz,bár sokkal jobbat,mit ez itt :) ;)

34. kriszta773 (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2015. jan. 28. 22:36

nekem inkább úgy tűnt, olyasvalaki írta, aki nem volt kibékülve a testével, de már elfogadta, és jól "használja", felszabadult, és örül ennek :)


bár a célját nem értem a cikknek

33. katykóca (válaszként erre: 31. - Cel)
2015. jan. 28. 21:47
Ezért testtelen és nem testetlen :D
32. katykóca (válaszként erre: 30. - Miss Angel)
2015. jan. 28. 21:10

Azért ez szerintem elég durva megítélése egy olyan ismeretlennek ,akit sose láttam ,nem találkoztam vele ,és elolvastam/és félreértelmeztem/ egy írását egy oldalon.


Ezek a mondatok:" milyen ember írta a cikket,aki full komplexusos,aki arra biztat mindenkit hogy legyen önmagával elégedett,holott pont ő az,aki képtelen mindezt elérni,de mintha másoknak próbálná bizonygatni,mennyire nem így van,és ordít,mennyire nincs rendbe a cikkíró pszichésen...mintha egy pszichésen teljesen BETEG és komplexusos ember írta volna,aki a "testtelenség"vágyára összpontosítana ahelyett,hogy változtatna az életén,a saját állapotán,mondjuk azáltal,hogy felkeres egy orvost aki kicsit "rendbe teszi",vagy részt venne esetleg egy önbizalomfejlesztő tréningen.... " Szerinted kedves angyallány/amit nagyon sajnálok ,hogy pont ez a nicked,mert ezt a kifejezést eddig kedveltem:/

szóval kicsit -nagyon nagy arcnak érzem azt az embert aki látatlanban egy ismeretlenről megállapítja hogy nincs rendben pszichésen,és TELJESEN BETEG komplexusos ember.És javasolja egy orvosfelkeresését...Egy olyan cikkre ami arról szól hogy szabaduljunk föl a testünk által ránk vetett börtönből és fogadjuk el önmagunkat olyannak amilyenek vagyunk.

kemény szavak ,de szerintem önvizsgálatot kéne tartanos .te tökéletes lény :D

31. cel (válaszként erre: 1. - Katykóca)
2014. jan. 14. 11:02
Szerintem meg az nem elégedett a testével, akinek a lelke nincs rendben. Lelki problémát szeretné más külsővel fedni. Azért nem írtam, hogy szebb külsővel, mert a testi szépség nagyon relatív és mindenkinek mást takar, minenkinek más a szép. Ha a lelkünk rendben van, az átragyog bármilyen testen.
2014. jan. 14. 10:57

Szerintem meg ez a cikk gáz....most leltem a psziché kategóriában...

főleg a második fele,az utolsó mondatok sugározzák,hogy milyen ember írta a cikket,aki full komplexusos,aki arra biztat mindenkit hogy legyen önmagával elégedett,holott pont ő az,aki képtelen mindezt elérni,de mintha másoknak próbálná bizonygatni,mennyire nem így van,és ordít,mennyire nincs rendbe a cikkíró pszichésen...mintha egy pszichésen teljesen BETEG és komplexusos ember írta volna,aki a "testtelenség"vágyára összpontosítana ahelyett,hogy változtatna az életén,a saját állapotán,mondjuk azáltal,hogy felkeres egy orvost aki kicsit "rendbe teszi",vagy részt venne esetleg egy önbizalomfejlesztő tréningen....

hát,őszintén sajnállak és ha már az őszinte szót használom,ez a cikk csöppet sem az,vagyis:CSÖPPET SEM ŐSZINTE!emellett teljesen üres is.

Kemény szavak,tudom,de ennyi az őszinte véleményem a cikkről és a cikkíróról......

29. marduk
2011. nov. 1. 08:30
Valojában magam is arra gondoltam a címből ki indulva,hogy már túl van azon,hogy a teste legyen a közép pontban mert rátalált a lélek felemelő dolgaira.Ha valaki utálja magát vagy bár mit a testén az érzelem áthatja ezt más is megérzi.Van ettől még nagyobb dilema is azt hiszi,hogy mások is úgy látják őt mint saját magát látja.Ezért van az hogy a másik ember tükröt mutat nekünk.Nem lenne ez így ha nem magunkat keresnénk mások szemén keresztűl,nem fontos a másik ember rólunk mit gondol mert nem azt fogjuk tudni ami valójába igaz lenne hisz ő is kétségekkel van tele saját maga képével nem velünk van baja hanem magával.Értitek?Ne keresd hogy valaki akár ki mit gondol rólad az a lénye te fogadd el azt aki vagy.Az ember csak csapdába kerül saját maga tapasztalatlaságának hibájából,de megtanulja megvédeni magát mert ezt kell tennie.A férfinek a test kell a lelkizös Nők már teher számukra,de ne is akard lelkestül oda adni magad kell hogy maradjon neked is valami.A gyönyörű virág mellett is elmennek akik nem is akarják észre venni,ettől még nem pusztitja el magát a virág.Vedd észre magad,hogy gyönyörű az akit a tükör megmutat.Meglátod megváltozik minden kisimulnak arcvonások csillogó szempár lesz mosolygos. Ezt válald!!
2011. nov. 1. 05:47
Nagyon jó a téma, gratulálok! Igaznak találom minden egyes szavát. Nagyon sokat sírtam az eddigi életem során. Lánykoromban balettoztam, nagyon szép alakom volt. Sok fiúnak tetszettem. Választottam, majd később férjhez mentem. A férjem sosem volt elégedett velem, főleg szülés után nem. Dagadt vagy, dagadt tehén, járj kondiba, változz meg, legyél fekete hajú, majd legyél vörös rövid hajú, stb. Sok mindent megtettem, de a kondit nem vállaltam be, már csak azért sem, inkább a gyerekekkel foglalkoztam, tanultam velük, játszottam, stb. De a derékig érő hajamat levágattam két centisre, csak hogy neki kedvezzek. Sírtam én is és a fodrász is, de így sem voltam jó. Amikor már elveszítettem önmagam, akkor közöltem, hogy el akarok válni, kb. 5 évre rá volt hajlandó. A férfiaknak tetszettem és tetszem így is, teljesen mindegy hány kiló vagyok. Most a lányom kérésére eljárok vele kondizni. Nagyon jól érzem magam, pici hatása már van. De nem emiatt érzem jól magam. Szeretem magam, szeretem, ahogyan van, és ezt tényleg sokan észreveszik.
27. katykóca (válaszként erre: 26. - 92422a8764)
2011. okt. 24. 19:35
ÁÁÁ!! értem:DDD Lehet , hogy igaza is van!:D
26. 92422a8764 (válaszként erre: 16. - Katykóca)
2011. okt. 24. 19:15
Szerintem ,udvariaskodik és közben azt gondolja ,de nagy....:(
25. katykóca (válaszként erre: 22. - 83e25137af)
2011. okt. 24. 19:13
Sajna ez elég távol áll tőlem..én a konkrét testekkel dolgozom:DD, de látom ,hogy mélyebben ez "fejben dől el..magyarul lelki tényező!!"
2011. okt. 24. 19:11
Amikor a felhívást olvastam a főoldalon azt godoltam, hogy a test inkább akadály manapság, mert aki már foglalkozik a saját testével annak baja is van vele egyértelműen...akinek nincs baja , az meg nem foglalkozik vele azaz testtelen:D Így jött a kifejezés a testtelen szó..de igazad van lehet a testetlen is lehetett volna....Tudod egész nap olyan emberekkel vagyok/ill . a nap második felében/akika testüket utálják, és vltozni szeretnének, de ha lehet minnél kisebb erőbefektetés révén....Megdöbbentő, hogy a civilizáció mennyire lustává, és gyengévé tesz bennünket, fizetünk azért , hogy elfogadhatóvá tegyen bennünket egy ember...holott ezt magunk is életmóddal elérhetnénk..jó okés elkalandoztam testetlen -testtelen...érdekes ..még ízlelgetem:DD
23. 98ec496afb (válaszként erre: 21. - Katykóca)
2011. okt. 24. 19:05
Én paradoxont:) testről szól és a cím arra szólít fel, hogy testtelenek legyünk, bár ez a forma kicsit szokatlan (inkább a testetlen ismerős).
22. 83e25137af (válaszként erre: 21. - Katykóca)
2011. okt. 24. 19:04
valami olyasmi. spirituális dolgot gondoltam. felemelkedés, vagy meditáció esetleg, hasonlók :)
2011. okt. 24. 18:52
Egyébként mit feltételeztél a címből , kíváncsi lennék..lélelvándorlás.....esetleg?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook