Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Le a bunkó pasikkal, avagy amíg trágya van... fórum

Le a bunkó pasikkal, avagy amíg trágya van... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Le a bunkó pasikkal, avagy amíg trágya van...

15. 6b006fc769 (válaszként erre: 14. - E57e061615)
2012. ápr. 29. 21:26
De azért az igazit megelőző rohadékok részére nem járjuk ki a Kossuth-díjat, ugye?:D
14. e57e061615 (válaszként erre: 6. - 6b006fc769)
2012. ápr. 29. 21:18
Én is így jártam végig az utat. Elcseszettnél elcseszettebb után a szöges ellentétben ráismertem, hogy mi kell nekem.
2012. ápr. 29. 20:34

Amíg a nők nem a ffiak igazi értékére mutatnak keresletet,amíg az anyukák ilyennek nevelik fiacskájukat,addig zsák megtalálja a foltját!


Szerencsére az értelmesebbjei egy idő után azért okosodik:-)

2012. ápr. 29. 19:25

Gratulálok! :)

Úgy néz ki, nekem is egy hasonló kapcsolatot sikerült egy hete otthagyni... :) Mondjuk az én esetem nem volt ennyire vészes, ő inkább a bújtatott terrort tolta, nem így nyíltan, de a hatás hasonló... én se mertem otthagyni, végül talán már ő is rájött, mekkora egy p*cs, és kicsit rásegített a témára... hál'Istennek :) fáj, persze, hogy fáj, de ennél már csak jobb lesz, remélem. És a végén még el is hiszem, hogy én is kellhetek másoknak :D

2012. ápr. 29. 18:23
Gratulálok. :) Én is épp a barátomba beleszeretésnél járok, pont egy ugyanilyen pasitól váltak el az útjaim, mint amit leírtál. Nemrég mentünk szét, de máris ezerszer boldogabb vagyok, mint az utóbbi években. :)
10. HelpMe85 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2012. ápr. 29. 18:01
Ez egy lényegretörő hozzászólás volt. Bár én írtam volna :)
2012. ápr. 29. 17:41
Aki szombaton még szerelmet hazudott a pofámba, hétfőn lebukott, hogy nem csak nekem.
8. 1dc16653d6 (válaszként erre: 7. - Noarashi)
2012. ápr. 29. 17:35

Ez így van.Amíg az ember nem koppan,addig mindenki azt hiszi szeretik és jó helyen van....

Mi történt?

2012. ápr. 29. 14:16

Én most tapasztaltam meg, hogy mennyire is lehet rohadt az ami kivülről olyan csodásnak tűnik. Olyannyira, hogy pár nappal ezelőtt hánytam és hánytam , míg az orvos nem segített. Azt a sok szart ki kellett hánynom, amit beetettek velem (képletesen értem, nem mérget ettem :) ) .

Most fáj, mert nagyon tud fájni az igazság. De túlélem. Pár nappal ezelőtt még azt hittem, hogy minden rendben, szeretek és szeretnek. Közben kiderült, hogy bármennyire is okosnak hittem magam, megvezettek.

2012. ápr. 29. 13:57

Igaz...persze...

Azonban ha nem lett volna annyira sz@r, vajon hányan tudnák igazán értékelni a jót?

Én bevallom, kellett a rossz kapcsolat/partner ahhoz, hogy felismerjem az igazi értékeket és ne a felszínen szépnek látszó, de belül élhetetlen, rothadó legyen a célom...

2012. ápr. 29. 13:44
Szerintem sem a régi pasi érdekli, nem azért irta a cikket, hanem azért, hogy felnyissa a többi "nyuszi" szemét! Hogy igenis léteznek csodák!
2012. ápr. 29. 13:43
Sajnos sok az olyan nő, aki különféle okokból nem akarja vagy nem meri kidobni a pasit, akivel egyébként nem boldog. Jó olyan történeteket hallani, amikor ez sikerül, baráti segítséggel vagy egyedül. :)
3. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 2. - Kisj)
2012. ápr. 29. 13:16
Szerintem marhára nem érdekli, ő csak egy előzmény volt a mostani életéhez, ami jó neki. :)
2. kisj
2012. ápr. 29. 13:11
ez a pasi még mindig érdekelhet, ha 6 év után is cikkírásra inspirált
2012. ápr. 29. 13:08
Amíg trágya van, veréb is. Hangzik az egyik kedvenc szállóigém, ami véleményem szerint az egyik legnagyobb igazság a Földön. Igaz ránk, emberekre vetítve akár az élelmiszeripar, akár a média területén. De ugyanúgy párkapcsolati szinten. Mert amíg kellenek a bunkó pasik, vagy akár az őrült hisztis idegesítő cicamacák, addig lesznek is, de még mennyi.

Ugrás a teljes írásra: Le a bunkó pasikkal, avagy amíg trágya van...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook