Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le lehet élni valakivel egy életet úgy, hogy sok, egy kapcsolathoz szükséges dolog hiányzik? fórum

Le lehet élni valakivel egy életet úgy, hogy sok, egy kapcsolathoz szükséges dolog hiányzik? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. 342bae44d8 (válaszként erre: 11. - Andy cica)
2009. aug. 15. 13:37
Ő hány éves? nálunk nagy a korkülönbség, én 30 ő 38! Mindig azt mondom neki, hogy gondoljon bele, hogy ő 30 évesen még agyra főre szexelt, mára meg ráunt, de én még csak most vagyok 30!
14. Andy cica (válaszként erre: 12. - 342bae44d8)
2009. aug. 15. 13:36
egy hete volt, majd egy vita után közölte h nem vagyok szexuálisan vonzó számára, na ez tette be nekem a kaput!!!!!!
2009. aug. 15. 13:33
A megcsalást nálam se vette be:-)
12. 342bae44d8 (válaszként erre: 11. - Andy cica)
2009. aug. 15. 13:33
akkor most hányadán álltok? Még most a havi 2 sincs?
11. Andy cica (válaszként erre: 9. - 342bae44d8)
2009. aug. 15. 13:29
Én bedobtam h meg csalom:) nem tudtam volna ez tény, először kinevetett majd komolyra fogta a dolgot, összeszedem magam drágám jött,ja ment is 2 napig:P:P utána semmi, na nekem meg elegem van h felkínálom magam és ha épp van kedve hozzá, (havi2), akkor ok gyors menet h nekem jó volt-e az nem számít, majd hátat fordít és alszik én meg bőgök h nem vagyok én utca lány:(:(:(:( Na ebből lett elegem! Elegem van az ígérgetésekből. Oldja meg ezután maga:@
10. 342bae44d8 (válaszként erre: 7. - Andy cica)
2009. aug. 15. 13:20
a 9. Neked szántam...
2009. aug. 15. 13:20
én is sokáig éreztem azt hogy mindig csak akkor van akció, ha neki kedve van, és úgy könnyű, én meg ha akarok valamit fogadjam el azt az időt amikor neki épp kedve van ( igen ritka, nem tudom hogy a 38 éve teszi e, de a hűségébe biztos vagyok). Na én azt csináltam a múltkor, hogy erőt vettem magamon és azt mondtam nincs kedvem, meglepődött... és 2 hétig nem volt kedvem....pedig , már a nyálam is csorgott érte..... azóta min. heti 3*. Bár még mindig én kezdeményezek 80%ban, de legalább benne van, persze meg kell jegyeznie előtte, hogy Ó, má megint!
2009. aug. 15. 13:16

Szerintem a kedvességre nem csak a nehéz helyzetekben van szükség, hanem nap mint nap. Attól, hgy nem az az érzelgős típus, attól éreznie kellene, hogy neked szükséged van erre.

Nálunk addig volt ez a felállás, amíg én mindig kapartam. Ez így működött 4évig. Tudtam, hogy szeret Ő is, de mégsem mutatta úgy, ahogy én szerettem volna. Aztán besokaltam és akaratlanul is változott a viselkedésem. Ez a két év már teljesen más volt, de ehez az kellett, hogy bekeményítsek, mert a szép szó nem használt sajnos.

7. Andy cica (válaszként erre: 5. - 342bae44d8)
2009. aug. 15. 13:14
Én hiába kezdeményeztem anno, semmi nem volt csak aa szemrehányás h már megint hatnékom van:P úgyhogy stratégiát változtattam:)Kemény leszek mert voltam már de megsajnáltam, mostantól nem engedek! Ha már farok van a lába között viselkedjen is úgy!Félreértések elkerülése véget NAGYON SZERETEM!
2009. aug. 15. 13:12
Amúgy sármos a pasid, kinézetre olyan ízig-vérig machó!!!!
5. 342bae44d8 (válaszként erre: 3. - Angica0901)
2009. aug. 15. 13:10
Bocsi, hogy konkrétan rákérdezek, de pl. a szexet is Te kezdeményezed? mert nálam akkor telik be a pohár amikor még arra se képes magától, utána persze benne van a dologban, de ő is adhatna jeleket.
4. Andy cica (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2009. aug. 15. 13:09
Mi még csak 2 éve vagyunk együtt, de hasonló cipőben járok én is:(. Ha nem hajlik a szép szóra, légy más, nekem bevált pedig nagyon különc pasi a párom, soha semmi nem vonatkozik rá mint egy átlag normál pasira!
2009. aug. 15. 13:00
Elmondtam, de Ő ilyen. Ezt eddig el is fogadtam, és talán más helyzetben ezután is menne, csak most nagyon szükségem lenne ezekre.
2. vvicus (válaszként erre: 1. - Angica0901)
2009. aug. 15. 12:57
Ha te igényled azokat, amiket leírták, akkor véleményem szerint nem. De miért nem mondod el a párodnak, hogy ezt te igényled?
2009. aug. 15. 12:53
Az utolsó naplóbejegyzésem adta az ötletet a kérdés feltevésére. Sokminden történt mostanában (idén), tudom, hogy kicsit borúsan látok dolgokat, de épp ezek az események gondolkodtatak el azon, hogy vajon jó-e ez a kapcsolat nekem, vagy nem. A lényeg röviden: 4 éve élek együtt valakivel. Ő sosem volt az a nagyon érzelgős típus, igazából nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit. Ezt tudom, és elfogadom, vagyis megpróbálok ezzel együtt élni. Ez mostanáig egész jól ment, de valóban annyi negatív esemény volt az életemben, hogy most hiányzik a bújcsizás, az ölelés, a csók, a törődés, a kedveskedés. Olyan laposnak tűnik az egész. Szegény apukám mindig azt mondta, hogy a lángoló szerelem nem ér semmit, mert hamar elmúlik, és a szeretet sokkal több. De elég egy egész élet leéléséhez a szeretet úgy, ha az előbbiek nincsenek jelen a kapcsolatban?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook