Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lassan ott tartok, hogy azt az oldalt/alkalmazást nem... fórum

Lassan ott tartok, hogy azt az oldalt/alkalmazást nem... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. tien (válaszként erre: 24. - Gigi>)
febr. 12. 17:26
Köszönöm.
24. gigi> (válaszként erre: 17. - Tien)
febr. 12. 14:21
Amit rendeltem teljesen jók. Anyagra és méretre is.
23. gigi> (válaszként erre: 20. - Anyagi)
febr. 12. 14:20
De jó neked.
22. Myra
febr. 12. 06:32
Én se szeretem és sok a bóvli
21. Evinene (válaszként erre: 19. - Anyagi)
febr. 11. 15:41
Nem és Ukban már 2022 óta lehet rendelni. Nagyon olcsón, (UKba nem tudnak szart eladni olyan cipőim vannak ami senki másnak) És nagyon kényelmesek. Nálunk az Ali express a szar.. Kamu az egész spam. Láttam miket írtak róla, hogy nem érkezik meg az áru. Union kívül vagyunk és még sziget is.. Itt jó a TEMU csak itt arra kell figyelni, hogy más az angol méretezés. Jah páromnak rendeltem rollereket 10et pár fontert (amivel cigarettát lehet csavarni egy sem tört el) az egy fontosban Poundland) ott 3havonta kellett 1fontert vegyek Egyébként is odahaza mindig osztályos az áru.(ismerőseim Bécsbe jártak babaruhaert) Páromnak 3nap múlva az új cipojerol levalt a talpa. De Hollandiában és Angliában évekig hordta ugyanazt a márkát. Jah és még egy Magyarországon ugyanaz TEMU néztem cipőt forintba több bolt mint Fontba mert otthon az Áfa 27%tehát drágább
20. Anyagi (válaszként erre: 2. - Gigi>)
febr. 11. 11:16
Esküszöm, hogy nekem vagy nem reklámozza magát - vagy nem is veszem észre!!!! :D
19. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 11. 11:13
Ez nem az Ali expressz utódja vagy leányvállalata?
18. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
febr. 11. 11:09
a lányom mondta nem szabad rendelni,főleg ahol előre kérik a pénzt.egy téli cipőt rendeltem,az jó lett.
17. tien (válaszként erre: 14. - Gigi>)
febr. 11. 10:34

Én még nem rendeltem ruhákat,mást igen.

Szerinted jók?

Vannak amik tetszenek ,de pont az anyaga miatt nem mertem.

febr. 11. 06:35

Szerintem is undorító ahogy mindenhol az arcunkba nyomják!

Soha nem fogok onnan rendelni!

febr. 10. 20:49
Gagyi kínai vackok,eszembe nem jutna onnan rendelni.
14. gigi> (válaszként erre: 5. - Regin_a)
febr. 10. 20:40
Én is megkaptam. Méretre, minőségre is minden rendben volt. De az állandó tolakodása, igen is bosszantó.
13. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Regin_a)
febr. 10. 19:47

örüljön neki


nekem hiába linkeled ezeket,megvan róluk a véleményem,temu,joop és társai ,egy vicc....

egy ismerősöm úgy kapta vissza a pénzét,hogy konkrétan megfenyegette őket,és nem kis összeget utalt nekik.

ennek ellenére aki onnan vásárol,annak sok sikert kívánok.

12. globus (válaszként erre: 10. - Regin_a)
febr. 10. 19:29
Új szelek fújdogálnak, megszokjuk.
febr. 10. 19:29
Ha előjön az a reklám amikor a nagymama élve meg nyúzza magát akkor én is elhagyom ezt az oldalt.
10. Regin_a (válaszként erre: 6. - Globus)
febr. 10. 19:26

Az egész interneten nagyon kevés fizetős és reklámmentes oldal van. Ebböl tartják el az ujságirókat, magukat, weboldal regijét, tárhelyet stb. te/ti/én meg ingyen használjuk. A Temu nyilván nagy pénzt fizet hogy mindenhol ott lehessen. Ugyanez a tv reklám is, plusz ott mi is fizetünk rendesen

Azt mondták, 1990 óta nincs ingyenleves

febr. 10. 19:12
Nem fogja meg.
8. globus (válaszként erre: 7. - 55Judit)
febr. 10. 19:11
Azt nem tudom, felőlem lehet jó is. Csak ne akarjon mindent megfojtani.
7. 55Judit (válaszként erre: 6. - Globus)
febr. 10. 19:09
Épp tegnap olvastam, nagyon sok a panasz a temura.
6. globus (válaszként erre: 3. - Regin_a)
febr. 10. 19:07
Nem csak a Hoxáról van szó, hanem az egész internetről. Hiába írom be, hogy papírbolt Győr, vagy női blézer, akkor is temu, temu, temu. Dupla időt bogarászok, mire NEM temus árut találok. Gyomorforgatóan erőszakos.
5. Regin_a (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
febr. 10. 18:59

Képzeld, komálósom bedőlt neki és megkapta az árút amit rendelt

[link]

4. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 10. 18:53
a milliomodik csaló oldal egyébként,jól teszed,hogy nem vásárolsz...sőt,az lep meg,hogy van aki még bedől nekik.
3. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 10. 18:17
Mennyit fizetsz a Hoxának az oldal működtetéséért?
febr. 10. 17:52
Mindenhol ott van. Pl: Mikor itt belépek, és mondjuk csak egy lapot szeretnék feltölteni, egyből bedobja a TEMU_t. De ha nem azt akkor mást. Roppant idegesítő 😡

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook