Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lányok! Ti mit szóltok hozzá, ha 1 pasi harisnyát hord? fórum

Lányok! Ti mit szóltok hozzá, ha 1 pasi harisnyát hord? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2012. okt. 5. 09:39
a flittereset szeretem hmmmm
284. Aquatica (válaszként erre: 283. - Cel)
2012. okt. 5. 09:06
hát ha hideg van miért ne, pl jégeralsót felvehet :P
283. cel (válaszként erre: 279. - Ari hari)
2012. okt. 5. 09:05

Télen is szabadban dolgozó férfiember miért ne vehetne fel a munkaruhája(nadrágja) alá harisnyanadrágot?

Mit gondoltok miért gyártanak ilyen ruha darabot?

2012. okt. 5. 08:55

A túlsúly leadásával, rendszeres, de nem megerőltető sétával és a kellemetlen panaszokat enyhítő krémekkel sokat tehetünk a fájó és zavaró visszerek kezeléséért. Van azonban még egy lehetőség: a kompressziós harisnyák viselése. Szerencsére már csinos változatok is léteznek!


Először is: a kompressziós – vagy más néven rugalmas – harisnyák lényege, hogy szorosan a lábra feszülnek, így összenyomják a bőr alatti vénákat, segítve ezek kiürülését. Ezzel csökken a vér pangása, illetve a keringészavar az adott területen, vagyis javul a szövetek vérellátása. A kitágult, kitüremkedő vénák szorításával így csökken az ödéma, a különleges szövésű anyagoknak köszönhetően pedig – a felfelé egyre nagyobb nyomás miatt – könnyebben továbbítódik a vér a szív felé.


Csipkés harisnyával a visszerek ellenA kompressziós, combig érő harisnyákat, zoknikat, illetve teljes harisnyanadrágokat éppen az általuk kifejtett nyomás miatt nem szabad feljebb húzni, mint amelyik terület problémái miatt viseljük.


A nem megfelelő harisnya inkább árt, mint használ, ezért mindenkit óva intenénk attól, hogy ijedtében felvegye a másvalakinek előírt kompressziós fehérneműt, amint meglátja az első lilás foltokat a lábán. Ráadásul ezeket nem is egyszerű felhúzni, gyakorlást igényel, ezért mindenképpen vizsgáltassuk ki magunkat, és vegyük figyelembe a szakember tanácsát.


A harisnyákat – erősségtől függően – különféle fokozatokban árulják, az I. fokozat már megelőzésként is javasolható, ha például öröklött hajlamunk van visszérbetegségre. Jó hír, hogy már nemcsak méretben, hanem színben és mintában is széles a választék, vannak kifejezetten szép, csipkés változatok is. Vannak speciálisan kismamák számára kifejlesztett kompressziós harisnyák és zokni is, amit szintén hordhatunk megelőzésképpen is.


Ha viszont még csak az első jeleket észleljük, például nehézláb-érzéssel küzdünk, akkor próbáljunk párhuzamosan többféle óvintézkedéseket is tenni: minél gyakrabban polcoljuk fel a lábunkat, vegyünk hideg-meleg váltott zuhanyt, és vessük be a vény nélkül kapható krémeket.

2012. okt. 2. 16:48
Ő dolga. Amig nem az én pasim hordja, addig nem zavar. :)
2012. okt. 2. 12:25

Vettem egy 40-denes jolinesse fekete kompressziós harisnyanadrágot magamnak. Eszméletlen kényelmes,szép,olcsó!

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2012. okt. 1. 13:17

Sziasztok!

Mostanában senki nincs itt a témában? De mondjuk tényleg azért hogy arról beszéljünk ami a topik téma!

SZEZON VAN!!!! :-)

278. mothertiger (válaszként erre: 276. - 9f98008a3b)
2012. aug. 27. 16:25

De aranyos vagy!!! :) ♥

A szilikonciciről már úgyis lemondtam... :D

2012. aug. 27. 15:50
Én csak XIII-XVI. századi hagyományőrzőkön szoktam látni, olyan helyes kis f*sztartósokat. Aranyosak, de jó, hogy az Uram nem azt a kultúrkört képviseli.
2012. aug. 27. 15:44
Akkor gyűjtünk Neked! :DDD
2012. aug. 27. 15:40

Figyi, nekik a harisnya, nekem meg a mellszőr... bibibííí! ;)

Hamarosan ráfekszem a "f.sztnövesztek" projektre is! :DDD

274. 9f98008a3b (válaszként erre: 273. - Mothertiger)
2012. aug. 27. 15:37

Fááájsz! :D

De ha az az álmod, ám legyen!

Szőrösödj! :)

2012. aug. 27. 15:14

Syd: hát ja, a cél érdekében mindent! :) Télikabát, pfejjj! Az olyan nőieeees! :)


Klaudia, nagyon úgy néz ki, de remélhetőleg valaki helyreteszi őket! :P

2012. aug. 27. 13:28
Van olyan pasi, amelyik hord? :P
271. 9f98008a3b (válaszként erre: 269. - Mothertiger)
2012. aug. 26. 09:47

Úgy növeszted, hogy elkezdted a pihéket borotválni!???? :D


Azért csak megsúgom: egy jó kis télikabát tuti jobban állna, mint a szőrös felső tested....:o)

270. 9f98008a3b (válaszként erre: 268. - Mothertiger)
2012. aug. 26. 09:46

:DDD



Jaj!

2012. aug. 25. 17:15

Én pl. növesztem a mellszőrt... ;)

Rendkívül praktikus, télen nagyon jó hőszigetelő, kényelmes és amúgy is szupcsi, ugyanolyan cukcsi, mint a szandi! :)

268. mothertiger (válaszként erre: 267. - 9f98008a3b)
2012. aug. 25. 17:14
Itt má' minden lehetséges!!!! :DDD
267. 9f98008a3b (válaszként erre: 266. - 91d4989ab9)
2012. aug. 24. 08:12
Neked bajuszod van!???? :o)
2012. aug. 15. 03:11
én a bajuszkötőt szeretném még elkérni és akkor kvittek vagyunk:D
265. mothertiger (válaszként erre: 263. - 0d09600e32)
2012. aug. 13. 17:01
Ó, dehogynem... Megint felveszed a kesztyűt? Tőlem mehet.
264. 9f98008a3b (válaszként erre: 262. - Mothertiger)
2012. aug. 13. 15:32
Te aztán türelmes vagy! :D
263. 0d09600e32 (válaszként erre: 262. - Mothertiger)
2012. aug. 13. 15:28
Elnézést, nem tudom miről van szó! Nézegettem a témákat és ezt a témát is elolvastam, mert a barátnőmtől tudom, hogy sok fiú vesz harisnyát. Csupán ezért írtam ide, azért írtam Noranna 76-nak,mert kérdezte, hogy nem tudja,miért használhatnak férfiak.Nem is a te véleményedre reagáltam, ezért sem értem kivel keverszXD.
2012. aug. 12. 16:27

Hát persze. Figyu, szerintem mostantól jobb, ha elkerüljük egymást, a faszfejezés meg ribizés után főleg.

Nem akartalak amúgy olyan szinten megbántani, csak az a baj, hogy még mindig nem adtad fel a "harcot", hogy bárkit is meggyőzz a te látásmódod igazáról. Fogadd el, hogy mások ezt nem fogadják olyan nagy "hévvel", mint te. Tiszteletben tartom a...hmmm...mondjuk úgy "vonzalmadat", de tartsd észben: addig tartanak normálisnak az emberek, amíg ezt nem vered nagydobra! Annak ellenére, hogy lentebb nagyon aljas szavakkal illettél, nem haragszom rád, szóval spongyát rá. De szerintem hagyj fel azzal, hogy továbbra is feszegeted a határokat. Száz szónak is egy a vége: ha visszaolvasol, és tudod értelmezni a sorokat, a többség véleménye ugyanaz.


Nincs értelme győzködni senkit arról, ami neked bejön, másnak meg nem. Egyszer talán majd eljön a te világod, amikor a pasik női harisnyában való feszítése elfogadott lesz...

...Remélem akkor én már nem fogok élni!


Kérlek, próbáld ne a bántást kiolvasni a sorokból, mert nem áll módomban további vitát generálni, főleg nem olyat, ahol a lentebbi, rám NEM illő jelzőket aggattad rám. Csak közlöm, hogy tudom, ki vagy, kár a gőzért annak érdekében, hogy az ellenkezőjéről meggyőzz. Tolerálom a "hibádat", de el nem fogadom soha.

Ahol elkövetted a hibát: célirányosan "közlekedtél" a topikok közt, azaz regisztrációd után azonnal két régebben is látogatott témát látogattál meg. Stílusod tisztán felismerhető, szóval kár lenne mellébeszélni.

Ne aggódj, a továbbiakban el foglak kerülni, hidd el, kisebb gondom is nagyobb annál, hogy hordasz-e harisnyát, vagy sem! Ugyanezt várom tőled is.


Egy jótanács, ahogy fentebb is írtam: ne próbáld meggyőzni a többséget arról, amiben te kisebbségnek számítasz. Kevesebb bántást fogsz kapni a továbbiakban, hidd el.

Engem nem igazán a vonzalmad bosszantott fel, hanem ez a megrögzött harc, amivel meg akarod "téríteni" az embereket. Még mindig te gondolkodsz másképp, és nem mi. Fogadd el, és tartsd meg magánügyednek!


Kívánom a legjobbakat. Üdv: Tigris

261. 0d09600e32 (válaszként erre: 260. - Mothertiger)
2012. aug. 12. 16:07
Hogy? Előszőr regisztráltam minap.
2012. aug. 12. 15:38
Tudtam, hogy újra regizel... :)
259. 0d09600e32 (válaszként erre: 189. - 4f8ae69d1b)
2012. aug. 12. 13:50
A barátnőm harisnya szaküzletben dolgozik és rendszeresen vesznek nála harisnyát fiúk,férfiak, nejlont és egyebeket. A vastagabbakat télen használják, a nejlont pedig zokni helyett, sokaknak ez jobban beválik.
258. mothertiger (válaszként erre: 257. - Danatus)
2012. aug. 9. 22:35
Melyik részére gondolsz?
257. Danatus (válaszként erre: 256. - Honeywald)
2012. aug. 9. 22:32
Ez a Te véleményed, amit tiszteletben kell tartani. Csak remélni tudom, hogy ez egy jelentősen kisebbséginek tekinthető vélemény.
256. honeywald (válaszként erre: 1. - Salzburg1)
2012. aug. 7. 23:56
akkor elfogadott részemről, ha hideg van. de azt jégeralsónak hivják. nylon harisnyát nem gyártanak pasikra, csak bu*i boltokban max, de nem tudom, nem volt még ien degenerált perverziójú ismerősöm. én nő létermre gyűlölöm a nylon harisnyát
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook