Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere fórum

"Le tudlak fogyasztani" - Paul McKenna új módszere (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2009. júl. 14. 22:02

Sziasztok, sajna a letöltési link nem működik.

"Lehet, hogy a fájlt átnevezték, eltávolították vagy áthelyezték?"

:(((

2009. júl. 9. 21:43
Sziasztok! Én kb 2 hónapja tartom be az elveket, vagyis már nem is nagyon figyelek rá, automatikusan kevesebbet eszek. Ez idő alatt már 6 kiló lement és folyamatosan fogyok, persze edzem is mellette. Szóval mindenkinek csak ajánlani tudom.
656. SIMON JOLIE (válaszként erre: 649. - Diablillo)
2009. júl. 5. 17:35
Pontosan egyénfüggő. És attól függ a testednek mi az egészséges fogyás, meg tulajdonképpen ez nem fogyókúra, mert ez egy nagyon egyszerű dolog ami hathat az életmódodra , ha akarod. Nem hittem volna, de egyszerűen nem vagyok éhes. Figyelem, hogy mikor vagyok éhes, és egyáltalán nem vagyok az. Reggelente futok, még csak most kezdtem, de nagyon jó! Ha eredményeket érek el, akkor tuti , hogy ajánlani fogom mindenkinek :)
2009. júl. 5. 14:06

szia

Én még csak 3 hete kezdtem, két hét alatt 1 kg. De sokkal kevesebbet eszek, és sokkal jobb a közérzetem.

2009. júl. 4. 17:32

Hahóóóóóóóó valaki.

Milyen eredményeitek vannak?

653. diablillo (válaszként erre: 652. - Bálintanyu)
2009. jún. 27. 21:21
A könyvet csak egyszer olvastam. A cd-t egy ideig hallgattam naponta alvás előtt, de a vizsgák miatt elhanyagoltam. Ilyenkor mindig ideges vagyok és valamiért nem tudott ellazítani, csak még idegesebb lettem.
652. bálintanyu (válaszként erre: 651. - Diablillo)
2009. jún. 27. 17:45
A könyvet is többször elolvastad...vagy csak a cd -t hallgatod naponta.
651. diablillo (válaszként erre: 650. - Bálintanyu)
2009. jún. 26. 20:12

Fúha! 22 kg az nagyon sok! Gratulálok! :)

Kell egy kis idő, mire "elsajátítod" a módszert (mikor vagy éhes, mikor laktál jól.. stb.), de ha ez megvan onnantól kezdve gyerekjáték. Nem kell számolni és egy idő után semmire nem kell majd odafigyelned, minden jön magától. Csak ajánlani tudom. Kezdetben én is kételkedtem egy kicsit, amikor rátaláltam a fórumra. A könyv viszont teljesen átmosta az agyam és azóta mindenkinek csak ajánlgatom a dolgot a környezetemben. :)

650. bálintanyu (válaszként erre: 649. - Diablillo)
2009. jún. 25. 19:54

Köszi a választ.

Én tavaly karácsony óta fogytam a WW-vel 22 kg-ot.Most inkább már csak tartani szeretném a súlyomat, max 1-2 kg-ot fogyni, de már unom a számolgatást.Remélem segit ez a módszer abban hogy ne kezdjek el újra "zabálni " és hizni.Minden nap meghallgatom a CD-t, még nehéz pontosan eldönteni mikor laktam jól, de az már eredmény hogy álltalában gyalog megyek fel a munkahelyemen az 5. emeletre.

649. diablillo (válaszként erre: 648. - Bálintanyu)
2009. jún. 24. 13:11

Igen, van. Bár változó, hogy kinél mennyi ment le és az is, hogy mennyi idő alatt. Én 4 hónap alatt kicsit több, mint 4 kilót adtam le és ez centiben is mérhető (de gondolom ez függ attól is, hogy az ember mennyi felesleget cipel magával).


Kell egy kis idő, amíg átáll a szervezeted és előfordulhat, hogy azt érzed majd, nem történik semmi. Némi akaratra szükség lesz, de meghozza a gyümölcsét :)

Hajrá!

2009. jún. 23. 17:25

Sziasztok

Elég kihalt ez a fórum, én hétvége óta próbálkozom ezzel a módszerrel.Van valaki akinek sikerült fogyni vele?

2009. jún. 17. 15:07

Sziasztok!

Rég jártam erre. Megígértem, hogy beszámolok a fejleményekről.

Azóta sem eszem búzalisztből készült dolgokat egyáltalán.

A lényeg viszont, hogy majdnem két hónap alatt le ment 2,7kg! Nem voltam éhes, és volt egy hét vissza esésem is. De hamar vissza álltam megint a megszokott kerékvágásba,

Úgy vettem észre, hogy igazán most állt át a szervezetem . Nem tudok már gyorsan falni, és talán a negyedét tudom megeni annak, mint elötte. Sokkal jobban kívánom a zöldségeket, és kenyeret, vagy kenyér félét egyáltalán nem!

Természetesen minden nap meghallgatom legalább egyszer a CD-t. De, ha van időm, akkor többször is. :o)))

Kevéske mozgást is végzek. Mell. has, comb, és fenék izmokat erősítek egyenlőre.

Remélem, hogy sokan vagytok akiknek be jött ez a életmód váltás.

Sok sikeres beszámolót várok itt az oldalon! :o)))

Hajrá lányok! :o))))

2009. jún. 7. 17:03
Köszi, igyekszem... =)
645. fadigflo (válaszként erre: 643. - TheSecret22)
2009. jún. 7. 09:59
Jobbulást! :) Pihengess!
644. diablillo (válaszként erre: 643. - TheSecret22)
2009. jún. 6. 21:46
Az jó, az is mozgás. Látom Neked most minden összejött! Kitartás! :)
2009. jún. 6. 16:42
hát nem igazán, de nagyokat sétálok a kutyummal =) az is valami. bár mst nem tudok, mert eltörtem a lábujjam =(
642. diablillo (válaszként erre: 639. - Salsa)
2009. jún. 5. 22:40

Ha visszanézel a fórumban, akkor megtalálhatod a linkeket, ahonnan elérhetőek az anyagok.

Röviden összefoglalva:

1. egyél, amikor éhes vagy!

2. azt egyél, amit megkívánsz!

3. lassan egyél és élvezz ki minden falatot!

4. hagyd abba az evést, ha tele vagy!

641. diablillo (válaszként erre: 640. - TheSecret22)
2009. jún. 5. 22:36
Oh! Akkor nem csodálom, hogy a mérleg nem a barátod! Mozogni szoktál?
2009. jún. 5. 15:08

diablillo, mst nem állok, mert mikor utoljára ráálltam, a szívbaj kapott el....17 kiló plusz jött rám fél év alatt =((( Mst elég nekem az is, ha kezd rám bő lenni a gatya =)))

Szia Salsa! Paul McKenna csodálatos módszere...van hozzá könyv is, meg egy cd. A cd hanganyagát el tudom küldeni Neked, ha szeretnéd! Meg a könyvet is szívesen beszkennelem, csak az hosszabb idő...De megéri hidd el =)

639. Salsa
2009. jún. 5. 12:51
Sziasztok!Uj vagyok,leirná valaki miről is van szó,mi ez a le tudlak fogyasztani dolog....üdv.egy honfitársatok)
638. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 637. - Hidewatch)
2009. jún. 5. 12:48
Nagyon jól csinálod, ahogyan biciklizel. Ez az úgynevezett crosstraining elv, ahogy csinálod. Nagyon hatásos. Gratula, végre valaki aki nem akasztónak használja a házi sportgépeket. :)
637. hidewatch (válaszként erre: 636. - Diablillo)
2009. jún. 5. 12:13

Szobabiciklizni szoktam, intenzíven 45 percet kb. heti 4-5x. Ez nagyon sokat segít. A lényeg, hogy szakadjon rólam a víz a végére, akkor nagyon jól érzem magam mindig utána :) De amúgy a legjobb sztem az, ha kis ideig egy picit erősebb fokozaton, kis ideig egyel gyengéb fokozaton tekerek, és ezt váltogaton az edzés kb. középső 20 percében.

Ha nagyon nincs időm/fáradt/nyűgös vagyok, akkor csak elkezdek tekerni, hoyg na ma csak 30 percet... de 30-nál már úgysincs szívem leszállni, hiszen már csak 15 perc :)

636. diablillo (válaszként erre: 631. - Hidewatch)
2009. jún. 5. 11:57

-3,7 kg kicsivel több, mint 3 hónap alatt. Centiben ez -2cm derékról, csípőről és combról.

Én is lassan fogyok, de nem bánom csak menjenek lefelé a kilók :)


Szoktál tornázni?

2009. jún. 5. 08:43
Látom, hogy ritkán jövünk ide beszélgetni, de azért vannak akik szorgalmasan csinálják. Működik! Így tovább, és hajrá akik így akarnak étkezni és élni a továbbiakban.
634. diablillo (válaszként erre: 632. - TheSecret22)
2009. jún. 4. 23:17

Üdv a klubban és grat!

Mérlegre nem álltál?

633. diablillo (válaszként erre: 631. - Hidewatch)
2009. jún. 4. 23:16

Nem hangzik hülyén. Akinek "bejött a módszer" az tudja miről van szó :) Grat az újabb leadott kilóhoz!

Én tegnap próbáltam magam mérni, mert úgy éreztem, hogy felszedtem egy keveset. De nem. Jelenleg 54,valamennyi vagyok (az 58-as kezdéshez képest egész jó). Sajnos lemerült az elem a mérlegemben mire eljutott volna a tudatomig, hogy mennyi is az pontosan :) Szóval majd holnap reggel megpróbálom újból mérni magam.

2009. jún. 4. 18:06

Sziasztok!

Még új vagyok. Kb. 1 hónapja vettem meg a könyvet, már elolvastam 2x és minden 2. este hallgatom a cd-t is elalvás előtt. Most a napokban vettem észre h bő rám a gatya....és már anyum is mondja h látszik h ment le pár kiló. És nagyon jól érzem magam....tényleg akkor eszem amikor éhes vagyok és kb. csak a harmadát eszem annak amennyit ettem előtte. Én is ajánlom ezt a módszert mindenkinek! Nekem semmilyen diéta nem vált be....és mst mégis úgy érzem h valamit jól csinálok =))) Sok sikert mindenkinek!

631. hidewatch (válaszként erre: 630. - Diablillo)
2009. jún. 4. 12:41

Szia!


Bocs, az előzőre elfelejtettem válaszolni, csak most jutott eszembe, hogy megint felbukkant az elsők között a fórum :)


Szóval igen, megváltozott az étellel a viszonyom (de hülyén hangzik ez így :D), és nagyon összeszűkült a gyomrom. Az evés kezd újra ösztön lenni, és nem pótcselekvés.


Azóta amúgy sikerült elérnem a -5 kg-ot, nem tudom, hogy stabilan-e, mert már csak hetente mérem magam, de remélem, hogy ennél már csak lejjeb fog menni a súlyom :) Amúgy nem emlékszem, mikor voltam utoljára ennyi :) Lassan fogyok, de nem bánom, mert tényleg mindent megeszek, amit megkívánok az ésszerűség határain belül, és ha lefogytam, nem lehet majd észrevenni a különbséget a "fogyókúrás" és nem fogyókúrás táplálkozásomban, nem lesz nehéz így maradni azután is, hogy már nem célom tovább fogyni.

2009. jún. 4. 12:05

Mindenki úgy eltűnt!

Eredmények???

629. diablillo (válaszként erre: 628. - Hidewatch)
2009. máj. 26. 14:27

Grat! :)

Ha jól veszem ki a szavaidból nem csak annak örülsz, hogy lement 4 kiló.

Szerintem tök jó érzés, amikor már eljut az ember arra a szintre, hogy nem kell örökösen felügyelnie önmagát az éhség terén, hanem "csípőből" jönnek a dolgok és úgy érzi mindene megvan, ami csak kellhet.


Csak így tovább! Hajrá lányok! :D

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook