Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Léböjt, tisztító kúra. Hogyan? fórum

Léböjt, tisztító kúra. Hogyan? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. febr. 8. 16:36

Nem tudom miket vizsgáltak, de kíváncsi lennék rá, hogy mit eszel. Oda figyelsz a kajádra?

Nem eszel sok gyümölcsöt és zöldséget? Tejtermék? Ez mind puffaszt. TK. kenyér? Eleget eszel?


Terheléses cukor vizsgálaton voltál?


Hány éves vagy? Nem vagy változókorban? Mozogsz eleget?


A tisztítókúra butaság. Ha az embernek szüksége lenne rá valóban, akkor sokan nem érnék meg a kora gyerekkort sem. De nincs szükségünk rá! A szervezetünk megcsinálja azt magától is (vese, máj, stb.)

7. 9c485f67e8 (válaszként erre: 6. - Lonna4)
2017. febr. 8. 15:49
A citromról nem is beszélve; elég csak megnézni, hogy oldja fel a vízkövet percek alatt.
6. Lonna4 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2017. febr. 8. 15:26
Ha ne kell fogyj miért pont a chayenne borsos lityot iszod? Amúgy a chayenne bors durvára őrölt csili. Ha érzékeny a belrendszered ebből nagy bajok lehetnek. Miért nem egy pár napos turmixold főtt zöldségeket tartalmazó diétával kezdesz? Meglátod hogy birod. Szombat vasárnap.
5. bjudit55 (válaszként erre: 3. - Valakivagyok1984)
2017. febr. 8. 15:21
Fele sem tréfa ha ekkora a baj. Vagy orvos, vagy természetgyógyász segítségét kérjed. Senkit nem szeretnék megbántani aki segíteni próbál, de nagy felelősségnek gondolom, amit nem tudom egy fórumozó segítő bevállal-e. És abban sem vagyok biztos, hogy az a drasztikus lébőjt kúra bármire is megoldást jelentene. Egy erős, egészséges szervezetnek is komoly kihívást jelent a véghezvitele. Vannak szelídebb módszerek is, amik lehet hogy többet segítenének. Gyógyulást lórúgás sebességű kúráktól sosem szabad várni. A betegség sem néhány nap alatt alakult ki. Most csúnyát mondok: Ha volt türelmed kivárni hogy ilyen súlyossá váljon az állapotod, legyen türelmed a kíméletes, lassú és eredményes megoldáshoz is. És most egy nagy ölelés! Nem akartalak megbántani, és gyógyulást kívánok!
4. 9c485f67e8 (válaszként erre: 1. - Valakivagyok1984)
2017. febr. 8. 15:20
Nézz utána, mit ír dr. Zacher a méregtelenítésrôl.
2017. febr. 8. 14:17

Hat ha tudtak volna rajtam segiteni eszembe se jutna ilyen dolog.De miutan a ritka betegsegek osztalyan fekudtem "dr.house-nal" es ő se tud velem mit kezdeni meg rajta kivül a 3 gasztros,így muszaj vagyok magamon segiteni.Minden remenyem kb ebben van és barmit kirpobalnek csakhogy meggyogyuljak.


Ugyh varom a tapasztalatokat!

2017. febr. 8. 14:04
Orvosok szerint hüleség az egész. Persze, mindenki azt csinál, amit akar.
2017. febr. 8. 13:51

Sziasztok!

Holnaptól tervezek egy tisztítókúrát!

Nem fogyás miatt,sőt 3kg-nál ha többet fogynék nagyon rossz lenne.Kizárólag méregtelenítés miatt csinálnám.

Állandó hasi fájdalom és puffadás miatt amit A-Zig kivizsgáltak már.Ezért gondoltam,hátha ez segít.

Annyi féle van,hogy nemtudom meddig kell csinálni.Semmit nem lehet enni?Ha igen akkor meddig kell èhezni?Hány napig?

A citromos kúráról olvastam a legtöbb jót.Ma megvettem hozzá a cuccokat.Citrom+víz+cayene bors+juharszirup

Ezt tervezem inni!Mennyi folyadek szukséges?A másik gond,hogy mindenhol tiltják a kávét.Nekem kávé mellet is alacsony a vérnyomásom,anélkül nap végére szédülni fogok.

Van valakinek tapasztalata?Örülnék a hasznos ötleteknek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook