Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Legjobb naptej fórum

Legjobb naptej (beszélgetős fórum)


5. andilaci (válaszként erre: 4. - Kannanana)
febr. 27. 23:17
👍
febr. 21. 21:49

Csak arcra használom, és mediterrán országokban, mert egy vagyon, azért ennél olcsóbban is be lehet szerezni:


[link]


De nagyon szuper!

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 20:34

GiGinek a napozó krémjénél én még nem találtam jobbat pedig kerestem, mert változtattak a formulán és a régebbi sokkal jobb, könnyebb volt, de a "lerontott" formula is jobb mint amiket más márkától próbáltam. Igaz az én bőröm nem zsíros, egy zsírosabb bőrnek ez már lehet sok(k) lenne.


Sajnos nehéz beszerezni 😕

febr. 21. 19:50
Arcodra használj másikat, direkt arcra valót vegyél külön. Pl Revuele-nek van jó :-)
febr. 21. 19:39

Sziasztok érdeklődnék kinek melyik napvédő krém, spray vált be a legjobban? Én mindig 50 faktoroast használtam mert könnyen leég a bőröm és nagyon sok anyajegy is van rajta ezért nem is napozok sokat, főleg 11-15 között.

Legutóbb az yv rocher naptejét vettem nem tudom jó volt e a bőrnek, leégni nem éget le az igaz. Olyan kéne amit arcra is lehet kenni de nem okoz pattanásokat mert nekem sajnos nem minden jó az arcomra

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook